Szerző Téma: GamerSurvivor  (Megtekintve 1823 alkalommal)

GamerSurvivor
« Dátum: 2014. Február 02. - 19:51:20 »
0
Hello, hello sziasztok, én Davidus vagyok és szeretnék egy kis ízelítõt mutatni a szerveremrõl! ( képpekkel )
A szervert én magam írtam 0-áról! Ez egy teljesen full egyedi mod! A munkát én egyedül végeztem, segítsék nélkül... A szkripteléstõl kezdve a mappolásig....
Nah de hagyuk a rizsát, bemutatnám :)
Rendszerek:
- Admin Rendszer - (50%) - Az admin rendszer fele már kész van! 6 admin rankkal találkozhatunk a szerveren!
     -AdminSegéd
     -1-es Admin
     -2-es Admin
     -FõAdmin
     -Teszter
     -Tulaj
- Jármû Rendszer - (100%) - A jármû rendszer kész van, a jármûvek random spawnolnak a mappon! (250 kocsi!) ez azt jelenti, hogy konkrét kordináta nincsen! Azaz, bárhol spawnolhat egy-egy kocsi, a kocsikba üzemanyag szükséges, ehez is két féle van! Benzin, és Diesel... A jármûvekbõl hiányozhat alkatrészek! Ezt neked kell beszerezni, hiányozhat belõle, kerék, gyergyák, aksi, motor, üzemanyag... Amit találsz kocsit, eltudsz sajátítani, ezt viszont azt jelenti, hogy egy playernek lehet akár 51231231 db kocsija...
- Klán Rendszer - (100%) - Ez egyértelmû, nincs konkrét frakció se szervezet, nem... Hanem a playerek tudnak létrehozzni csoportokat, és meghívni bele barátaitokat, ezt a rendszer természetesen elmenti, így nem megy kárba.
- Csatorna Rendszer - (Még készítés alatt) - Ezt úgy képzeljétek el, hogy a pályán vannak kiálló csatornák, és ott belehet menni, bedob titeket a map alá (ugye ahol van a csatorna, és szó szerint egy csatornába tudtok közlekedni... )
- Sátor Rendszer - (75%) - Hát ez egy másik dolog, tudtok találni sátrat, és ezt le is tudjátok rakni akárhova, ezt megint a rendszer elmenti, és tudtok bele tenni limitig cuccokat, fegyvert, élelmet, bármi ami nálad van. Ezt a playerek fel is tudják gyújtani, vagy akár ellopni/kilopni.
- Loot Rendszer - (100%) - Vannak helyek, interiorok és exteriorok ahol tudtok keressni.... így találtok dolgokat, megint csak fegyvert, élelmet, és egyebeket, de persze ezt a hátizsák megszabja, mert ha nincs hátizsákod, csak 20 dolgot tudsz elbírni, ha van egy kis hátizsákod akkor 50, egy közepes 100, egy nagy pedig 150 slotos.
- Barkács Rendszer - (100%) - a szerveren lehet fát vágni, követ kivájni, vagy akár ásni... Amibõl tudtok menedéket építeni, vagy akár fegyvert, vagy akár valamilyen használati tárgyat. Viszont lehet találni matit, drogot, fémet, amibõl lehet csinálni fegyvert és persze drogot is.
Anti-Cheat Rendszer - (100%) - Ez magáért beszél.
Hú akkor folytatnám is, ez igazá, hogy egy RP szerver, viszont mivel unom a hétköznapi RP-t ezért én fogom nektek elhozzni ( szerintem és remélem is ) Magyarország elsõ SAMP Survival és RolePlay szerverét, azaz itt a túlélésért kell harcolni... Elöszõr Zombikat akartunk beletenni ( de orbitális laggok voltak ) ezért kicsit átírtuk a történetet, egy laborból elindult egy fertõzés, és így az emberiség fele kihalt! Csak páran maradtak, hogy túléljenek, de persze nagyon sok tényezõ van amiért meghalhatnak, az éhezés és szomjúságot is nézzni kell! mert belehalhatsz éhinségbe és szomjúságba! Banditák ölhetnek meg, vagy konkrétan elkaphatsz valamilyen fertõzést és belehalhatsz... úgy, hogy eléggé figyelni kell majd a dolgokra... Mint minden RP szerveren itt is komolyan vesszük a szabályzatot, kivéve a DM-et és a DB-t! De persze ezt ne használjátok ki mert azért nem úgy lesz, hogy látsz egy embert és kocsival ráálsz, nem-nem ellehet ütni, de akkor tovább mész, vagy csak elütöd kiszálsz, és  RPztek... de nem álhatsz rá! A szerveren egész San Andreas játszódik, és persze vannak területek, ahova a fertõzések nem értek el, mivel egy fertõzés van az egész pályán, ezért lesznek dolgok, mikor fertõzõ húst ettél véletlenül, vagy fertõzött vízet ittál... De persze ebbõl ki tudtok gyógyulni, gyógyszerrel ( a fertõzés komolyságától ), a szrveren lesz talent rendszer, azaz, óránként kaptok majd egy-egy skill pontot, és rátudtok rakni valamelyik talentre, hogy mi tartozik ide?
-Mehanikus - Jármûvel fog foglalkozzni... Megtudja javítani, gyorsabban tudja, majd beindítani a kocsikat, és persze nagyobb szerencsével tudja majd elindíttani...
-Kémikus - Ez majd vegyi anyagokat, tud kikeverni, és ellenszereket tud gyártani, és orvosságot! Konkrétan orvossnak is mondhatjuk.
-Pilóta - Remélem nem kell mondanom
-Fegyver forgató - Ez majd gyorsabban tudja a fegyvereket elõ venni, betárazzni, kitárazzni, jobban fog célozzni.
és egyenlõre ennyi. a szerveren max 50skill pontot lehet össze gyûjteni, ez azt jelenti , hogy 2 talent ágat , kitudtok fullosra tollni ( Tiszta WoW xDDDDD ) 5 percenként random zenék mennek, bejelentkezõ zene....
nah befejeztem a pofázást, mutatom a szervert.
(Videó is várható!!!)



http://data.hu/get/7376891/Screenshots.rar
Ha többre vágytok, majd gyertek a szerverre ;)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 30. - 21:23:21 írta divkn »

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #1 Dátum: 2014. Február 02. - 20:16:47 »
0
ööö, ez most hamarosan nyíló vagy már futó?

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #2 Dátum: 2014. Február 02. - 20:18:25 »
0
Mostanában ilyen népszerû ez a stílus? :D Én éppen 3 napja kezdtem el egy ilyet, persze kicsit nehezebbet, más sztorival, na meg nem feltétlenül RP-re, hanem a szórakozásra építve. A képeket leszedtem, de azért ne rarba tedd már fel õket kérlek, hanem img tagek közé. :D Fõleg ne data.hu-ra, ahonnan törlõdnek a képek, és még a letöltési sebesség is limitált (7 perc, mire lejön, 90 megás nettel^^ Számolj utána.). Inkább solidfilesra tedd fel, de mint mondtam, a legjobb lenne img tagok között látni a képeket. :) Egyébként mennyi idõdbe került (csak hogy én mire számítsak [habár sokkal több idõ lesz elkészíteni a módomat, mert a képek alapján nem tûnik valami összetett, nagy munkával készült szervernek, nyilván a legtöbbet a mapolással dolgozhattál, az viszont nem lett rossz {kivéve az alagutat, az egy picit egyhangú}]). Azt a sok zárójelet figyeld :D Fut a szerver, és lemaradt az IP, vagy hamarosan fogod nyitni? (Közben divkn megelõzött a kérdéssel :P) Ha már megy, IP? :D

GamerSurvivor
« Válasz #3 Dátum: 2014. Február 02. - 20:35:06 »
0
Ez hamarosan nyiló szerver, viszont a képek alapján nem fogod látni, hogy milyen a mód :D Majd készítek egy videót, abban mindent megmutatok, minden részletet :) és hát 2 hét amíg csináltam, a mappolás és szkripteléssel együtt, viszont tudom, hogy tage-ba kéne raknom xD csak valamiért nem engedte a képeket, felrakni... a Data.hu-n pedig bocsi, de ez akadt kézhez :)

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #4 Dátum: 2014. Február 02. - 20:37:35 »
0
SA:MP-ba ültetett Far Cry 3. Jól hangzik! :D

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #5 Dátum: 2014. Február 02. - 20:38:12 »
0
Rendben, akkor áthelyezem.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #6 Dátum: 2014. Február 02. - 21:06:00 »
0
Az ötlet fantasztikus, innentõl rajtad múlik, hogy megvalósulnak-e a leírtak. :D

Nem elérhető Cimbi

GamerSurvivor
« Válasz #7 Dátum: 2014. Február 03. - 13:49:52 »
0
Végre egy egyedi ötlet, én csak is sok sikert tudok kívánni elõre is :)

Nem elérhető TheDon

  • 159
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #8 Dátum: 2014. Február 14. - 07:26:24 »
0
OFF:
 
Hello, hello sziasztok, én Davidus vagyok[/quote]
Nem nézel kicsit túl sok Sirius-os videót Youtube-n?
ON:
Sok sikert hozzá!

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #9 Dátum: 2014. Február 19. - 22:29:10 »
0
Az ötlet jó, bár bevallom kissé aggódom. Sokan kezdenek ilyen nagy álmokkal, de a végén legtöbször nincs belõle semmi. Mindenesetre sok sikert ;)!

Nem elérhető The

  • 4384
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #10 Dátum: 2014. Február 23. - 11:46:32 »
0
Sok sikert!

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
GamerSurvivor
« Válasz #11 Dátum: 2014. Február 23. - 14:39:51 »
0
Pár infót még adhatnál a szerverrõl, ha eddig jutottál valamire.

GamerSurvivor
« Válasz #12 Dátum: 2014. Február 24. - 15:08:11 »
0
Hello, nem-nem néztem Siriust, viszont azt nagyon tudom, hogy õ ki... na de elnézést, hogy nem válaszoltam... Csak szabályt szegtem, minden esetre köszönöm az adminisztrátoroknak, és nem fogom többet elkövetni ill... Mindent köszönöm, és igen a szerveren már csak a loot rendszert kell egy kicsit csinosítanom és már mehet is... A szervert már lerendeztem a hostingnál (mivel ingyen van) ezért beszéltem le, na de hamarosan indul a GamerSurvivor.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal