Szerző Téma: Kit hova vettek fel?  (Megtekintve 4572 alkalommal)

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Dátum: 2011. Április 29. - 19:58:13 »
0 Show voters
;)
Ha igaz már mindenkinek ki jöttek az értesítõk.
Engem, Eötvös József, Tata kéttannyelvû (ötosztályos) angol.

Koncz_Norbert

  • Vendég
Kit hova vettek fel?
« Válasz #1 Dátum: 2011. Április 29. - 20:08:52 »
0 Show voters
Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Jászberény
Autószerelõ > Villanyszerelõ > Gépifogácsoló :-X

Nem elérhető TrYp

  • 8059
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #2 Dátum: 2011. Április 29. - 20:11:39 »
0 Show voters
Idézetet írta: Keith date=1304099893\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
;)
Ha igaz már mindenkinek ki jöttek az értesítõk.
Engem, Eötvös József, Tata kéttannyelvû (ötosztályos) angol.
 
Na, 0. végül? A jövõre lévõ 12.esek felét ismerem, majd intézkedek hogy egy ilyen Keith nevû gyereket jól szopassanak avatón :D
j/k  :problem:

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #3 Dátum: 2011. Április 29. - 20:19:42 »
0 Show voters
Igen, sikerült :D
Aztán pont tudni fogják hogy ki az a Keith :D Nem úgy fogok bemutatkozni.  :problem:

Nem elérhető Bart

  • 4111
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #4 Dátum: 2011. Április 29. - 20:20:25 »
0 Show voters
Õ nem Keith nevû hanem Joszipovics  :-*
Amugy meg Selye Gimnáziumba

Kit hova vettek fel?
« Válasz #5 Dátum: 2011. Április 29. - 20:21:27 »
0 Show voters
Idézetet írta: Koncz_Norbert date=1304100532\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Jászberény
Autószerelõ > Villanyszerelõ > Gépifogácsoló :-X
 
Jo az, legalabb eltudsz helyezkedni valahol, en egy eretsegivel sokat erek, hulye voltam es gimibe mentem.

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #6 Dátum: 2011. Április 29. - 20:27:22 »
0 Show voters
Idézetet írta: Magic_Man date=1304101287\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Jászberény
Autószerelõ > Villanyszerelõ > Gépifogácsoló :-X
 
Jo az, legalabb eltudsz helyezkedni valahol, en egy eretsegivel sokat erek, hulye voltam es gimibe mentem.
 
[/quote]
fenét.
érettségivel jobbhelyekre lehet menni :D

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #7 Dátum: 2011. Április 29. - 20:28:37 »
0 Show voters
Fenét. Érettségivel kitörölheted max. Ha valahova akarsz menni akkor +fõiskola/egyetem.
kivéve ha ügyes vagy

Kit hova vettek fel?
« Válasz #8 Dátum: 2011. Április 29. - 20:32:50 »
0 Show voters
Idézetet írta: TH3 date=1304101642\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Jászberény
Autószerelõ > Villanyszerelõ > Gépifogácsoló :-X
 
Jo az, legalabb eltudsz helyezkedni valahol, en egy eretsegivel sokat erek, hulye voltam es gimibe mentem.
 
[/quote]
fenét.
érettségivel jobbhelyekre lehet menni :D
 
[/quote]
Az éretségi jó tüzelõ ha megszorulsz  :D
A diploma is kezd \"gyengébb\" lenni,de az éretségi már senkit nem érdekel.

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #9 Dátum: 2011. Április 29. - 20:46:59 »
0 Show voters
Idézetet írta: ChuckNorris date=1304101970\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

 

Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Jászberény
Autószerelõ > Villanyszerelõ > Gépifogácsoló :-X
 
Jo az, legalabb eltudsz helyezkedni valahol, en egy eretsegivel sokat erek, hulye voltam es gimibe mentem.
 
[/quote]
fenét.
érettségivel jobbhelyekre lehet menni :D
 
[/quote]
Az éretségi jó tüzelõ ha megszorulsz  :D
A diploma is kezd \"gyengébb\" lenni,de az éretségi már senkit nem érdekel.
 
[/quote]
hát figy. jó gimihez jó suli kell + jegyek. jó egyetemhez meg jó érettségi, azaz jó gimi,szaközép egyéb. azért éri emg gimibe menni, mert onnan több helyre mehetsz diplomát szerezni ( szerintem) mint szakközéppel. Ráadásul jó diplomával jbban is keresel. Igaz sokkal több benne a fárattságmint a gyümölcse az esetek nagyrészében.... sajnos...

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #10 Dátum: 2011. Április 29. - 20:55:51 »
0 Show voters
Apponyi Sándor Mezõgazdasági Szakképzõ Iskola és Kollégium, Lengyel

Informatika szak, végén érettségi.


Az is lehet, hogy a 2. év végén megyek szakmára, vagyis távozok ebbõl a suliból. Ki tudja még.


Érettségirõl apám azt mondja jó dolog mert jobban lehet elhelyezkedi [szakmában] de szerintem kitörölhetem vele a seggem.

Kit hova vettek fel?
« Válasz #11 Dátum: 2011. Április 29. - 21:03:39 »
0 Show voters
Idézetet írta: TH3 date=1304102819\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

 

 

Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Jászberény
Autószerelõ > Villanyszerelõ > Gépifogácsoló :-X
 
Jo az, legalabb eltudsz helyezkedni valahol, en egy eretsegivel sokat erek, hulye voltam es gimibe mentem.
 
[/quote]
fenét.
érettségivel jobbhelyekre lehet menni :D
 
[/quote]
Az éretségi jó tüzelõ ha megszorulsz  :D
A diploma is kezd \"gyengébb\" lenni,de az éretségi már senkit nem érdekel.
 
[/quote]
hát figy. jó gimihez jó suli kell + jegyek. jó egyetemhez meg jó érettségi, azaz jó gimi,szaközép egyéb. azért éri emg gimibe menni, mert onnan több helyre mehetsz diplomát szerezni ( szerintem) mint szakközéppel. Ráadásul jó diplomával jbban is keresel. Igaz sokkal több benne a fárattságmint a gyümölcse az esetek nagyrészében.... sajnos...
 
[/quote]
Talán ahoz használhatod az éretségit hogy segítsen bejutni egy egyetemre,de aztán hazaviheted fûteni. ..

Kit hova vettek fel?
« Válasz #12 Dátum: 2011. Április 29. - 21:05:39 »
0 Show voters
Idézetet írta: TH3 date=1304102819\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
hát figy. jó gimihez jó suli kell + jegyek. jó egyetemhez meg jó érettségi, azaz jó gimi,szaközép egyéb. azért éri emg gimibe menni, mert onnan több helyre mehetsz diplomát szerezni ( szerintem) mint szakközéppel. Ráadásul jó diplomával jbban is keresel. Igaz sokkal több benne a fárattságmint a gyümölcse az esetek nagyrészében.... sajnos...
 
Sokkal jobb a szakkozep, legalabb eltudsz valahol helyezkedni, nem a tescoba mesz pakolni. Apam szakkozepben kezdte es utana tovabb tanult, tobbet keres anyamnal, aki meg gimibe jart. Enyit errol.
 

Érettségirõl apám azt mondja jó dolog mert jobban lehet elhelyezkedi [szakmában] de szerintem kitörölhetem vele a seggem.
 
[/quote]
Az o idejeben lehet, hogy igy volt, de ma mar sajnos semmit sem er.

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #13 Dátum: 2011. Április 29. - 21:22:10 »
0 Show voters
Idézetet írta: Magic_Man date=1304103939\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


hát figy. jó gimihez jó suli kell + jegyek. jó egyetemhez meg jó érettségi, azaz jó gimi,szaközép egyéb. azért éri emg gimibe menni, mert onnan több helyre mehetsz diplomát szerezni ( szerintem) mint szakközéppel. Ráadásul jó diplomával jbban is keresel. Igaz sokkal több benne a fárattságmint a gyümölcse az esetek nagyrészében.... sajnos...
 
Sokkal jobb a szakkozep, legalabb eltudsz valahol helyezkedni, nem a tescoba mesz pakolni. Apam szakkozepben kezdte es utana tovabb tanult, tobbet keres anyamnal, aki meg gimibe jart. Enyit errol.
 

Érettségirõl apám azt mondja jó dolog mert jobban lehet elhelyezkedi [szakmában] de szerintem kitörölhetem vele a seggem.
 
[/quote]
Az o idejeben lehet, hogy igy volt, de ma mar sajnos semmit sem er.
 
[/quote]
függ attól, hogy milyen iskolába mész :)
ha ilyen ország 90. legjobb gimnáziumába mész persze, h annyi lesz.
Én pl olyan gimibevagyok most ami ország legjobb10 között van. Ezzel már lehet elérni valamit :)

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Kit hova vettek fel?
« Válasz #14 Dátum: 2011. Április 29. - 21:43:44 »
0 Show voters
Egy kicsit visszapörgetem a hszeket:
 
Idézetet írta: Magic_Man date=1304101287\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"7825\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Jo az, legalabb eltudsz helyezkedni valahol, en egy eretsegivel sokat erek, hulye voltam es gimibe mentem.
 
Tehát te neked most felesleges az egész? Á gyerek, még van idõm meggondolni, (HÉTFÕ) hogy inkább szakmunkásba menjek gázszerelõnek, vagy 4 évig rohadni és a végén érettségi.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal