Szerző Téma: Gyõr Adyváros RolePlay  (Megtekintve 3205 alkalommal)

Gyõr Adyváros RolePlay
« Dátum: 2011. Február 22. - 21:17:24 »
0 Show voters
~ Bevezetõ!
Sziasztok Hamarosan nyíló Gyõr Adyváros RolePlay Szerverel Kapcsolatosan osztok meg veletek róla pár információt :)
~ Amit Szeretnénk! :)
Szeretnénk a Valóságot kicsit belekeverni a SA:MP Rejtelmeibe sok remény-t füzünk a szerverhez!!
--------Leaderek-------------
    * Rendõrség
    * Mentõs
    * Taxi
    * Riporter
    * Szerelõ
~ Mi a szerver fõ lényege?
Elsõsorban Érezd Jól Magad :) !!!
A Lényege hogy Dolgoz,Dolgozol kapsz pénzt és XP pontot pénzt sok féle dologra felhasználhatod PL:
Autó
Ház
és Egyéb más számtalan Dologra!!
A Szerver El Quebrados és Las Payasadas-ban Játszodik jól kidolgozot munkák várnak!!
További információért: Skype: brian565
                                    MSN: [email protected]
        Vagy csak regisztrálj a www.fortcarson.atw.hu -ra és Irj PM-et :) :D
Köszönöm hogy elolvastad!!!!
Köszönettel Gyõr Adyváros RolePlay Szervere !!!!
(( Még nincs Szerver de a Leaderek Kiosztáson vanak Forumon ))

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #1 Dátum: 2011. Február 22. - 21:57:40 »
0 Show voters
Bocs, ha ünneprontó vagyok, de szerintem nem érdemes megnyitni. Csak pénz-és idõpazarlás.

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #2 Dátum: 2011. Február 22. - 22:01:56 »
0 Show voters
lehetséges :) de megprobálom :)

Nem elérhető UppeR!

  • 1134
    • Profil megtekintése
Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #3 Dátum: 2011. Február 22. - 22:08:30 »
+1 Show voters
Eltérõ a szerver neve itt, mint a fórumon.
Szervernév elég fura.
Ha teljesen egyedi modot csinálsz, akkor egyedül nem érdemes belevágnod, ha GF edit, akkor nem sok sikered lehet vele, maximum ha sok idõn (3-4 hónap min.) alakítgatod, fejleszted.
Sok sikert!

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #4 Dátum: 2011. Február 22. - 22:22:21 »
+1 Show voters
Hali Alex :D Ilyennel sztem se kezdj. Egy jobb, saját móddal esetleg...
Üdv: Egy régi haver.

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #5 Dátum: 2011. Február 22. - 23:45:25 »
0 Show voters
had csinálja, egy hónapnál tovább úgysem fut, addig meg átlag 3 playerrel nyomja vagy nem nyomja, mindig ez van ( tapasztalat )

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #6 Dátum: 2011. Február 23. - 14:30:37 »
0 Show voters
De senki nem fogja letörölni a témát...

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #7 Dátum: 2011. Február 23. - 19:06:07 »
0 Show voters
ha én jelentem, hogy már nem fut, törölni fogják, amúgy meg elfér :D

Nem elérhető TSB

  • 306
    • Profil megtekintése
Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #8 Dátum: 2011. Február 27. - 09:10:35 »
+1 Show voters
Montvai is köztük van..scripter..omgxD szaal admin lesz..ebbõl se lesz rp..pár idézet tõle:
még nemindulét el
még bekelel fejezni az utisztitó melót meg a amód még bekel fejezni

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #9 Dátum: 2011. Február 27. - 10:02:30 »
+1 Show voters
Idézetet írta: TSB date=1298794235\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"6357\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Montvai is köztük van..scripter..omgxD szaal admin lesz..ebbõl se lesz rp..pár idézet tõle:
még nemindulét el
még bekelel fejezni az utisztitó melót meg a amód még bekel fejezni
 
Tapasztalat:Rugjátok ki,mi is miután kirugtuk jobb lett és több player :D.

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #10 Dátum: 2011. Március 01. - 00:11:13 »
+1 Show voters
Tehát montovai a hrp-n..
 
A történet: éjjel az ajándék rendszámokat készítem a játékosoknak.. oké kész.. kilépek... 5 perc múlva skypeon ír az egyik gyerek, hogy hoppá hol a kocsi :D ok felmentem, odatelézek a kocsihoz.. a Chillard hegy tetején áll sorba 15 kocsi köztük 3 új rendszámos ( az enyém is ). mikor oda teléztem, akkor ez a Montovai ( nálunk Enrique nemtommi ) Épp írt egy olyan /me -t hogy /me meg fog halni... Oké.. nem azzal foglalkoztam hanem rákérdeztem, hogy hogy kerültek ide ilyen hamar? Válasz: az uton. Oké ezt elfogadtam... Visszatettem az új rendszámos kocsikat ( /respawn ) mert bugbólmaradtak nyitva, ( /setspawn ) miatt kinyíltak. Oké kész minden a helyén :D Akkor 2 perc múlva azon kezdtem gondolkodni, hogy hm ez a gyerek igen gyorsan elhozta a kocsikat... akkor rá speceltem ( /spec ) és mit látok? Montovai írja /me meg fog halni.. 5 mp múlva ugrik :D Mondanom sem kell, hogy azonnali BAN.
A bökkenõ nem ez.. Hane hogy másnap, vagyis tegnap írt nekem skypeon, hogy unbanoljam. Mert hogy õ véletlenül esett le. Oks mondom csõ és tiltottam :D . Ezuán egy órával egy másik játékos a szerveren reportba írja hogy unbanoljam a gyereket. Mondom nem, mert ez meg az volt.. erre õ hogy 8 éve ismeri és neki ne hazudik a gyerek.. kaptam a fejemhez hogy szerinte nekem ( mint fõadminnak ) Ez volt az egyszerûbb megoldás.. Igen? Oké mondom akkor beszéljünk konferenciába... Oké nagy nehezen beszélgetésig jutottunk, Ez a Montovai legalább beszélt pár szót a mikibe :D Mondom neki, hogy volt ez a véletlen? Erre õ: Bla bla véletlenül esett le és közben irt /me -t. Erre mondom vagy én vagyok vak vagy nem tudom... Mondom neki: Most akkor csak egyszer írtad be hogy megfogsz halni? Õ: habozva már: Szerintem igen.. -.-jó akkor olvasok logot :D
[2011.2.20][0:53:49] [/me] Enrique_Sanches: meg fog hallni 10 másodperc mulva

[2011.2.20][0:54:1] [/me] Enrique_Sanches: meghalt


[2011.2.20][1:47:11] [/me] Enrique_Sanches: meg fog hallni


[2011.2.20][1:52:52] [/me] Enrique_Sanches: meg fog hallni

Hazudott nekem, de a 8 éve ismert barátjának is. Na õ az a Montovai :D

Nem elérhető TSB

  • 306
    • Profil megtekintése
Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #11 Dátum: 2011. Március 04. - 10:56:56 »
0 Show voters
Hát ez komolyxD
Montvairól még pár szó..van egy \"RP\" szeró amin játszik , és azt hírdeti, hogy õ configos a SKYNetHosting-nál..na megkérdeztem õket hogy hogy lehet egy ilyen(sry) GYP-s  a konfigos , annyit mondtak, hogy csak hazudja, hogy az mert akkora(õk írták így) [email protected] ennyit tudnék még hozzászólni:D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Március 04. - 14:28:05 írta TSB »

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #12 Dátum: 2011. Március 04. - 12:07:23 »
0 Show voters
XD már nincs velem szóval egyedül csinálom egy kis segitség jol  jõnne  !!!4 :D:D:D

Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #13 Dátum: 2011. Március 08. - 22:50:36 »
0 Show voters
Üznem annak ki telifloodolta a www.fortcarson.aw.hu oldalt ezzel:
 
xd fuj láma Sok szerencsétlen benyeli hogy õ írta a modot. xD Minden pontosan ugyan így megtalálható máshol. Annyi esze sem volt, hogy átírja a szöveget. Tudtuk, hogy montvai cigány és buzi is, de ez tõle is sok volt. Ez az 500. szerver, amibe belefog, mert ennek is ellopta a modját csak nem tudja használni, mivel rossz. És azt hiszi mûködni fog. xd ennyi majmot egy helyen. Sok szerencsétlen benyeli hogy õ írta a modot. xD Minden pontosan ugyan így megtalálható máshol. Annyi esze sem volt, hogy átírja a szöveget. Tudtuk, hogy montvai cigány és buzi is, de ez tõle is sok volt. Ez az 500. szerver, amibe belefog, mert ennek is ellopta a modját csak nem tudja használni, mivel rossz. És azt hiszi mûködni fog. xd ennyi majmot egy helyen. Sok szerencsétlen benyeli hogy õ írta a modot. xD Minden pontosan ugyan így megtalálható máshol. Annyi esze sem volt, hogy átírja a szöveget. Tudtuk, hogy montvai cigány és buzi is, de ez tõle is sok volt. Ez az 500. szerver, amibe belefog, mert ennek is ellopta a modját csak nem tudja használni, mivel .....[/quote]
És még a sampforumra hivatkozik... egyrészt az agyi kapacitása kisebb mint a montovai gyereké -.- másrészt én más szerverek helyében meggondolnám, hogy beengedem a honlapra. ip-je: *nincs*
Üdv. HRP.II. Fõadmin.
ChuckNorris: Jó,ennyire nem kell sokszor leírni...IPnek utána nézek
E:
http://sampforum.hu/index.php?action=profile;u=1918
« Utoljára szerkesztve: 2011. Március 09. - 00:05:13 írta ChuckNorris »

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Gyõr Adyváros RolePlay
« Válasz #14 Dátum: 2011. Március 09. - 19:28:44 »
0 Show voters
Hát Stone ez szivacs.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal