Szerző Téma: Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]  (Megtekintve 2144 alkalommal)

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Dátum: 2014. Május 22. - 22:57:32 »
+3 Show voters
Idézetet írta: Joker01 date=1400790694\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48395\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Személy szerint nagyon várom az admin team reakcióját a kritikákra.Kíváncsi lennék mit tudnak mondani.
 
Bannolnak a Sampfórumról is! :D

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #1 Dátum: 2014. Május 23. - 07:14:58 »
0 Show voters
Semmi offenzív nem volt a HSZ-ekben, de Te, mint ó nagy Moderális Guberátor, arra sem méltatsz, hogy elolvassad azokat.
Szánalmas.

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #2 Dátum: 2014. Május 23. - 07:28:31 »
0 Show voters
A szerver tulajdonosanak allnia kell a sarat a nonRP vadakkal kapcsolatban. Forum lokalis szabalyzat.
Tobbszor kertuk, hogy azokban a temakban, ahol ugy gondoltuk, hogy a szerver nem RPG tages, nezzetek meg magatoknak, es dontsetek Ti felole, hogy megerdemli e a kiemelest vagy a tageket a szerver.
Ez tobbszor elmaradt. Regen ezeket megvizsgaltuk es dontottunk (E.) feloluk. Nezd meg akar a regi malibu v. Mystic forumtopicot. Nem tudom, hogy a mostani eset ignorancia vagy partoltsag, de egyuk sem vet jo fenyt a donteseidre.
Mellesleg regen a szervetekkel kapcsolatos vitakat el lehetett intezni ezen a publikus mediumin keresztul. Vitaztunk, ez a forumok alapja kellene lenni. Kepzeld el, mennyire unalmas lenne a forum, ha mindenki, mindenven egyetertene. Nem volt off, minden a szerverhez tartozik, a szerver forum pedig 2 hete nem mukodik.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 23. - 13:53:54 írta krisk »

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #3 Dátum: 2014. Május 23. - 13:45:29 »
0 Show voters
Idézetet írta: Gh0st date=1400793096\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48395\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Kíváncsi lennék mit tudnak mondani.

Nem kötelezõ itt játszani, el lehet menni.[/quote]
Szerintem ezt. :)
 
[/quote]
Ezért jutottak oda ahol most vannak :)
Ui:Nem tudom ez mégis miért lenne OFF?Nagyon is a szerverrel kapcsolatos dolgokról beszélünk.Ezek a vádak,kritikák nevezzük bárminek nagyon is érintik a szervert és mivel ahogy az elõttem szóló is említette a fórum 2 hete nem mûködik,pontosítva 2 hétig nem mûködött aztán 3 napig igen és most megint nem.

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #4 Dátum: 2014. Május 23. - 13:51:57 »
0 Show voters
De mikor felajánlottam hogy csináok. Neeem nemm nem kell nekünk stb volt a válasz. Gratulálok.

Nem elérhető Phami

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #5 Dátum: 2014. Május 25. - 16:30:53 »
+2 Show voters
Szánalmas és féreg dolognak tartom azt, ha egy személy, vagy ez esetben több személy eleinte a gyomrunkig próbált nyalni a seggünkön keresztül, ajánlgatott dolgokat, folyamatosan kérdezgette hogy nem e lehet moderátor stb., és most pedig a szervert szapulja mert észrevette hogy nem mi nem szeretjük az ilyen embereket, de majd rájön késõbb, amikor majd dolgoznia kell, vagy munkahelyet kell keresni, vagy akármi, hogy a nyalás nem minden esetben jó.. csak gondolom még nem tanult társadalom ismeretet, vagy akármit. Az, hogy más készülõ szerverrel most ide jöttök minket szapulni, meg minden negatív hülyeséget írni rólunk nem fog segíteni szerintem titeket semmiben, szóval ezt a megint aljas geci tirpák módon való beszélgetést be lehetne fejezni ISMÉTELTEN, mert már megint hozzátok azt a formátokat, amiért egyáltalán nem voltatok szimpatikusak szerintem az egész admin teamnek, és itt most gondolok azokra, akiket Jake hozott. Nem a PD-vel volt bajunk, hanem azzal, amilyen módon beszéltetek az EMBERTÁRSAITOKKAL, akik ugyanolyan értékrendet képviselnek mint ti... De mindegy is, lehet itt olyan embereknek beszélni, akik áh.. :) Mindegy is, nem fogok én lesüllyedni mások szintjére. :) Szóval ezt, hogy mi azért bannoltuk Jaket mert jól vezette a PD-t, és nem lehetett mellette boltokat rabolni, kurvára de szerintem el lehet felejteni, mert szó sem volt róla. Nem vágom, ha már nem játszotok itt, és más szerverre mentek, akkor minek írtok ide? Meg miért pont negatív dolgokat? Jake normális ember módjára megfogalmazta, hogy mi történt, és hogy állítása szerint szeretett itt játszani, de nektek mi a francért kell mindenben a szart látni? Legközelebb ha valami bajotok van LSL-el, akkor egymás között beszéljétek meg, és ne lejárató kampányt indítsatok LSL saját topic részlegében. Köszönöm.

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #6 Dátum: 2014. Május 25. - 17:48:57 »
+2 Show voters
Idézetet írta: Phami date=1401028253\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48395\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
mert már megint hozzátok azt a formátokat, amiért egyáltalán nem voltatok szimpatikusak szerintem az egész admin teamnek, és itt most gondolok azokra, akiket Jake hozott.
 
Aham. Értem. Te, az aláírásodban látható kép után ne szólj semmit, meg azok után, hogy szándékosan odajöttél a \"másik szerver\" témájába trollkodni.
Se Menyus, se rowel, se Skyline, se Joker nem tartozik \"hozzánk\", tehát ez már régen egy rossz feltételezés.
Egy szerveren való játék pedig nem hûségen, hanem színvonalon, játékélményen múlik, tehát az, hogy valaki megváltoztatja a fentiek miatt a véleményét, az nem nyalás. Attól még, mert én azt mondom, hogy a Windows 7 egy jó oprendszer, majd kijön a Windows 8, és azt mondom, hogy az egy bughalmaz és javítani kell még rajta, attól még nem vagyok egy kétszínû nyomorék, nyalizógép, vagy Microsoft-marketinges. Szimplán egy felhasználó, aki megfogalmazza a véleményét egy termékkel kapcsolatban.
 

Szánalmas és féreg dolognak tartom azt, ha egy személy, vagy ez esetben több személy eleinte a gyomrunkig próbált nyalni a seggünkön keresztül, ajánlgatott dolgokat, folyamatosan kérdezgette hogy nem e lehet moderátor stb.
 
[/quote]
Remélem megbocsáltasz, hogy ezt én nem veszem magamra.
 

Az, hogy más készülõ szerverrel most ide jöttök minket szapulni, meg minden negatív hülyeséget írni rólunk nem fog segíteni szerintem titeket semmiben
 
[/quote]
Már ti is a szerverünkkel jöttök. :D Komolyan, ennyire böki a szemeteket? Nem lejáratókampányt folytatunk, meg nem toborzást hírdettünk meg, sõt, még csak nem is a szerver RP színvonalát kérdõjeleztük meg (mint a Mystic Gaming témában, ahol a helyzet katasztrofális), hanem az admincsapat azon döntését, hogy egy ilyen semmiség miatt kitiltanak egy személyt. Ha ezt ti lejáratásnak veszitek, akkor vagy elkellene egy értelmezõ szótár, vagy túlságosan féltek a játékosok panaszaitól, kritikáitól.
És, mégegyszer elmondanám, a fent kritikát megfogalmazók a volt PD-seken kívül (akik nyilván feldühödtek a döntés hallatán) semmilyen kapcsolatban nem állnak a projektünkkel.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 25. - 17:53:10 írta krisk »

Nem elérhető Phami

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #7 Dátum: 2014. Május 25. - 20:20:34 »
0 Show voters
Nem szándékosan mentem oda trollkodni, csak gondoltam ott üzenek hogy sok szerencsét, az aláírásomról meg ne beszéljünk.. rá kell nézni a barátnõdére.
Senki nem mondta hogy hozzátok tartozna, valamit nagyon félre néztél pajti.
Ki mondta hogy mi berágunk azért mert õk hozzátok mennek játszani? Csak egyszerûen szánalmasnak tartom azt, hogy nem rég még a picsánkat nyalta az összes, most pedig azért kapjuk az oltásokat, (Igen ez oltás, és nem negatív hozzászólás, kedves Skyline akárkicsoda mert elég furcsának tartom, hogy hirtelen megjelenik itt az egész bagázs és az egészen errõl a témáról beszéltek) mert a kis menyus nem tudott moderátor lenni.. hát hûha basszus, és nyugodtan nem kell magadra venni ezeket, mert nem neked szántam.
Igen mi is, pont nem rég néztem meg, hogy ott is ezt csináljátok. Nem vágom mi a francért nem a saját dolgaitokkal foglalkzotok. Nem az bassza a szemünket hogy szervert csináljatok, mert okés, csináljatok, egészségetekre és sok sikert hozzá, hanem az, hogy ide jöttök az egész bagázzsal, és elkezditek fullra leszólni az egész LSL-t.
Egy gyerek aki oda írt a Mystic topicjába, kurvára de megmondta az igazságot, és rohadtul egyet is értek vele.


Amúgy emberek...Kezd nagyon személyessé válni....
Nyusziii neked hamarosan nyílik a szerveretek...Persze hogy más szerver minõségét fogjátok kétségbe vonni,de amíg admin voltál,és PD,addig nem hiszem hogy Legend felé ekkora szád lett volna.Nem az én dolgom,de az olvasottakból ez jött le.Nem Vitatkozni akarok,de kezd elfajulni a helyzet...Írni fogok egy moderátornak hogy tisztítsa a témát...
Nem így kell közösséget gyûjteni...Ha valakinek az tetszik,akkor ne próbáljátok már manipulálni ezzel meg azzal .Legendék dolgoztak ezen,és \"had élvezzék\" a gyümölcsét.Ha nektek az fáj,hogy egyes emberek jól érzik magukat,még ha csak 10-15 ös létszáma,Legendék szerverén,akkor érezzék.Jól esne nektek ha indulás után felmennének  és elkezdenének minden szir-sz*rba belekötni?...Most gondolkozzatok reálisan egy kicsit...
Meg Mellesleg az elõzõ HSZ-edbe soroltad fel hogy a \"Ti kis baráti társaságotok\".És ebbõl hányan vannak itt és becsmérlik a szervert?És belõletek hány játékos volt?Ja igen.Mind...Gratulálok hogy ilyen jók vagytok.Remélem ti is megélitek ezt a saját szerveretekkel..
Aláírás egy olyan embertõl aki játszott A szerveren,de már nem játszik RP-t :)
~Doggee
[/quote]
 
És innentõl kezdve rohadtul hagyjuk egymást békén.. én nem vagyok kiváncsi rátok, ahogy szerintem LSL Staff sem, és ti se legyetek ránk. Hagyjatok minket békén, ahogy mi is békén hagytunk eddig titeket. Köszönöm szépen. Sok sikert a szerverhez.

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #8 Dátum: 2014. Május 25. - 20:30:26 »
0 Show voters
Idézetet írta: Phami date=1401042034\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48395\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem szándékosan mentem oda trollkodni, csak gondoltam ott üzenek hogy sok szerencsét, az aláírásomról meg ne beszéljünk.. rá kell nézni a barátnõdére.
 
A spoileres kommenteddel van a baj.
 

Senki nem mondta hogy hozzátok tartozna, valamit nagyon félre néztél pajti.
 
[/quote]
Akkor tényleg félreértelmeztem valamit.
 

Ki mondta hogy mi berágunk azért mert õk hozzátok mennek játszani? Csak egyszerûen szánalmasnak tartom azt, hogy nem rég még a picsánkat nyalta az összes, most pedig azért kapjuk az oltásokat, (Igen ez oltás, és nem negatív hozzászólás, kedves Skyline akárkicsoda mert elég furcsának tartom, hogy hirtelen megjelenik itt az egész bagázs és az egészen errõl a témáról beszéltek) mert a kis menyus nem tudott moderátor lenni.. hát hûha basszus, és nyugodtan nem kell magadra venni ezeket, mert nem neked szántam.
 
[/quote]
Rendben, nem fogom magamra venni, reméltem, hogy azokat a sorokat nem nekem szántad.
 

Igen mi is, pont nem rég néztem meg, hogy ott is ezt csináljátok. Nem vágom mi a francért nem a saját dolgaitokkal foglalkzotok.
 
[/quote]
Foglalkozunk mi a saját dolgunkkal is. Ha megfigyeled, egy ideje semmit nem kommentáltam a témához, egészen a hozzászólásodig, amit magamra vettem, lehet kicsit jobban, mint kellett volna.
 

Nem az bassza a szemünket hogy szervert csináljatok, mert okés, csináljatok, egészségetekre és sok sikert hozzá, hanem az, hogy ide jöttök az egész bagázzsal, és elkezditek fullra leszólni az egész LSL-t.
 
[/quote]
SkyLine kommentjei lehet kicsit kiélezettek voltak, de szerintem ez elnézhetõ, egy ilyen kis megszólalásért nem kellett volna megint egy oldalnyi HSZ-t írni. Én nem szóltam le az LSL-t, a
\"Mindig ez van, akárhányszor újraindítják a szervert. Megnyit a szerver, van rajta egy csomó jó, RP-re hajlandó ember, majd vagy az admin team, vagy a bugok elrontják az egészet.\"
kommentemet tapasztalatból írtam. A
\"Nem baj, az a lényeg, majd lesz valaki, aki sokkal kevésbé lesz jogilag tudatos és felelõsségre vonható, mint mi, és akkor megtudjátok majd, mit jelent IC és OOC is szívni a rendõrség miatt.\"
kommentemet pedig arra írtam, hogy McCarry nem gondolom, hogy egy remek rendvédelmi szervet fog tudni elõállítani.
ZyZu HSZ-ére reagálva elsõsorban arra utaltam, hogy csak akkor avatkozott bele a dolgokba, amikor már veszekedés volt, akkor nem, amikor kellett volna.
 

És innentõl kezdve rohadtul hagyjuk egymást békén.. én nem vagyok kiváncsi rátok, ahogy szerintem LSL Staff sem, és ti se legyetek ránk. Hagyjatok minket békén, ahogy mi is békén hagytunk eddig titeket. Köszönöm szépen. Sok sikert a szerverhez.
 
[/quote]
Rendben, bár szerintem ezt nem fogom magamra venni, mivel én, ahogyan írtam, az admin csapatot semmiben nem szidtam, és csak tényeket fogalmaztam még, még azokat is kulturált formában és senkit meg nem sértve (úgy érzem).
Egyébként köszönjük.

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #9 Dátum: 2014. Május 25. - 20:52:29 »
0 Show voters
Phami, akar hiszed akár nem, de imadtam a szervert. Odaig meg vissza voltam, hogy bárminek tagja lehessek. A szerver, es en is valtozom. Egyáltalán nem tetszett ahogy bantatok a játekosokkal, es egyre kevesebbet voltam fennt. A masik amit nagyon imadtam, hogy van 3 aktiv admin. Mert ugye Phami te sem jártal fel nagyon, mert en elegge aktiv voltam, es 1 heten 1 szer fenntvoltal. Mindegy, nem ez a lenyeg. 3 aktiv admint tudok felsorolni: petierc rodox es chruz, õk voltak aktivak adminkent is leginkabb. Nameg flash. De rodox sem tudott mast csinalni mint asayba irogatni hogy vezessünk jobban, es itt a tudomany lezarult. Ja meg rpg vel utanunklõtt mikor huntleyal menekültünk egyrp szituból.
A kedvencem az egeszbe, hogy mindenki szepen lassan hagyja ott a szervert, es még mindig nem fogjátok fel, hogy valami nem okés. Erre valami esszerû indok? Vagy minden rendben? Okes, hat sok sikert. Ide nagyon mar nem fogok irni, maximum, ha nagyon felhúztok a badarságaitokkal. Igen, en bevallom, nagyon szerettem volna helper lenni. Több száz orat töltöttem regi lsl en, es most is aktív voltam, de le sem szartátok. Hat okes. Na en bevallottam tessék, de ti meg mindig nem hogy egy nagy szar az admin team.
Na szióka!

Nem elérhető wunZ

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #10 Dátum: 2014. Május 25. - 21:40:15 »
0 Show voters
Én meg az szeretem a legjobban menyus, hogy te aztán kurvára tudod, hogy mit csinálnak az adminok. Ugye eleve a reportokra érkezett válaszokat nem látod, mivel azt csak a kérdezõ játékosnak mutatja. Máshogy bánunk a játékosokkal? Ha túl könnyelmûen álltunk hozzá mindenkihez, akkor erõsebben kellett volna, ha szigorúak voltunk, és meguntuk a faszságokat, akkor legyünk megértõbbek és gyengédebbek. Az meg hogy ki aktív, az sok dologtól függhet, csak tudod mindenkinek van magánélete, amit tisztelni kell. Nem fogjuk azt mondani, hogy minden nap légy 4-5 órát online, mert nem tehetjük meg.
Te rólad meg meg van a véleményem, ami be is következett: ha valami nem úgy van, ahogy azt te akarod, máris szar az egész. Nem kaptál Helpert ésszerû indok miatt, hiába vagy aktív, ha közbe a döntéseket nem tudod jól meghozni. Én az egész admin teamet ismerem több éve, és nem fogunk egy olyan embert bevenni, aki megomlasztja az összhangot. Vagyis látod, nem szartuk le hogy admin akartál lenni, csak épp nem akartuk, hogy az légy. Két külön dolog. Ha nem szereztél volna hírhedtséget a tetteid miatt a múltban, most nem itt tartanánk talán. Csak épp nem látom azt, hogy nagyon megváltoztál volna, hiába próbáltad ezt elérni 500 új fórumaccount beregisztrálásával, ami különbözõ neveken volt... Nem attól változik meg az ember.
Mi nem húzunk fel téged semmivel, csak épp a szemedbe mondjuk az igazságot, ami lehet nemtetszik, de el kell fogadnod. Az adminteam nem szar, csak nem a te kedvedben jár mindenben.
Szavaiddal élve, szióka!

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #11 Dátum: 2014. Május 26. - 15:14:31 »
+4 Show voters
Menyus elárulnád nekem hogy ha ekkora forma vagy miért nincs saját szervered?Meg hogy te hozzánk is jelentkeztél fejlesztõnek,de mikor elutasítottalak a fenébe akkor már rögtön más helyre jelentkezni.Meg itt ott azért meglátszik az értelem hiánya...Amennyi szidod a szervert,annyira észrevehetnéd hogy te még negyed annyit se tettél le itt az asztalra mint amennyit ennek a szervernek az üzemeltetõi.Már alapból nagy tisztelet övezi õket azért hogy ilyen kitartóak,de még inkább azért mert az a kevésnyi player is nagyon keni vágja az rp-t...
Tiszteletem.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 26. - 15:19:05 írta ApocalypseDoggee »

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #12 Dátum: 2014. Május 26. - 15:31:53 »
+1 Show voters
Phami kommentjére válaszolva:
Csak remélni tudom,hogy ezt a \"az összes a picsánkat nyalta\" szöveget nem is rám értettedd.Ha igen akkor légyszi mond már el mikor akartam én admin/helper/moderátor vagy bármi más lenni mert az én emlékezetem szerint én ilyen faszságokat sosem akartam!
A többihez meg csak annyit,hogy ahogy krisk is írta 40 értelmes ember jatszott most.... Azt inkább hagyjuk.Nem okoskodni akarok mert nem tudom mi de valami biztosan nem stimmel ha az a40 ember elment.És nem hiszem,hogy ez az õ hibájuk...

Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #13 Dátum: 2014. Május 26. - 15:36:10 »
0 Show voters
Elutasitottal? Muhaha... poen a javabol. Hogy is volt ez? Nem vitatnám meg itt, de egy vicc amit csinaltal. Es nem jelentkeztem sehova sem fejlesztõnek. Egyenlõre tanulok scriptelni. De ezt ne keverd már ide. Nem tartozik LSL hez.
Okes, elismerem, nem tudok pontos valaszt adni miert keves a player, nekem nem ez volt az oka h otthagytam. De egy kis közvélemenykutatassal ki lehetne deriteni forumon h mik az esetleges hibak. Ennyi.

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Re:Los Santos Life 2.0 [pwd by LSL-MULTiGAMiNG]
« Válasz #14 Dátum: 2014. Május 26. - 17:19:30 »
0 Show voters
Magát a GF módot kétlem, mert az már rég \"outdated\", azonban néhány mapbéli egyezést is találtam a szintén GF edit LARP módjában is.
Rendõrségi bejáró ugyanazon objectekkel megoldva:
[hs width=400 height=200]http://puu.sh/921mJ.png[/hs]
Rendõrségi sorompó ugyanazon objectekkel ugyanúgy elrendezve megoldva:
[hs width=400 height=200]http://puu.sh/921o8.png[/hs]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal