Szerző Téma: Egy ötlet, amiben kéne segítség.  (Megtekintve 421 alkalommal)

Egy ötlet, amiben kéne segítség.
« Dátum: 2013. December 16. - 21:00:31 »
0 Show voters
Sziasztok remélem jóhelyre írok, lenne egy ötletem egymodhoz, csak értékeljétek, hogy szerintetek jó-e vagy sem.
Negatívat, pozitívat elfogadok:



Ez egy pk/dm/stunt/fun&RPG szerver keverék lenne. Ezt úgy képzeljétek el:
- Vannak frakciók(Ugyanúgy csak tulajnál&Fórumon lehet jelentkezni külön leader minden, mint rpgben)
- Pénzt keresni munkával lehetne(Külön csak munka helynél lehet felvenni, mint rpgben)
- Minden az lenne mintha egy sima PKDMSTUNT-ban lennél a fentiek kivételével
- Pénzbõl házat lehetne venni, amire ha barátodnak kulcsot akarsz adni,másoltatni kell.
 
OFF:


Ha valamit helytelenül írok elnézést, külföldön élek, és most állítottam magyarra a billentyût, és lehetnek még elírások.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Egy ötlet, amiben kéne segítség.
« Válasz #1 Dátum: 2013. December 16. - 21:07:26 »
+1 Show voters
Hát ezt rohadtul nem ide kellett volna nyitni, de lagalább értelmes a témád :D Van pár ilyen szerver, dolgozni lehet, házat venni, stuntolni, meg hülyülni. Ezek általában munka szerverek. Maximum a frakciók a pluszok, de igazából az is kb. annyi hogy különbözõ munkák vannak a szerveren, és kész. Habár egy fejlettebb, valósághû rendõrség, taxitársaság, kamionos rendzser, stb., mint frakció, tényleg nem rossz ötlet. De nem is új. Na meg szerintem neked még nem menne a dolog, habár lehet, hogy tudsz programozni, hiszen az nem jelent semmit, hogy újonc fórumozó vagy.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal