Szerző Téma: Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!  (Megtekintve 1941 alkalommal)

Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Dátum: 2013. Július 28. - 13:19:35 »
0
Ma délkörül felakartam menni a szerverre és fel is mentem.1 órán keresztül kb rp-ztem és üzleteltem.Aztán egy non gyár oda jött hozzám és pg-zett mi közbe én éppen üzletelni akartam az egyik ballazossal a déli mellet lévõ árok rendszerbe az üzlet másképp sült el mert fel hergetle magát a ballazos és montta nekem hogy verjük meg a gyereket.Elkezdõdött a bunyó a gyerek elrohant.. én meg írtam Alin Edgarnak hogy csiter van a szeron mivel az egyik gyerek bele szál a kocsikba és fel repíti azokat érthetetlen okokból de én naív segg azt hittem hogy alvin ki bannolja a csitert erre fel engem bannolt ezzel az indokkal: \"Kurva anyádat\" Meg lepõdtem mert mi a fenéért bannoltak ki engem? Felmegyek ts-en és mondták hogy \"minigunnal szaladgálok és kinyírok mindenkit\" mondom hogy egy rohadt csít nincs a gépemen és át is vizsgálhatják ha nem hiszik. ja és az a csíter még egy buszos-nak is nekiment de a logika szerint az rp-s emberek rohadjanak és bannolva legyenek a non gyárak pedig maradjanak a szerón hisz õk kellenek rá.Megsúgom hogy amikor az everlife nem everlife volt már akkor játszottam rajta de ti tudjátok hogy kit bannoltok nekem nincs beleszólásom nekem csak halgatni szabad mint a sír.Oké meg teszem de tõlem hogy ne várjátok el azt hogy a videót felteszem és hírdetem a szervert a youtube csatornámon azt végkép ne! Elegem van jó pár adminból sorolom õket :Alvin,.. a többi nem ugrik be de nyugi van sok 10-12 éves admin akinek semmi keresnivalója nincs ott. Én nem 12 éves adminokat várok a szerveren hanem 15-19-et de biztos hogy a 12 évesek okosabbak és jobban meghozzák a gyors kérdéseket mert a 15évesek hülyék -.-\" szerintem ha minden admin min. 15 éves lenne a szerver rohadtul beindulna és akkor nem lenne hírdetések a szerveren. +Az emberek nem mennének át arra a szerverre amit hírdettek.EZ AZ ÉN NÉZÕ PONTOM A TIÉTEK NEM TUDOM MILYEN DE NEKEM TELE VAN A TÖKÖM HOGY OK NÉLKÜL LE BANNOLNAK!!!!!!!!!!!!!!!!  :(

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 28. - 15:57:54 »
0
És ez kit érdekel?  :wall:

Nem elérhető BigTics

  • 1573
    • Profil megtekintése
Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 28. - 16:28:30 »
+8
Idézetet írta: Albert Johnson date=1375010375\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40542\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
van sok 10-12 éves admin akinek semmi keresnivalója nincs ott
 


de biztos hogy a 12 évesek okosabbak és jobban meghozzák a gyors kérdéseket mert a 15évesek hülyék -.-\"
 
[/quote]
\"c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg\"

Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 28. - 16:30:54 »
0
ÚRISTEN!

Nem elérhető TwisT3R

  • 576
  • Küklopsz
  • Discord: TwisT3R#7833
    • Profil megtekintése
    • Firing Squad Clan
Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 28. - 22:27:52 »
+2
Idézetet írta: Albert Johnson date=1375010375\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40542\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
EZ AZ ÉN NÉZÕ PONTOM A TIÉTEK NEM TUDOM MILYEN
 
Ilyen:
\"width=375http://kurir.hu/images/2013_aprilis/itthon/mhszabalyok_0413.jpg[/img]

Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #5 Dátum: 2013. Július 29. - 09:26:13 »
0
Ehhez mi a fene közünk van itt a fórumon??? Tudod mennyi off lenne a fórumon, ha minden 10 éves beregisztrálna ide sírni egyet, de utána nem is fórumozna? :facepalm:  :wall:
Komolyan regisztrál ide ezért???? Elképesztõ, hogy milyen hülye emberek vannak :tantrum:

Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #6 Dátum: 2013. Július 29. - 10:20:30 »
+6
Az admincsapat elfogadta a panaszt és mérlegelte. A döntést meghoztuk.
Az admin aki bannolt, többszöri parancs megtagadás miatt elvesztette az adminját, és 20 perces sarokba állítást kapott.
Nagyon sajnáljuk, és szívbõl reméljük, mihamarabb felnõsz.

Nem elérhető scripter01

  • 1035
  • Ex Moderálisan Globális
    • Profil megtekintése
Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #7 Dátum: 2013. Július 29. - 10:23:11 »
0
Szerintem ez egy forum es aki akarja hasznalhatja szoval :/

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Ki bannoltak olyanért amit el se követtem!
« Válasz #8 Dátum: 2013. Július 30. - 08:27:47 »
0
Le szeretnék tisztázni több dolgot:
 a) ez a Magyar SAMP közösség. NEM egy szerver privát fórumja, tehát ha banoltak róla, az esteleges panaszkodást a szerver megfelelõ témájába tegyed
 b) elolvastam az írásod, de katasztrofálisan írsz
 c) nem tudjuk, melyik szerverrõl beszélsz
 d) rossz helyre nyitottad (szerverek társalgóba kéne).
Lock.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal