Szerző Téma: A.S.S.A  (Megtekintve 815 alkalommal)

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
A.S.S.A
« Dátum: 2013. Május 04. - 12:01:44 »
+1 Show voters
Sziasztok,
Horváth Márk vagyok, azaz A.S.S.A. 16 éves vagyok, Várpalotán élek, ami Veszprém megyéhez tartozik. Amit illik tudni rólam, hogy nem vagyok egy sportfan, mindig is az informatikának éltem. Inkább reál beállítottságú vagyok, mintsem humán. (Ami fontos lesz ahhoz, hogy ott tudjak elhelyezkedni, ahol terveztem)
Szabadidõmben, ha lehet, legtöbbet haveri körben vagyok és lent nyomulunk az utcán :)
Várpalotán, angol tagozatos gimnáziumba járok, ami annyit takar, hogy minden héten van 14, azaz tizennégy angol óránk, mely 3 kategóriára van felosztva, három külön tanár tanítása által (Angol nyelvtan-Angol szövegértés-Angol szókincs). Nincs \"aranyéletem\" ebben a suliban, de igazán ráhajtottam az idegennyelvre, mert mihamarabb szeretném letenni a középfokú angol nyelvvizsgát. Persze, még a sok szenvedés mellé bejön a heti 4 óra német -amire bár az életben nem lesz szükségem- ,amit ugyanúgy tanulnom kell.
Más egyéb nem igazán jut eszembe, dióhéjban ennyit érdemes rólam tudni :)

A.S.S.A
« Válasz #1 Dátum: 2013. Május 04. - 12:08:32 »
0 Show voters
Üdvözletem mester.

További jó fórumozást kívánok  <3

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
A.S.S.A
« Válasz #2 Dátum: 2013. Május 04. - 21:47:25 »
0 Show voters
Fogtok külön tantárgyakat angolul tanulni? (Angol történelem, angol földrajz?)

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
A.S.S.A
« Válasz #3 Dátum: 2013. Május 05. - 06:41:52 »
0 Show voters
Idézetet írta: Joszip date=1367696845\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36944\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Fogtok külön tantárgyakat angolul tanulni? (Angol történelem, angol földrajz?)
 
Nem, itt elsõ sorban arra összpontosítanak, hogy a középfokú nyelvvizsgát letegyük.
Viszont az angol szókincsnél van, hogy angolul tanulunk a háborúról, meg az informatikáról.

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
A.S.S.A
« Válasz #4 Dátum: 2013. Május 06. - 13:12:51 »
0 Show voters
Ohai. Majd valamikor bootoltasd újra, oké?

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
A.S.S.A
« Válasz #5 Dátum: 2013. Május 06. - 19:32:51 »
0 Show voters
Idézetet írta: krisk date=1367838771\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"36944\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ohai. Majd valamikor bootoltasd újra, oké?
 
Szasz krisk, feltétlen újrabootolom :D
meg minden... :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal