Szerző Téma: Mi mostanság a menõ.  (Megtekintve 2249 alkalommal)

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Dátum: 2012. Szeptember 10. - 19:44:12 »
0
Sziasztok, egy egyszerû kérdésem lenne, tervezek egy TDM szervert, és hogy kíváncsi lennék, ti hol tudnátok a legjobban elképzelni ( helyileg ) a csatateret, illetve milyen felállásban, gondolok itt bandákra, véleményekre vagyok kíváncsi hogy ezzel is fejlesszem a módot.

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #1 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 19:57:50 »
0
Egy ilyen nemzeteket felvázoló csapatok kellenének, pl. amerika, oroszok, kínaiak, iránok, stb, a csatatereket pedig az admin tudná változtatni, vagy timer. Én speciel most az area51-et ajánlom.
E: ebbe belekezdtem egy féléve, de abbahagytam a suli miatt.

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #2 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 19:59:45 »
+2
Idézetet írta: Rupert date=1347299870\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27551\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Egy ilyen nemzeteket felvázoló csapatok kellenének, pl. amerika, oroszok, kínaiak, iránok, stb, a csatatereket pedig az admin tudná változtatni, vagy timer. Én speciel most az area51-et ajánlom.
 
Esetleg megpróbálkozom egy Harmadik Világ Háború leszimulálásával. Egyébként ez a nemzetek ötlet tetszik.

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #3 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 20:00:54 »
0
Idézetet írta: Draven date=1347299985\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27551\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Harmadik Világ Háború
 
Minden eldõlt itt. Egyedi téma, hajrá! Én lennék az elsõ játékos.  :angel:

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #4 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 20:24:31 »
0
Idézetet írta: Rupert date=1347300054\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27551\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Harmadik Világ Háború
 
Minden eldõlt itt. Egyedi téma, hajrá! Én lennék az elsõ játékos.  :angel:
 
[/quote]
Második :P
Én az Area51-et ajánlom, vagy Blueberry Farmot :) esetleeeg a rendõrség interiort alaposan bemapolva :DD

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #5 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 20:27:19 »
+1
Egy közös csatatér, lesz nem árulom el hogy a térképen belül hol, de garantálom h mapolás utána remélhetõleg vissza adja egy atom bombával letarolt övezet hangulatát. :D Illetve négy nemzetiség kap helyet a csatában.

Nem elérhető Constantin

  • 685
  • Martinezz.bro
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #6 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 20:38:55 »
0
Nekem a TDM-ben már az unalmas szint a nemzetségek háborúja, akár hányadik világháború. Egy jó, stratégiával fûszerezett történelmi csata lenne jó. A kivitelezés olyan mint egy TDM, de nincsenek jármûvek, csak kard van fegyvernek, illetve a természetben lenne a csata. Lennének sima légiósok, kémek, felderítõk, stb. STRATÉGIA!

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #7 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 20:51:45 »
0
Idézetet írta: Constantin date=1347302335\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27551\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nekem a TDM-ben már az unalmas szint a nemzetségek háborúja, akár hányadik világháború. Egy jó, stratégiával fûszerezett történelmi csata lenne jó. A kivitelezés olyan mint egy TDM, de nincsenek jármûvek, csak kard van fegyvernek, illetve a természetben lenne a csata. Lennének sima légiósok, kémek, felderítõk, stb. STRATÉGIA!
 
Ezzel csak az a probléma hogy kevés a playerek közt aki normálisan, gondolkodva tudna játszani, nem hogy stratégiát kialakítani.

Nem elérhető Constantin

  • 685
  • Martinezz.bro
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #8 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 21:11:55 »
0
Elõször meg kell alapítani a közösséget, aztán a szervert. Aki tényleg érdemes játékos, az türelmesen várni fogja a szervert, aki nem az állandóan dumál meg ott hagyja az egészet.

Mi mostanság a menõ.
« Válasz #9 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 21:14:59 »
+1
az tényleg jó lenne ha jó taktikus lenne, bár a kard hülyeség szerintem.

Nem elérhető Constantin

  • 685
  • Martinezz.bro
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #10 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 21:20:09 »
0
Én most pont nem a fegyverre tenném a hangsúlyt hanem a stratégiára...

Mi mostanság a menõ.
« Válasz #11 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 21:26:17 »
0
TDM terén zártan gondolkodnak sokan ez a baj.
TDM lehetne jármûvekkel is. Például én most dolgozom egy Carmageddon, power-up, carDD módon unalmamba. Szerintem ilyen hasonló dolgok amikbõl nincs sok azokra lehet lenne igény. Igaz én nem futtatni terveztem hanem a közösség elé bocsájtani.

Nem elérhető Constantin

  • 685
  • Martinezz.bro
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #12 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 21:59:49 »
0
Idézetet írta: Gentleman date=1347305177\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"27551\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
TDM terén zártan gondolkodnak sokan ez a baj.
TDM lehetne jármûvekkel is. Például én most dolgozom egy Carmageddon, power-up, carDD módon unalmamba. Szerintem ilyen hasonló dolgok amikbõl nincs sok azokra lehet lenne igény. Igaz én nem futtatni terveztem hanem a közösség elé bocsájtani.
 
Hát igen.... Bandaháború, nemzetségek közötti háború, vagy ilyesmi. Eddig egy olyan TDM szerveren nem volt szerencsém, ahol nem a rohanok és lövöldözök elv szerint játszanak a játékosok. Elõször is kell egy levezetés, hogy ne csak úgy lõjek a semmiért, hanem hogy legyen a játéknak saját története. Elõször lenne egy bevezetõ, pl. hogy az Amerikaiak megrohamozták a Japánokat, és ez lett meg ez lett, a cél a miniszter kiiktatása, stb.

Volt olyan idõszak, amikor olyanra gondoltam, hogy kettõ nemzetiség lenne, határozatlanok eddig. Ez egy hadjárat lenne, amely az egész államot átszeli. Elõször az északi parton lenne a küzdelem a kikötõkért, aztán egyre beljebb és beljebb, amíg valaki el nem foglalja az egészet. A szerver fejezetekre lenne osztva. Tehát kb. 1 hónapig itt lesz a csata, utána megy tovább a hadjárat. Na és a stratégia. Hogy megyünk az éjszakába a haverokkal, a fák mögül lessük az ellenséget, és behatolunk észrevétlenül. Ha ez sikerül valakinek, le a kalappal elõtte.


Off: Én pontosan ezért szeretem az FPS játékok közül a Battlefieldet, mert ott van stratégia. Én a 2-õn játszom, szerintem nagyon is jó, amikor a bokorból sniperozunk a haverokkal.))


Na de nem ez a lényeg. Én a TDM fogalomba a stratégiát tartom az egyik fõtényezõnek.

Nem elérhető trave

  • 840
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #13 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 18:58:46 »
0
achievementeket mindenképp.

Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
Mi mostanság a menõ.
« Válasz #14 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 17:06:43 »
0
olyat csináljatok amit kevés létszámmal is lehet élvezni. például nem 18000 csapat, egész san andreas.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal