Szerző Téma: Fájlkezelõ  (Megtekintve 906 alkalommal)

Nem elérhető ZeRo

  • 4620
  • Ex Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Fájlkezelõ
« Dátum: 2012. Augusztus 24. - 22:28:54 »
0 Show voters
Meglepõ lehet engem itt látni, de eszembe jutott egy egész jó ötlet egy gamemodhoz, és ilyen hirtelen fellángolásból letöltöttem gyorsban egy szervercsomagot. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ki tud valami viszonylag gyors és egyszerû fájlkezelõt? Tudom, hogy mysql lenne a legjobb, de mint mondtam, ez csak egy ilyen hirtelen fellángolás, szóval valószínûleg közel se fogom befejezni az egészet, ezért nincs kedvem most még phpmyadmin-t meg miegymást telepítgetni. :) Elég rég szkripteltem már, szóval le vagyok maradva ezen a téren, a dini-re emlékszem, de már anno volt annál is gyorsabb, szóval a válaszokat elõre is köszönöm. :)

Nem elérhető Casamiro

  • 1046
    • Profil megtekintése
Fájlkezelõ
« Válasz #1 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 22:36:46 »
0 Show voters

Fájlkezelõ
« Válasz #2 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 22:37:45 »
0 Show voters
Idézetet írta: ZeRo date=1345840134\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"26815\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Meglepõ lehet engem itt látni, de eszembe jutott egy egész jó ötlet egy gamemodhoz, és ilyen hirtelen fellángolásból letöltöttem gyorsban egy szervercsomagot. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ki tud valami viszonylag gyors és egyszerû fájlkezelõt? Tudom, hogy mysql lenne a legjobb, de mint mondtam, ez csak egy ilyen hirtelen fellángolás, szóval valószínûleg közel se fogom befejezni az egészet, ezért nincs kedvem most még phpmyadmin-t meg miegymást telepítgetni. :) Elég rég szkripteltem már, szóval le vagyok maradva ezen a téren, a dini-re emlékszem, de már anno volt annál is gyorsabb, szóval a válaszokat elõre is köszönöm. :)
 
Helló.
Van y_ini, djson, dini, Double-O-Seven Files, dfile, stb.

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Fájlkezelõ
« Válasz #3 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 22:45:26 »
0 Show voters
dfile
Hogy legalább legyen értelme, amiért létrehoztam...

Fájlkezelõ
« Válasz #4 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 22:49:11 »
0 Show voters
Beépített sql, hasonló mint a mysql csak nem kell phpmyadmint telepíteni.
Az a_sampdb.inc fájlban megtalálod a funkcióit.

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Fájlkezelõ
« Válasz #5 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 22:52:12 »
0 Show voters
Idézetet írta: ɐʞzssǝlosz date=1345841351\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"26815\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Beépített sql, hasonló mint a mysql csak nem kell phpmyadmint telepíteni.
Az a_sampdb.inc fájlban megtalálod a funkcióit.
 
+ http://sampforum.hu/index.php?topic=28539.0

Nem elérhető ZeRo

  • 4620
  • Ex Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Fájlkezelõ
« Válasz #6 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 23:36:50 »
0 Show voters
Köszi srácok. ;)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal