Szerző Téma: Lord of the rings Online  (Megtekintve 4332 alkalommal)

Lord of the rings Online
« Dátum: 2012. Május 16. - 13:04:52 »
+1 Show voters
Hali.
Újabb játékot mutatok be nektek ami ezúttal egy MMO.
Ahogy a címe is sugallja a Gyûrûk ura világát dolgozza fel. A fejlesztõk mentségére legyen szólva: Nem a filmet, hanem a regényt vették alapul.
A játék gépigénye: http://gepigeny.hu/games.php?id=669
Mint minden MMO-ban itt is vannak kasztok és fajok (mert miért ne).
Minden fajokhoz járnak kezdõ erények, erõsségek és esendõségek. A játék az életpontot morálnak hívja.
Minden vaj 4 város közül választhat kezdõ hely gyanánt. Értelemszerûen a hobbitok a Megye, míg a törpök az északi hegység városai között válogathatnak.
Kezdõ erõsségek és esendõségek:
Emberek:
Az emberek ajándéka: Hatalmas tekintély övezi õket. +15 Fate
Gyenge jellem: A fajok közül az emberek a legkönnyebben manipulálhatóak. - 7 Akaraterõ
Könnyen motiválható: +5% gyógyulás.
Izomerõ: +15 a fizikai cselekedetekhez. (Külön számolja a manát és a fizikai cselekedetekre elpuffogtatható pontokat.)
Törpök:
Elszántság: A törpök túl sokat vesztettek a történelem során. Végtelen kapzsiságukkal romba vezették a saját királyságukat ezért minden mindegy alapon ugranak az ellenfél torkának. +15 Erõ +10 Vitalitás és 1% sebzéstompítás.
Masszív test: A törpök kicsik és bányász lények, ebbõl eredõen nem mondhatóak mozgékonynak. -7 Mozgékonyság.
Elveszett királyság: A törpök ideje lejárt birodalmik elvesztésével. Sok törp reményvesztetten kóborol. -7 Fate.
Vérszomj: Csak csatában érzik már, hogy élnek. +30 harc közbeni regeneráció, -30 harcon kívüli regeneráció
Hobbitok:
Kis méret: A fajok közül a leggyengébbek. -7 fizikai erõ.
Hobbit szívósság: +15-öt kapnak a szívósságukra.
Gyors gyógyulás: +60 a harcon kívüli regeneráció.
Hobbit bátorság: +1% félelem ellenállás
Tagadás: +1% sötét lények ellen. (Vagyis az NPC-k 80%-a ellen. :P)
Elf:
Lelki érzékenység: Sokkal szélsõségesebb emócióik vannak, mint bármely más fajnak. -20 morál, -60 harcon kívüli. regeneráció.
A fák szeretete: Mivel a fák között kecsesen és gyorsan mozognak +15 mozgékonyság.
Immunrendszer: +1% Betegség és méreg ellenállás.
Karakterosztályok:
Tolvaj: Csak ember és hobbit lehet. Fegyverei: 2 tõr. Ihlette: Zsákos Bilbo
Kapitány: Csak ember lehet. Fegyvere: 2 kezes kard. Ihlette: Eärnur, Gondor utolsó királya. (A filmben Aragorn-ként futott.)
Bajnok: Lehet: Ember, Elf, Törp. Fegyvere 2 egy kezes kard vagy balta. Ihlette: Glóin fia, Gimli.
Õrzõ: Minden fajból származhat. Nehéz páncélt és pajzsot visel egy kezes fegyvere mellett. Ihlette: Csavardi samu. (Az eredeti regényben nem köpeny volt rajta hanem inkább valami mobil fémhulladékként nézett ki.)
Hunter: Minden faj tagja lehet. Íjász. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam. Minõ meglepetés: Legolas ihlette.
Lore-master (Nem tudom hogyan fordítani. xD). Csak ember és elf lehet. Jellemzõ fegyvere a bot. Támogatásként (Na jó... mivel jelentéktelen védelme van helyette harcolni) hívhat meg állatokat. Elrond ihlette.
Minstrell: Minden fajból származhat. A többi RPG-ben Bárd néven fut ez a kaszt. Minden faj tagja lehet. Gitáárjával és kardjaival darál. Lúthien Tinúviel ihlette.
Rúna-õr. Ez prémium kaszt. Rúnákkal hadonászó mágus. Csak elf és törp lehet. (Egy lebegõ bûvészkedõ törp igen hülyén néz ki. :D) Celebrimbor ihlette.
Kamarás: Ez is prémium kaszt. Törp nem lehet. (Vicces is lenne, ha egy négyszer akkora dárdát cipel, mint õ. xD) Dárdás, Lándzsás kaszt. Haldír és testvérei ihlették.
Ezek mellett a játék során érhetsz el címeket is. Ezt bizonyos ellenféltípus darálásával vagy történetvonali Quest teljesítésével érheted el. Nekem most (Elf hunter) \"A lothlórien õrzõje\" a címem.
Az az érdekes, hogy ebbõl kimaradtak az olyan sidequestek, hogy ezt vidd oda és ebbõl darálj annyit.
Természetesen itt is létrehozhatóak guildek, csak itt followship néven fut a funkció.
A történet körülbelül akkor játszódik amikor félbolond hobbitunk és szedett-vedett haveri köre elindul a megyébõl.
E1: Mosnter Play. Errõl nem írtam. A játékosoknak lehetõségük van a ötét oldallal is nyomni. Ingyeneseknek csak az Ork érhetõ el, de aki hajlandó csengetni Uruk-hai-tól a pókig bármivel szaladgálhat.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 16. - 19:46:12 írta James_Raynor »

Nem elérhető RampagE

  • 1824
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #1 Dátum: 2012. Május 16. - 14:22:56 »
0 Show voters
Na ne már.. Hupikék törpikék?:( Akkor nem játszok.
Ezzel játszottál tegnap, mikor TS-en mondtad?

Nem elérhető Alvin

  • 1137
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #2 Dátum: 2012. Május 16. - 14:23:16 »
0 Show voters
hát kiprobálom  :shifty:

Lord of the rings Online
« Válasz #3 Dátum: 2012. Május 16. - 15:19:42 »
0 Show voters
Magyarok fõleg a Snowbourn szerveren vannak.

Nem elérhető #Nexus#

  • 1374
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #4 Dátum: 2012. Május 16. - 15:29:28 »
0 Show voters
Ezzel régebben játszottam tesómmal én varázsló voltam õ meg hántör
csak hát nincs PVP és meguntam

Lord of the rings Online
« Válasz #5 Dátum: 2012. Május 16. - 15:31:57 »
0 Show voters
Hogyne lenne PvP. :D

Nem elérhető Melvin

  • 809
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #6 Dátum: 2012. Május 16. - 18:15:07 »
0 Show voters
ez az a stratégiás? mármint felülnézetbõl megy a játék stb...
vagy egy karaktert kell irányítsak ? (mint pl wowban)

Nem elérhető #Nexus#

  • 1374
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #7 Dátum: 2012. Május 16. - 18:29:14 »
0 Show voters
Már van nem tudtam régen gameltem akkor újra felrakom . Valakinek van androidos telója mert ha igen akkor töltse le ezt itt van róla vidi és jöjjön gamelni rajta én hunter vagyok LVL 15 asszem :

Lord of the rings Online
« Válasz #8 Dátum: 2012. Május 16. - 19:16:22 »
0 Show voters
Idézetet írta: Melvin date=1337184907\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"21524\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ez az a stratégiás? mármint felülnézetbõl megy a játék stb...
vagy egy karaktert kell irányítsak ? (mint pl wowban)
 
Ez olyan, mint a WoW csak nem szedett vedett összelopott története van, hanem Tolkien világát hozza el.
Hogy a retekbe jön ide az Order and Chaos?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 16. - 19:19:50 írta James_Raynor »

Nem elérhető Melvin

  • 809
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #9 Dátum: 2012. Május 16. - 19:23:57 »
0 Show voters
És milyen gépigény kell hozzá?
Elég gyenge gépem van....128 mb-s vidicard...(a többit képzeld hozzá :D )
Lehet letöltöm,megnézem milyen. Szeretem az ilyen játékokat.

Lord of the rings Online
« Válasz #10 Dátum: 2012. Május 16. - 19:31:33 »
0 Show voters
Megyek én is játszani, Snowbourn-ra. Hozok 2-3 embert.  ;)

Lord of the rings Online
« Válasz #11 Dátum: 2012. Május 16. - 19:44:50 »
0 Show voters
Lehetõleg Emberi karaktert nyissatok, mert mire elvánszorgok rohanból völgyzugolyba vagy a megyébe lemegy a nap!
Apropó nap: Idõjárás is be van scriptelve. Amikor éjszaka megtalál egy halom romnál 4 kísértet az para tud lenni. :D
Fõleg, hogy az élõholt típusú ellenfelek bónusz sebzést  és védelmet kapnak éjszaka.
 
Idézetet írta: Metaxa ™ date=1337189493\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"21524\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Megyek én is játszani, Snowbourn-ra. Hozok 2-3 embert.  ;)
 
Mi a neved? Asszem törlöm az elf hunteremet és nyitok egy burglart inkább. :D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 16. - 19:49:04 írta James_Raynor »

Nem elérhető Melvin

  • 809
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #12 Dátum: 2012. Május 17. - 13:30:56 »
0 Show voters
Sokan vannak ezen a szerveren?

Lord of the rings Online
« Válasz #13 Dátum: 2012. Május 17. - 14:57:59 »
0 Show voters
Na a Lore-masterem már tud medvegelni. xD Gyerek kihívott PvP-re... A macim széttépte. Buta gyerek.
Relatív sokan... Ha a pusztában vagy örülhetsz fél óránként 1-2 embernek. Ha bemész Pl.: Bree-be akkor a Crafting Hallban (Ami max 102) 20-25 ember biztos hogy van.
Néhányan elõszeretettel rángatnak be Followshipekbe (Party) és kinshipekbe (Guild).... Utasítsd vissza.

Nem elérhető Melvin

  • 809
    • Profil megtekintése
Lord of the rings Online
« Válasz #14 Dátum: 2012. Május 17. - 15:04:36 »
0 Show voters
Öhm...ennek mi az eredeti neve? csak simán Lord of The Rings Online?
Mert Bithorlón nem találtam meg....esetleg PM-ben nem tudsz küldeni egy linket? Már ha olyan oldalról kell letölteni,mint pl metint.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal