Szerző Téma: Bone Towns RolePlay szerver  (Megtekintve 2289 alkalommal)

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Dátum: 2011. Október 29. - 23:38:54 »
0
IP:87.229.103.144:8012
Nyitás: MA 20:30 !!!!!!!! VÁRUNK MINDENKIT!
 
Bone Towns RolePlay szerver
 
Sziasztok! Be szeretném mutatni a hamarosan nyíló RolePlay szerveremet.
A szerver 4 városban fog játszódni. Bone megyében, azaz Fort Carsonban, Las Barrancasban, Las Payasadasban, és El Quebradosban. A szerveren dollár a pénznem. Mint elég sok szerveren, itt is van tapasztalati pont, azaz XP. A szerveren szintrendszer is fut, melyhez csak tapasztalati pont kell. A szerveren a max elérhetõ szint: 999. A szerveren money hack elleni védelem fut, tehát felesleges csalással jönni a szerverre. A szerveren nem tûrjük a nonosokat. A kezdõket nagyon szívesen segítjük.
Az adminrendszerrõl
A szerveren az adminoknak van egy úgynevezett \"AdminNeve\". Tehát ha nekem az a nevem, hogy Kovacs_Sanyika, és az AdminNevem pedig Jenõ, akkor ha reportra válaszolok, bármi, akkor nem azt írja, hogy Admin Kovacs_Sanyika: válasz. Hanem Admin Jenõ: válasz. Ha oda hívsz magadhoz egy admint, akkor van nekik egy ooc parancs. Erre is van magyarázat. Ugye van a /b parancs, ami így néz ki: \"Kovacs_Sanyika ooc: (( Szöveg )). Az adminoknak is van egy OOC parancs, ami CSAK ADMINSZOLGÁLATBAN mûködik. Így néz ki: \"Jenõ ooc: (( Szöveg )). Ha megtudod egy admin IC nevét ( Kovacs_Sanyika ) akkor senkinek nem szabad el mondani, mert ha el mondod valakinek, bant kapsz.
A szerveren egyenlõre nem sok munka van.
Van a Pizzás, Úttisztító, Bútorszállító. A többit most csinálom.
Bútorszállító:
A munkát El Quebradosban lehet felvenni. A szállításért 200$-t és 1 XP-t kapsz. A munka CP alapján mûködik. A munka az egész megyére kiterjed, azaz El Quebradosban, Las Payasadasban, Las Barrancasban és Fort Carsonban is vannak hozzá CP-k.
Pizzafutár
A munkát Fort Carsonban veheted fel. Fort Carsonban vannak a motorok.  A fizetés 0-6 XP pont, és 80$ - 250$-ig terjed. A munka CP alapján mûködik. A CP-k az egész megyére kiterjednek, azaz El Quebradosban, Las Payasadasban, Las Barrancasban és Fort Carsonban is vannak hozzá CP-k.
A szerveren egyedi mapolás van, melyet Clar adminunk készített. Köszönet neki!
Alap fogalmak, amik szinte elengedhetetlenek:
- IG ( In Game ) - Játékban
- IRL ( In Real Life ) - A való életben.
- DM ( Death Match ) - Folytonos öldöklés, ok nélkül. Ez TILOS a szerveren.
- MG ( Meta Game ) - Szerepen kívüli adat felhasználása szerepben. Ez TILOS a szerveren.
- PG ( Power Game ) - Olyat teszek, amire a való életben nem lennék képes. Ez TILOS a szerveren.
- RK ( Revenge Kill ) - Halál utáni bosszúállás. Ez TILOS a szerveren.
- SK ( Spawn Kill ) - A spawnhelyén megölni egy játékost. Ez TILOS a szerveren.
- DB ( Drive By ) - Elütni folyamatosan valakit, vagy ráálni, és ezzel megölni. Ez TILOS a szerveren.
- WK ( Write Kill ) - Megtámadok valakit, akkor amikor ír, és visszaélek a tehetetlenségével. Ez TILOS a szerveren.
Alap szabályok:
A szerveren TILOS a Multiacc.
Multiacc fogalma: Egy játékosnak több accountja van egy szerveren.
Örökös bannal jutalmazzuk, ha rájövünk, hogy valaki multiaccozik.
- IC és OOC szidásról.
A szerveren az IC szidás megengedett. Rendõr büntet érte.
A szerveren az OOC szidás tiltott.
OOC szidásért az admin warnol és AdminJailbe tesz. Rosszabb esetben bannol.
- A szerveren a piros lámpán át lehet hajtani. Az admin NEM ismétlem NEM büntethet meg érte, csak a rendõrség. Természetesen, ha már egymás után 10-szer mét át, AdminJail-t kapsz.
- Az admint mindenképp tisztelni kell!
- Ha valaki elveszi a kommunikációs eszközeidet \"/me\" paranccsal, akkor NEM hívhatsz fel senkit! Se embert, se rendõrt, se mentõt, se tûzoltót, se taxit.
- Ha egy rendõr igazoltatni akar KÖTELEZÕ megállni. Kivétel, ha köröznek, vagy illegális dolog van nálad.
- Kerüljük a [N]em [R]eport [T]émákat. Az admin 500 másodperc AdminJailba tehet érte. Reportban köszönni szabad.
- Ha valamirõl szó van reportban, és semmi közöd hozzá, akkor NEM szólhatsz bele.
- Kezdõknek MAXIMUM 3000$ adható. ( Kezdõnek a 3 szint alatti számít. )
- Tilos az adminnal szemben tiszteletlenül beszélni és viselkedni. Örök Ban jár érte.
- Tilos szervert hirdetni! Örök ban jár érte.
A szerveren KETTÕ darab banda van. Motorcycle Rats, és a BloodZ. A banda \"hq\"-k fehér kerítéssel vannak körbevéve. Bárki szabadon bemehet. Az már más dolog, ha a bandások megbüntetnek érte. Gondolok itt a gyilkosságra, rablásra, egyéb dolgokra.
Motorcycle Rats Kocsmája:
Az épületet Clar készítette, amiért külön köszönet jár neki. A kocsma, a Motorcycle Rats banda tulajdonában áll. A kocsmában lehet inni. A kocsmának van egy kis terasza, amirõl rá lehet látni El Quebrados egy részére. Itt RP-s rendezvények LESZNEK, ugyanis van egy színpad és pár hangszóró, mely hatalmas RP-zési lehetõség. Számítsatok éneklésekre, karaoke és még sok más bulira. Az épület képe: http://noob.hu/2011/10/25/sa-mp-097_0.png
Az autósiskola:
Az iskolában bent van egy \"i\" ikon, ha abba belemegyünk, akkor kiírja a jelenleg szerveren lévõ oktatók. A vizsgát jelenleg egy Blista Compact nevû jármûvel kell megtenni. Az oktatást itt nem egy számítógép azaz robot végzi, hanem egy húsvér magyar játékos.  Rutin pálya: http://noob.hu/2011/10/25/sa-mp-099.png  Az épület belülrõl: http://noob.hu/2011/10/25/sa-mp-098.png
A szerverre NEM keresünk adminokat.
A szerver akkor fog indulni, amikor kiadják a stabil 0.3d verziójú klienst.
A szerver honlapja: http://bonetownsrpg.atw.hu/
Tûzijáték
A szerveren egyedi tûzijáték rendszer van, melyet én írtam. A pirotechnikai üzletben lehet venni tûzijátékot, majd pedig valahol élesíteni. Élesítés után 10 másodpercünk van elfutni.
Várunk mindenkit sok szeretettel!
Késõbb bõvítem.
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 23. - 20:20:17 írta Benceee »

Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #1 Dátum: 2011. Október 30. - 09:37:34 »
0
Felnézek majd Scott. :D

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #2 Dátum: 2011. Október 30. - 09:42:31 »
0
Hogy tudja a kis cincogi.:D Okés. Várlak.

Nem elérhető Epsilon

  • 1854
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #3 Dátum: 2011. Október 30. - 09:45:56 »
0
Idézetet írta: Dream1990 date=1319924334\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12873\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
[...]
Az adminrendszerrõl
A szerveren az adminoknak van egy úgynevezett \"AdminNeve\". Tehát ha nekem az a nevem, hogy Kovacs_Sanyika, és az AdminNevem pedig Jenõ, akkor ha reportra válaszolok, bármi, akkor nem azt írja, hogy Admin Kovacs_Sanyika: válasz. Hanem Admin Jenõ: válasz. Ha oda hívsz magadhoz egy admint, akkor van nekik egy ooc parancs. Erre is van magyarázat. Ugye van a /b parancs, ami így néz ki: \"Kovacs_Sanyika ooc: (( Szöveg )). Az adminoknak is van egy OOC parancs, ami CSAK ADMINSZOLGÁLATBAN mûködik. Így néz ki: \"Jenõ ooc: (( Szöveg )). Ha megtudod egy admin IC nevét ( Kovacs_Sanyika ) akkor senkinek nem szabad el mondani, mert ha el mondod valakinek, bant kapsz.
[...]
 
Ügyesen lekoppintottad...
A PDRP-n továbbá, ha szoliba állsz kiírja a fejed fölé az adminneved. És ha szoliba írsz valamit a chatbe automatikusan /ab-be írj. Ezt még nem másoltad le, késõbb tervezed?
Igazán így sikerült bemutatnod ezt a szervert...
 ::| ???

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #4 Dátum: 2011. Október 30. - 09:49:01 »
0
PDRP? Életben nem voltam még ott. Életemre esküszöm, hogy én találtam ki...

Nem elérhető Epsilon

  • 1854
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #5 Dátum: 2011. Október 30. - 09:53:01 »
0
Idézetet írta: Dream1990 date=1319964541\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12873\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
PDRP? Életben nem voltam még ott. Életemre esküszöm, hogy én találtam ki...
 
Gondolom..

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #6 Dátum: 2011. Október 30. - 09:55:33 »
0
Jólvan.. Nem kell mindenért belém kötni. Te nem találtál még ki olyat, ami van más szerveren, de nem tudsz róla? Köszönöm a bizalmat...:)

Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #7 Dátum: 2011. Október 30. - 10:03:46 »
0
Akkor Ez most RP szerver lesz vagy World of Warcraft?Csak az XP miatt kérdezem.Már elmondtam mi a véleményem az XP,RP, pont szintekrõl.A sok nonos ezekkel takarja ,hogy nemtud RP-ni és fórumokon csak a lobogtatásra jó.
\"A szerveren az adminoknak van egy úgynevezett \"AdminNeve\". Tehát ha nekem az a nevem, hogy Kovacs_Sanyika, és az AdminNevem pedig Jenõ, akkor ha reportra válaszolok, bármi, akkor nem azt írja, hogy Admin Kovacs_Sanyika: válasz. Hanem Admin Jenõ: válasz. Ha oda hívsz magadhoz egy admint, akkor van nekik egy ooc parancs. Erre is van magyarázat. Ugye van a /b parancs, ami így néz ki: \"Kovacs_Sanyika ooc: (( Szöveg )). Az adminoknak is van egy OOC parancs, ami CSAK ADMINSZOLGÁLATBAN mûködik. Így néz ki: \"Jenõ ooc: (( Szöveg )). Ha megtudod egy admin IC nevét ( Kovacs_Sanyika ) akkor senkinek nem szabad el mondani, mert ha el mondod valakinek, bant kapsz\"
Ez meg egyenesen szánalmas ugyanis a PDRP egyéni ötlete volt(Epsiloné) és onnan loptad.A következõ mondatod lesz majd:Ezt mi találtuk ki és ez nem copy meg hasonlók csak milyen érdekes ,hogy a PDRP-n is ugyanez az egyedi rendszer van.

Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #8 Dátum: 2011. Október 30. - 10:07:10 »
0
\" Akkor Ez most RP szerver lesz vagy World of Warcraft?Csak az XP miatt kérdezem.Már elmondtam mi a véleményem az XP,RP, pont szintekrõl. \"
Szóval XP.. csak a WOWba lehet XP? Elmondtad, már persze és megint jöttél HSZ vadászatra.. ha nem tetszik nem kell rá nézni, õ szervere õ döntései.

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #9 Dátum: 2011. Október 30. - 10:07:19 »
0
Igen! Másoltam! Életben nem voltam még ott, de azért másoltam.

Nem elérhető Stray

  • 617
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #10 Dátum: 2011. Október 30. - 10:16:15 »
0
Idézetet írta: Daragoj date=1319965426\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12873\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Akkor Ez most RP szerver lesz vagy World of Warcraft?Csak az XP miatt kérdezem.Már elmondtam mi a véleményem az XP,RP, pont szintekrõl.A sok nonos ezekkel takarja ,hogy nemtud RP-ni és fórumokon csak a lobogtatásra jó.
 
Teljes mértékben egyet értek. Én mindig is utáltam az olyan szervereket ahol XP, meg szint van. Általában az volt, hogy a nagyobb szintû játékosok lenézték a kisebbeket, vagy valami dolog szinthez volt kötve -.-\'
 

\"A szerveren az adminoknak van egy úgynevezett \"AdminNeve\". Tehát ha nekem az a nevem, hogy Kovacs_Sanyika, és az AdminNevem pedig Jenõ, akkor ha reportra válaszolok, bármi, akkor nem azt írja, hogy Admin Kovacs_Sanyika: válasz. Hanem Admin Jenõ: válasz. Ha oda hívsz magadhoz egy admint, akkor van nekik egy ooc parancs. Erre is van magyarázat. Ugye van a /b parancs, ami így néz ki: \"Kovacs_Sanyika ooc: (( Szöveg )). Az adminoknak is van egy OOC parancs, ami CSAK ADMINSZOLGÁLATBAN mûködik. Így néz ki: \"Jenõ ooc: (( Szöveg )). Ha megtudod egy admin IC nevét ( Kovacs_Sanyika ) akkor senkinek nem szabad el mondani, mert ha el mondod valakinek, bant kapsz\"
Ez meg egyenesen szánalmas ugyanis a PDRP egyéni ötlete volt(Epsiloné) és onnan loptad.A következõ mondatod lesz majd:Ezt mi találtuk ki és ez nem copy meg hasonlók csak milyen érdekes ,hogy a PDRP-n is ugyanez az egyedi rendszer van.
 
[/quote]
Erre nem kéne felvágni mert már 1 évvel ezelõtt a Vice RPG szerverén is alkalmaztam ezt. Igaz nem pont ebben a formában, de alkalmaztam.

Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #11 Dátum: 2011. Október 30. - 10:22:29 »
0
Idézetet írta: DanielC date=1319965630\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12873\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
\" Akkor Ez most RP szerver lesz vagy World of Warcraft?Csak az XP miatt kérdezem.Már elmondtam mi a véleményem az XP,RP, pont szintekrõl. \"
Szóval XP.. csak a WOWba lehet XP? Elmondtad, már persze és megint jöttél HSZ vadászatra.. ha nem tetszik nem kell rá nézni, õ szervere õ döntései.
 
Az ,hogy a Raj felirat a nevedben van még nem jelenti ,hogy egy súlycsoportban vagyunk Danikám.Ne játszad a tökös gyereket mert pelyhes még az állad ahoz.
Problémád van velem akkor lehet írni pm-et nem itt kell játszani az agyad és szerintem te vagy aki hsz vadászkodik ugyanis én a témához kapcsolodóan írtam és szerintem ez a téma azért van ,hogy elmondjuk a véleményünket a szerverrõl.Szerintem mindenki megértette rajtad kivül ,hogy a wowos dolog mire utal és még a szövegértéssel is gondjaid vannak ugyanis nemlátom az én hsz-emben azt ,hogy CSAK a wowban van xp.
A Moderátor meg légyszíves ne módositgassa a hozzászólásomat.Azért írtam amit írtam mert vállalom a szavaimat.Amikor a P**S köt belém nehogy már az én hsz-emet írogassák át.Van figyelmeztetés bár a mondandómat akkor is kimondom.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 30. - 10:36:00 írta Daragoj »

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #12 Dátum: 2011. Október 30. - 10:58:16 »
0
Valóban, igencsak hasonlít PDRP adminrendszeréhez. Most nem akarok senki ellen beszélni, de volt egy hasonló ötletem nekem is, hasonló formában még anno. Elképzelhetõ, hogy maga találta ki.
Na de sok sikert a szerverhez!

Nem elérhető Stray

  • 617
    • Profil megtekintése
Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #13 Dátum: 2011. Október 30. - 11:00:02 »
0
Idézetet írta: Zharko date=1319968696\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12873\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Valóban, igencsak hasonlít PDRP adminrendszeréhez. Most nem akarok senki ellen beszélni, de volt egy hasonló ötletem nekem is, hasonló formában még anno. Elképzelhetõ, hogy maga találta ki. Ha nem akkor meg ...
 
Azért tegyük hozzá, hogy nem kell nagy kreativítás ezt kitalálni..

Bone Towns RolePlay szerver
« Válasz #14 Dátum: 2011. Október 30. - 11:10:45 »
0
Idézetet írta: Daragoj date=1319966549\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12873\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A Moderátor meg légyszíves ne módositgassa a hozzászólásomat.Azért írtam amit írtam mert vállalom a szavaimat.Amikor a P**S köt belém nehogy már az én hsz-emet írogassák át.Van figyelmeztetés bár a mondandómat akkor is kimondom.
 
Az én hsz-emet lazán kitörölte, szóval kedves modi be lehetne fejezni.
Azt írtam, hogy: \"Valamelyik módot biztos megszerezted, de ha ügyesen át tudod írni, akkor nem baj. (LT módra tippelek)\"
+edit: Zharko hsz-e is módosítva van, látszik az idézetbõl ami utána következik..
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 30. - 11:14:13 írta James Bácsi »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal