Szerző Téma: Textdraw eltüntetési  (Megtekintve 1110 alkalommal)

Textdraw eltüntetési
« Dátum: 2011. Szeptember 30. - 18:07:13 »
0 Show voters
sziasztok készítek egy textdrawot amin egy ilyen fekete sáv lessz és bele írva 1-2 dolog akkor szeretném látni amikor Connectól de a Skinválasztótól eltünink
akkor úgy kell hogy
OnPlayerconnect nál megjeleníti illetve onplayerrequestclass vagy hogy írját ott eltünteti mert én erre tippelek csak nem tudom hogy így e van

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
Textdraw eltüntetési
« Válasz #1 Dátum: 2011. Szeptember 30. - 18:11:06 »
0 Show voters
mutasd az alábbi eljárásokat: OnPlayerConnect, OnPlayerSpawn, OnPlayerRequestClass, OnPlayerRequestSpawn

Textdraw eltüntetési
« Válasz #2 Dátum: 2011. Szeptember 30. - 18:14:06 »
0 Show voters
Ö mikor feljön a gyerek a szerverre két ilyen sáv alul meg felül fekete vagy mind egy és csak akkor akarom látni mikor connectol de ha már a Skin választóba jut akkor eltünik az úgy van hogy
[pawn]
 OnPlayerConnect
[/pawn]
itt mutatja a játékosnak
[pawn]
OnPlayerRequestClass
[/pawn]
itt elûnteti így van nem?

Textdraw eltüntetési
« Válasz #3 Dátum: 2011. Szeptember 30. - 18:15:42 »
0 Show voters
Ha erakarod tüntetni akkor az OnPlayerSpawn alá kell tened valamit.. :)

Textdraw eltüntetési
« Válasz #4 Dátum: 2011. Szeptember 30. - 18:18:02 »
0 Show voters
Idézetet írta: ~BlackStyler~ date=1317399342\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12086\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ha erakarod tüntetni akkor az OnPlayerSpawn alá kell tened valamit.. :)
 
nem azt azt tudom de mikor már a Skint választja akkor nem látható szóval eltüntetés az a
[pawn]
OnPlayerRequestClass
[/pawn]
mert ez a skin választó de akkor mostmá tudom eddig is  erre tippeltem csak nem voltam biztos azthittem hogy van valami elötte is akk köszi all zárok

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal