Szerző Téma: Windows  (Megtekintve 3840 alkalommal)

Windows
« Dátum: 2011. Augusztus 14. - 20:41:07 »
0 Show voters
Helló!Ebben a témában a Windowsról van szó!
Van egy kérdésem!
Van valakinek Windows 8a?
\"888_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
Ám akinek bármi kérdése van a windowsal vagy szeretne beszélni róla irjon ide! :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 27. - 13:33:06 írta 0xC01DFACE »

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #1 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 20:45:29 »
0 Show voters
Windows 8? Még fejlesztés alatt áll!

Amúgy, jobb lenne, ha átírnád a neved, mert ez elég tré....

Windows
« Válasz #2 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 22:39:48 »
0 Show voters
Idézetet írta: ScreaM date=1313347529\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10436\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Windows 8? Még fejlesztés alatt áll!

Amúgy, jobb lenne, ha átírnád a neved, mert ez elég tré....

 
Jaja még fejlesztik..De elvileg nagyon jó lesz..Mondjuk most én a Mac-et fogom kipróbálni ;D ;D

Windows
« Válasz #3 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 22:45:53 »
0 Show voters
Az egy szar.
Linux.

Windows
« Válasz #4 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 22:46:51 »
0 Show voters
Elvileg ki adtak egy publikus verziót de az csak egy teszt verzió. (Ha jól tudom)

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #5 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 22:50:06 »
0 Show voters
Minden ami Windows? Okéé.
Engem nagyon felidegesít, hogy nagyon sokan az Ultimate kiadást használják.
Nem értem, hogy miért... Jó annyi megvan mert \"az tud a legtöbbet\".. Kérdezem én. Minek neked 128 GB RAM?
Nagyon sok felhasználónak elég lenne a Pro, Pro? még a Home Premium is.
Elõször is, az Ultimatet cégeknek, komolyabb váltakozásoknak készítetek. Akkor mondja már el nekem valaki, Miért kell otthoni használatra felrakni?
Semmivel sem kapsz többet, mint a Pro-tól, még talán a gépet is jobban zabálja, akkor megéri?


Idézetet írta: hunpeesta date=1313354811\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10436\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Elvileg ki adtak egy publikus verziót de az csak egy teszt verzió. (Ha jól tudom)
 
Dehogy adtak, az csak egy kiszivárgott BÉTA verzió.

Nem elérhető tru3man

  • 3254
  • Richard
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #6 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 23:03:25 »
0 Show voters
Idézetet írta: Roni date=1313355006\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10436\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Minden ami Windows? Okéé.
Engem nagyon felidegesít, hogy nagyon sokan az Ultimate kiadást használják.
Nem értem, hogy miért... Jó annyi megvan mert \"az tud a legtöbbet\".. Kérdezem én. Minek neked 128 GB RAM?
Nagyon sok felhasználónak elég lenne a Pro, Pro? még a Home Premium is.
Elõször is, az Ultimatet cégeknek, komolyabb váltakozásoknak készítetek. Akkor mondja már el nekem valaki, Miért kell otthoni használatra felrakni?
Semmivel sem kapsz többet, mint a Pro-tól, még talán a gépet is jobban zabálja, akkor megéri?



Elvileg ki adtak egy publikus verziót de az csak egy teszt verzió. (Ha jól tudom)
 
Dehogy adtak, az csak egy kiszivárgott BÉTA verzió.
 
[/quote]
http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows7/products/compare ennyivel tud többet az ultimate, és aki megteheti az megteheti, neked ne bassza a csõröd. valóban sokat zabál de ez van. kevesebb bug :D
oldschool

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #7 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 23:11:48 »
0 Show voters
Még hogy bug  :D
Látszik nem értesz hozzá, akkor inkább hozzá se szólj..


Mindegyik verziónak ugyan az az alapja, tehát ami az egyikbe bug az a másikba is. A több dolog pedig, több bugot hoz.
De csak szedjétek a tört verziókat, érdekel is engem.. Csak a gépbõl többet kilehetne hozni, ha nem zabálná fel a rendszer feleslegesen az erõforrásokat.
Kulturált magad!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 14. - 23:13:24 írta Roni »

Windows
« Válasz #8 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 23:26:43 »
0 Show voters
Idézetet írta: Shoon date=1313355805\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10436\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Minden ami Windows? Okéé.
Engem nagyon felidegesít, hogy nagyon sokan az Ultimate kiadást használják.
Nem értem, hogy miért... Jó annyi megvan mert \"az tud a legtöbbet\".. Kérdezem én. Minek neked 128 GB RAM?
Nagyon sok felhasználónak elég lenne a Pro, Pro? még a Home Premium is.
Elõször is, az Ultimatet cégeknek, komolyabb váltakozásoknak készítetek. Akkor mondja már el nekem valaki, Miért kell otthoni használatra felrakni?
Semmivel sem kapsz többet, mint a Pro-tól, még talán a gépet is jobban zabálja, akkor megéri?



Elvileg ki adtak egy publikus verziót de az csak egy teszt verzió. (Ha jól tudom)
 
Dehogy adtak, az csak egy kiszivárgott BÉTA verzió.
 
[/quote]
http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows7/products/compare ennyivel tud többet az ultimate, és aki megteheti az megteheti, neked ne bassza a csõröd. valóban sokat zabál de ez van. kevesebb bug :D
[/quote]
Nekem id Ultimate van.
A Szakszerviz tette fel :)
Ám a neten találtam egy olyan patchet amivel az XPt win8 patchre alakithatod!
Naon komoly csak nekem win 7em van nem XP
ha valaki látni akarja a videot irjon!(látni akarom a vidit)
na jól van na itt a vidi:
 
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 14. - 23:31:01 írta [HUN]0.3c Scripter »

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #9 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 23:31:59 »
0 Show voters
A rendes szervizek megveszik az eredetit, ami olyan h több gépre is fellehet tenni.
Nekem olyan van, ami regisztrált és csak az én gépemen lehet fent. Tehát ha megpróbálnám feltenni másik gépre akkor letiltaná a telepítést.
+ Kapok naponta emailt hogy mi a helyzet a rendszeremmel, melyik frissítést töltsem le stb..
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 14. - 23:33:56 írta Roni »

Windows
« Válasz #10 Dátum: 2011. Augusztus 14. - 23:34:13 »
0 Show voters
Idézetet írta: Roni date=1313357519\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10436\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A rendes szervizek megveszik az eredetit, ami olyan h több gépre is fellehet tenni.
Nekem olyan van, ami regisztrált és csak az én gépemen lehet fent. Tehát ha megpróbálnám feltenni másik gépre akkor letiltaná a telepítést.
+ Kapok naponta emailt hogy mi a helyzet a rendszeremmel, melyik frissítést töltsem le stb..
 
Áhh
Nekem most lett uj gepen 1honapja és ezt a win7 ultimatet telepittették fel...
ha winXPd van nézd meg a vidit :D nem semmi

Nem elérhető Graduated

  • 938
  • Pályakészítõ Liga Nyertes 2012
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #11 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 21:07:17 »
0 Show voters
Nekem jó az XP SP 3  :D

Windows
« Válasz #12 Dátum: 2011. Augusztus 18. - 22:16:48 »
0 Show voters
Idézetet írta: Graduated date=1313521637\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10436\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nekem jó az XP SP 3  :D
 
Windows XPnél még a Windows XD is jobb
 

Nem elérhető Doriftar

  • 1741
  • Straight Outta Budapest
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #13 Dátum: 2011. Augusztus 19. - 23:51:36 »
0 Show voters
Windows 8: vegyé új monitort XD

Nem elérhető tru3man

  • 3254
  • Richard
    • Profil megtekintése
Windows
« Válasz #14 Dátum: 2011. Augusztus 20. - 10:07:03 »
0 Show voters
Idézetet írta: Doriftar date=1313790696\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"10436\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Windows 8: vegyé új monitort XD
 
dehogy kell, ez csak mûködni fog érintõs monitorokon is. innen kezdõdik a filmeken látható nagyképernyõs fbi-os cucc   :D  :D  8)
oldschool

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal