Szerző Téma: Aktivációs kód alapján hozzáadni játékokat a Steam felhasználóhoz[?]  (Megtekintve 1098 alkalommal)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Sziasztok. Van több játékom ami megvan nekem számítógépen és playstation3, playstation4, xboxon. A kérdésem az lenne, hogy ha van hozzá nekem egy aktivációs kódom, az alapján hozzá tudom adni az én Steam felhasználómhoz? Mivel nekem most nincs semmi játékom rajta, nem is használtam mert mindig megvásárolom őket inkább, de nem tudom ha hozzá lehetséges adni aktivációs kód alapján? Vagyis egy példa..
GRAND THEFT AUTO V ROCKSTAR ACTIVATION CODE
XXXX - XXXX - XXXX - XXXX
Ez tudom, ez egy aktivációs kód csak a Grand Theft Auto aktiválására, viszont nem lehetséges valahogy hozzáadni az én megvásárolt játékom listáihoz? Szeretném egy kicsit a felhasználómat értékesíteni játékokkal majd a közel jövőben eladásra tenni. :)

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Aktivációs kód alapján hozzáadni játékokat a Steam felhasználóhoz[?]
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 09. - 12:41:46 »
+1
bal alsó sarok steamne: játék hozzáadása.. utána: termék aktiválása a steamen
de nem minden játékot lehet aktiválni.

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
Aktivációs kód alapján hozzáadni játékokat a Steam felhasználóhoz[?]
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 10. - 16:50:29 »
+1
Ez nem minden játéknál lehetséges csakis annál amelyiket úgy vetted meg, hogy rajta van a VALVE-s steames izé. Nekem is van egy ilyen játékom. Régebben megvettem CD-n amikor még nem volt Steames. Most már steames lett, de az a kód nem jó ahhoz, hogy aktiváljam steamre, csak telepítésnél használhatod azt a kódot. Sajnos, meg kell venned még egyszer.

Aktivációs kód alapján hozzáadni játékokat a Steam felhasználóhoz[?]
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 10. - 17:09:48 »
+1
Idézetet írta: skyLine date=1439218229\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56886\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ez nem minden játéknál lehetséges csakis annál amelyiket úgy vetted meg, hogy rajta van a VALVE-s steames izé. Nekem is van egy ilyen játékom. Régebben megvettem CD-n amikor még nem volt Steames. Most már steames lett, de az a kód nem jó ahhoz, hogy aktiváljam steamre, csak telepítésnél használhatod azt a kódot. Sajnos, meg kell venned még egyszer.
 
Nem tudom melyik játékomnál már... de nekem a telepítési kódot elfogadta. Valve/Steam logó nem volt a tokján.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Aktivációs kód alapján hozzáadni játékokat a Steam felhasználóhoz[?]
« Válasz #4 Dátum: 2015. Augusztus 10. - 17:16:35 »
0
Köszönöm a gyors választ mindenkinek. Sajnos nem lehetséges hozzáadni azt a játékot csak ebben a formában, viszont ezek a játékok nem lesznek a profilodban megjelenítve megvásárolt játékként. :(
 

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal