Szerző Téma: Guild Wars 2 acc, Steam acc, bnet acc eladó!  (Megtekintve 1191 alkalommal)

Guild Wars 2 acc, Steam acc, bnet acc eladó!
« Dátum: 2015. Augusztus 05. - 20:18:59 »
0
Sziasztok!
Igény szerint akár nálam, lakáson történő átvétellel eladó egyenként is egy Guild Wars 2 account, egy Steam account és egy bnet acc. Az ok az, hogy abbahagyom a játékot.
Guild Wars 2 acc:
Digitális verzió.
Piken Square world. Egyetlen lvl80 ranger van rajta kész storyval. World completion kb 50%. Craftoltam, de nem maxos, chef, leatherworker és huntsman van vmi 350-400 körül. Van néhány pet, meg 2500 körüli achi. Valamennyi gold is van rajta, de meg nem mondom, mennyi kb 10 körül, szóval nem sok. Azt hiszem, kétszer vettem 800 gemet, azt használgattam. Van saját guild 50 slotos guild bankkal.
Ár megbeszélés szerint.
---
Steam acc:
12. szintű 2007-es, 67 játékkal.
A legtöbb bundle-s, de van rajta többek között:
Skyrim minden DLC-vel (dobozos, nem legendary, azt is adom) 554 órával, TF2, HL2, Ziggurat, Natural Selection 2, Minimum, CS:GO, Torchlight II, Magicka, UT, Spec Ops: The Line, Darksiders, Painkiller, Unreal Tournament 3, Titan Quest, Dead Space 2, Dragon Age: Origins, Portal, SW:KOTOR
Ingyenes játékokból PlanetSide 2 176 órával, ingame vásárolt látvány cuccokkal (erre nem keveset költöttem mondjuk).
Link: http://steamcommunity.com/id/Lateof
Ár megbeszélés szerint.
---
battle.net acc:
Authenticatorral.
WoW MoP-ig megvéve, WoD nincs meg. 2007-es acc. Néhány 85 körüli kari van Outlanden és TVC-n (warlock, warrior). Battle chestet, WotLK, Cata dobozt, lemezt tudok adni, meg az authenticatort is természetesen.
5230 achi, régi (2007-8 környéke) eventes petek, mountok. Molten Corgi, Chilly, Core Hound, stb. 18260 HK. A 10 napos WoD trial is megvan még.
Diablo 3 RoS 70es wizarddal és 70es barbival, 113-as paragon lvl. Promóciós megjelenés előtti bannerek, megjelenés napjától élő account.
StarCraft 2 alap game, dobozos.
Hearthstone-al, HoS-al is játszottam, de ez mondjuk kb irreleváns.
Balance: 0.00 EUR
Ár megbeszélés szerint.
Átvétel Bp-en, vagy ahogy megbeszéljük. Akár nálam lakáson is történhet (budapesti bérlettel megközelíthető helyen lakom), hogy az átverés témát kivédhesd. Ha neten csináljuk, akkor a dobozokat (Steam acc, bnet acc) elküldeném postán.
Érdeklődni: [email protected]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal