Szerző Téma: ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -  (Megtekintve 1417 alkalommal)

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Dátum: 2015. Április 12. - 17:41:20 »
0
Sziasztok! Béreltem a Syn-Hosting-tól egy mta szervert,amikor csatlakozok az ftp-re azt írja \"port failed,trying to pasv mode\".És semmilyen mappát nem ad ki,az lehet baj hogy laptopról próbáltam csatlakozni? Valaki le bírná írni hogy hogy telepítsem fel a Zero módot?

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 12. - 18:19:41 »
0
Szerintem akkor valami elírási hiba lehet mert ha normálisan adod meg akkor annak még passiv módban is fel kellene hogy engedjen.
Nincsen köze hozzá hogy Laptop vagy sima Pc .

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Válasz #2 Dátum: 2015. Április 16. - 10:48:30 »
0
Neked is úgyan azt tudom le írni mint a többieknek keresgélj kicsit a fórumon hiddel nem kellesz napokat /heteket várnod míg valaki megválaszolja itt a leírás hogyan tudod feltelpíteni a zero modot https://mtaforum.net/index.php?topic=733.0 amit máshogy kell csinálnod ha hostról béreled nem kell xamp (mert már majdnem minden \'NORMÁLIS\' hosting add a bérlőjének phpmyadmin elérést oda feltőltőd az sql-t és a mysql/sql mappába bele írod az eléréseket és ezek uttán menni is fog (amire figyelj oda esetlegesen gondot okozhat hogyha linux a rendszered akkor a modules mappába .so-fileket tölts fel ha windows akkor .dll ha az izze01 által le írtakat és az én általam itt leírt javításokat használod a szerverednek mükődnie kell .

UI:Picit szúrja a szemem hogy kezdő \'scripter\' vagy de mégis zero-mod fejtőrést okoz neked de mind1  . 
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 16. - 10:50:13 írta Alukard »

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Válasz #3 Dátum: 2015. Április 16. - 21:49:04 »
0
[mod]A választ Alukard-tól megkaptad. Zárom, helyezem.[/mod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal