Szerző Téma: Segítség kérés! Aki nem bírja elviselni, hogy segítséget kérek NE is nézze meg!  (Megtekintve 1571 alkalommal)

Nem elérhető fredy

Sziasztok, ez a téma azért jött létre, hogy amit nem bírok meg valósítani abba segítséget kérjek :) Remélem bírtok nékem segíteni!

FIGYELEM! Nem muszáj segíteni, ha nem segítesz akkor kérlek ne írj semmi hülyeséget, hogy pl: a modot ne csináljuk meg helyetted...

Amit sikerült megoldanom azt át húzom!


1. Radar ~ Blip

Lenne nékem egy fasza radarom, de nem tudom, hogy kéne rá rakni blippeket, az az, hogy a munkás blipet is jeleze stb.. De ezek ilyen képek lennének az az Egyedi Blip! Remélem bír valaki segíteni!


\"mta-screen_2014-08-04_02-09-28.png\"

2. Kisebb fajta Tuning rendszer!

ZeroMTA-ba akarok elsőnek egy olyan tuning rendszert csinálni amiben ha be áll egy adott műhelybe akkor a /tuningolas parancsra előhoz egy képet majd a megfelelő menüre kattintva be adja az opciókat, egyenlőre ez a kettő lenne: Lámpa, és kocsi festés.


Ezt úgy képzeltem el, hogy ha rá kattint a gombra akkor bead neki egy ilyen szinpalettát és ha kiválasztotta a megfelelő szint és nyom egy entert akkor rá rakja a kocsira és el is menti, majd ezt betölti.. Ugyan így a kocsi festésnél is.


3. Car Shop átalakítása

Ugyan így a ZeroMTA-hoz kéne. Mivel terveztem azt, hogy egy Guis menü lesz (Kép) és azon lesznek kocsi ikonok azt adott móddal és árral, és ha arra rá kattint le rakja a kocsit neki ha van pénze stb.
DE ezt meg bírom én csinálni. Csak abban kérném a segítségeteket, ha megnyomja a C betűt közbe akkor válaszhasson ugyan úgy szint mint a fentebb látható tuning rendszernél az a szinpaletta fajta rendszeren. És ugyan úgy állíthassa a 1. Szint és 2. Szint Mint a Play módban :(

4. Tempomat és Trafipax rendszer

Ugyan így a ZeroMTA-hoz kéne. Keresgéltem és nem találtam semmit, lehet csak rosszul kerestem a dolgokat stb, ha esetleg van publikálva akkor be linkelnétek nekem? Előre is meg köszönném, ha nincs ilyen akkor elkezdeni megcsinálni bírtok segíteni?


Trafipax: olyanra gondoltam, hogy lennének adott poziciók és ha ott gyorsan elmegy a kocsis akkor le vonja tőle a zsét mint egy büntetés :) Meg ha rendőr kocsival vagy és rendőr frakcióban akkor a kocsival ki lehessen állni trafizni és ugyan így működne a kocsisnál is mint amit elöbb említettem.


5. Adminnick

Hogyan oldható meg a ZeroMTA admin rendszerében az, hogy ha egy admin beállítja magának az admin nevét akkor mikor admindutyban van azt mutassa? Ha kilép admindutyból akkor meg rakja vissza a karakter nevére? És ugyan így legyen a /adminsnál is :)


6. Modpanel

Szeretnék készíteni egy /modpanel parancsot mivel egyessével ki lehetne kapcsolni a kocsi modolásaimat :)



0
A  2. az engemet is érdekelne. :)

Carlos

  • Vendég
0
Tetszetős a Hudom, kb 1 éve csináltam.. -.-\"

Nem elérhető pavip

0
Idézetet írta: Carlos date=1407488031\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55488\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Tetszetős a Hudom, kb 1 éve csináltam.. -.-\"
 
Ez most komoly? :O Ennél nagyobb bűn nincs mint más munkáját sajátodként feltüntetni..... Szerintem ez így nem lesz okés.


Nem elérhető fredy

0
Idézetet írta: Fredy date=1407447489\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55488\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
FIGYELEM! Nem muszáj segíteni, ha nem segítesz akkor kérlek ne írj semmi hülyeséget, hogy pl: a modot ne csináljuk meg helyetted...
 
Látszik páran nem bírnak olvasni...

Ja és Carlos, az nagyon komoly, hogy amit én csináltam arra azt mondod, hogy a te hudod. Elmész te a levegőbe... -.-\"

[mod=Toxic]Ezt a stílust hanyagold...[/mod]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 13. - 21:34:58 írta Toxic »

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
0
Nem is értem, mit vársz, miután lelopod a fél világot, és saját magadénak tünteted fel.

Nem elérhető fredy

0
Tudod mit, inkább hagyuk.... Nem vitatkozok itt ilyen emberekkel..... És már nem is érdekel, hogy segítetek vagy sem... inkább megoldom majd magamtól... -.-\"

Nem elérhető Toxic

  • 798
  • #elfújalágyszellő
    • Profil megtekintése
0
[mod]A veszekedést kérlek privátban folytassátok... köszönöm.[/mod]

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
0
[admin]Carlos, kérlek, hogy privát üzenetben mellékeld, amennyiben van bizonyítékod arról, hogy te csináltad.[/admin]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal