Szerző Téma: Mta szeró ips dolog probléma  (Megtekintve 865 alkalommal)

Mta szeró ips dolog probléma
« Dátum: 2015. Február 26. - 12:33:37 »
0
sziasztok amikor szeretnék egy szervert csinálni akkor valami \"ip van amit sok videoban láttam és én is aazt csinálltam \" de nem jó bemásolom és semmi másoknak valamit kiad ha esetleg tudtok segiteni az irjon rám pls

Mta szeró ips dolog probléma
« Válasz #1 Dátum: 2015. Február 26. - 14:09:31 »
0
Nyitottál Portot XD?esetleg hamachi?

Mta szeró ips dolog probléma
« Válasz #2 Dátum: 2015. Február 26. - 16:19:25 »
0
nem értem mit kell \"XD\" zni és nem tom mi az a port és hamachit se nyitottam normálisabb választ adjál már ok?

Nem elérhető Feher

  • 123
    • Profil megtekintése
Mta szeró ips dolog probléma
« Válasz #3 Dátum: 2015. Február 26. - 18:22:42 »
0
Hali,
Rolplay kérdése hasznos volt, mivel így a probléma nyilvánvalóvá válik.
2 féle képp tudsz szerót nyitni, az egyik a hamachis módszer ami szerintem egyszerűbb, a másik módszernél portot kell nyitnod.
Hamachis módszerre egy csomó videó van a neten és szerintem nem szorul magyarázatra.
A portos módszer sem sokkal nehezebb.
Itt hiába másolod be az ip-t ha a portjaid zárva vannak. Urlbe beírod, hogy 192.168 és ott automatikusan kiegészíti azt hiszem, be kell írnod a felhasználód és a jelszavad de valószínűlek mind2: admin. Ott a portforwardingban kell létrehozni 3 portot. 2003, 2005, 2226 ezeknél lehet választani, hogy udp vagy tcp vagy all, válaszd ki mindnél az All-t egyszerűség kedveért aztán az openre menj(nem vagyok benne biztos, hogy a te routereddel is égy vannak a menüpontok youtubon van fent video). Ezzel kész is van, már csak annyit kell tenned, hogy kikapcsolod a tűzfaladat mert az 3ból 2 portot blokkol. Az MTA-server exe fájlt futtasd és írd ve, hogy openports és akkor kiírja, hogy működnek-e. Másoknak a sajat ip címed kell megadni. Urlbe beírod, hogy whatismyip és ott megjelenéti az ip címed. Ennyi lenne.

Nem elérhető Xenius

  • 668
    • Profil megtekintése
Mta szeró ips dolog probléma
« Válasz #4 Dátum: 2015. Február 26. - 18:49:34 »
0
Teszteld a portokat konzolban:
openports

Mta szeró ips dolog probléma
« Válasz #5 Dátum: 2015. Február 26. - 19:14:27 »
0
Idézetet írta: KingdomMan date=1424963965\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56006\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
nem értem mit kell \"XD\" zni és nem tom mi az a port és hamachit se nyitottam normálisabb választ adjál már ok?
 
Tanuld meg az alap szavakat ok?

Mta szeró ips dolog probléma
« Válasz #6 Dátum: 2015. Április 02. - 13:35:06 »
0
[mod]Elavult. Zárom, helyezem.[/mod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal