Szavazás

Te kipróbálnád a szervert?

Összes szavazó: 20

Szerző Téma: VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek  (Megtekintve 2985 alkalommal)

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Dátum: 2014. Július 10. - 14:58:27 »
+3
Annyi õrült ember van a világon...azt hiszem, én vagyok az egyik legõrültebb. A mai napon egy olyan dolog pattant ki az én zseniális agyamból, melyet már-már életcélnak titulálom. Az életcélom pedig nem más, mint a világ elsõ vallás-szimulátor. A szó hallatán gondolom mindenki riadt szemekkel néz, s csillog, mint mikor kavics megy a szemedbe biciklizés közben. Hogy mi is lenne ez? Ez egy olyan SAMP szerver, mely humorosan, de mégis élvezhetõen tükrözi vissza a jelenlegi vallási életet az emberiségben. Mielõtt belevágnánk, leszögezem, hogy semmi ártó szándékom nincs, nem akarok megbántani egy vallásos embert sem, hisz mindenki abban hisz, amiben akar.
Nos, ez a szerver egy RPG szerver lenne, mely ötvözi a (T)DM, illetve a FUN szerverek tulajdonságait is. A történet lényege körülbelül ugyanaz, mint a való világban, csak kicsit kiszínesítve és humorizálva: a vallások harca. A szerveren a három nagy monoteista (világ)vallás lenne. Ez a három nagy meglepetésre a kereszténység és a zsidó, illetve az iszlám vallás. Ez a három vallás egymás ellen harcolna, háborúzna. Hogy mi ebben a jó? Nem, nem a TDM, mert ez már megszokott a mai SAMP-os / MTA-s világban. Ebben a szerverben az a poén, hogy maga a játék olyan humorokkal van megfûszerezve, mint pl. a keresztény vallásnál a \'/zaklat (gyerek/felnõtt)\' vagy a zsidóságnál a \'/körülmetél\'. Ezekkel az apróságokkal ún. \'skill\' pontokat lehetne szerezni, melyeket az adott vallás istene ád reátok. A fõ munka mindhárom vallásnál lényegében ugyanaz: házról-házra kell járni a városban, s eltéríteni az ellenséges vallásban hívõ egyéneket. Ez egyben a játék célja is: minél több pontot szerez az egyik vallás, annál nagyob az esélye annak, hogy megnyerje a harcot. Minden kisebb / nagyobb dologér, cselekedetért x mennyiségû pontot kap az adott vallás.
Úgy vegyétek ezt a jelenlegi tervet, hogy közelsem végleges. Az ötlet kb. másfél órával ezelõtt pattant ki az agyamból, jelenleg még fejlesztõk sincsenek, tehát kérdéses az egész. Fontos, hogy fizetni nem nagyon fogok a szerverért, ezért vagy találok egy tulajdonost, aki fizetne egy minimális összeget, vagy a terv megy a dutyiba. A szervernek nincs különösebb célja, én sem szeretnék egy világmegváltó szervert, közösséget létrehozni. Egyetlen egy célom van, ami pedig az, hogy ha feljön egy játékos, akkor szakadjon a röhögéstõl és játszon egy jót. Aki akar, az RP-zik, aki DM-el, az pedig DM-el. Nos, ha tetszik / nem tetszik a terv, akkor írjatok egy kommentet, benne a véleményetekkel. :D

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #1 Dátum: 2014. Július 10. - 15:01:07 »
0
Te beteg vagy...xD

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #2 Dátum: 2014. Július 10. - 15:06:27 »
0
Ó, igen. Ezt már hallottam párszor és teljesen igazatok van!
Szerk.: Kihagytam az alfrakciókat. Az egyik ilyen a Jehova\'s Gangster Disciples és az Allah Nation!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 10. - 15:10:39 írta CyrusRavenwolf »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #3 Dátum: 2014. Július 10. - 15:39:18 »
0
Allergia idõszak, vagy ezt tényleg komolyan is gondoltad? :D

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #4 Dátum: 2014. Július 10. - 16:05:41 »
0
Nem semmi elképzelés :D a fantáziád  háát xd

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #5 Dátum: 2014. Július 10. - 16:33:58 »
0
Köszönöm, ez megtiszteltetés. Szeretem, ha õrültnek gondolnak az emberek. Nem szeretek normális lenni. :D
EnterR, nem tõlem függ. Ha lesz csapat, akkor komolyan gondolom, ha nem, akkor nem. :D

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #6 Dátum: 2014. Július 10. - 16:39:14 »
0
Jó, ez hatalmas lenne :D  :D

Nem elérhető MichaelScott

  • 178
  • MichaelScott
    • Profil megtekintése
VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #7 Dátum: 2014. Július 10. - 18:27:06 »
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Robikám nem tudok csalódni benned.

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #8 Dátum: 2014. Július 10. - 18:52:36 »
0
Nézd, attól függetlenül, hogy ez így irtó õrült ötlet, attól függetlenül legalább nem a sima és megszokott, \"vannak a pirosak, meg a kékek és bum-bum-dirr-durr-csatt-puff-paff\". Legalább egyedi lenne a szerver, mind ötlet terén mind pedig akkor ha meglenne valósítva. Nekem külön tetszik az, hogy nem fontos mindenkinek DM-nie hanem van több lehetõség is.

Egyébként azt meglehetne oldani, hogy akinek nagyobb a támogatottsága azt az \"Istene\" jobban kegyeli és pl.: extra autót kap vagy esetleg valami új fegyvert, vagy akár bármilyen pluszt, de csak olyat ami nem juttatja olyan elõnyhöz ami nagy mértékben beleszól a játékmenetbe.?

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #9 Dátum: 2014. Július 10. - 18:54:50 »
0
Cimbi. :D Az õskeresztény vallás alapján JHVH a pusztítás démona volt. Késõbb elkezdték ezt a fazont Jahve, majd Isten néven nevezni. :D
Christianity is a lie. :D
Araboknál /terrorista. xDDD Nem tudom, hogy a \"Keresztes háborúk\" mit mondanak neked, de ott nem éppen a turbánosok voltak a rossz fiúk. :D

Nem elérhető Rupert

  • 2301
    • Profil megtekintése
VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #10 Dátum: 2014. Július 10. - 18:55:52 »
+1
Idézetet írta: James_Raynor date=1405011290\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49344\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Araboknál /terrorista. xDDD
 
EZT ÉN MONDTAM SKYPEON NEKEM JÁR A RESPECT !!! !4NÉGY!!


Amúty petek faty, k?

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #11 Dátum: 2014. Július 10. - 18:59:28 »
0
Az alapötlet mindenképp megérdemel egy +-t, de a kivitelezési terv akkora agyfanta, hogy 10 perce röhögök. :D

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #12 Dátum: 2014. Július 10. - 19:05:16 »
0
Az már ütõs lenne, ha bele lenne vonva egy kis mágia :D \"szuper\" képességekkel, amiket valahogy növelni is lehet :D így még egy lehetõséget adván

VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #13 Dátum: 2014. Július 10. - 19:16:32 »
0
Mai vallást szimulálja? Akkor ez valami Banda RP lesz mert kb ahoz hasonlít a mostani helyzet

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
VaticanRP / FUN / TDM - Avagy a nagy tervek
« Válasz #14 Dátum: 2014. Július 10. - 19:32:20 »
+2
Legalább nem a megszokott lenne.. egy próbát megér.  :-\\

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal