Szerző Téma: European MTA csapatot keres  (Megtekintve 1291 alkalommal)

European MTA csapatot keres
« Dátum: 2014. Június 21. - 11:47:50 »
0
Sziasztok!
Elég komoly céllal belekezdtem 1 hete egy MTA szerver készítésébe. Nem titok,egy publikált mod került fel alapból,ami folyamatos átdolgozás alatt van. Folyamatosan kerülnek be egyedi dolgok(hud,scoreboard,egyenlõre még ennyi) és folyamatosan növekszik a csapat is. Egyenlõre ott tartunk,hogy összesen 4-en dolgozunk a szerveren. Szeretnénk még mappereket,designereket,modellezõket keresni a csapatba,mivel szeretnénk nagyon szépen kialakítani a szervert. Kezdeti státuszban San Fierroban kezdõdne a szerver,ami Magyarországot tükrözné,a többi városhoz pedig egy államhatáron kell átmenni és úgy jutsz el külföldre(még nincsenek pontosítva,hogy milyen ország lenne a többi város(LS,LV,Kisvárosok)).
A feladatok adottak lennének,de azért pár szóban leírom mégis:
-Modeller: Épületek és környékének modellezése.
-Mapper: Modellezett/Rendes épületek díszítése
-Designer: Különbözõ képek készítése a szerverhez/facebook oldalhoz/weblaphoz/TS-hez.
Korhatár egyikhez sincs,mivel találkoztam már nagyon fiatal,de annál jobb mapperrel és designerrel is. Viszont annyit szeretnék kérni tõlük,hogy nem kell egész nap foglalkozni vele,hanem amikor ráveszed magad,akkor csináld meg. Nem szabunk határidõt sem,de azért 1 egyszerû dolog ne 2 hétig tartson(Természetesen ha éppen fontos dolgod van,vagy bármi közbejön,akkor megértjük :) )
Jutalmazás:
Errõl nem szeretnék sokat írni...közös megegyezés alapján történne,de fizetni nem tudok és nem is szeretnék érte,illetve admin rangot sem gondoltam,de mondjuk egy egyedi saját frakció vagy egy különleges kocsi,esetleg skin belefér :). A neved természetesen fel lesz tüntetve mindenhol.
Jelentkezni:
skype: nagy.marci7
Privát üzenet/hozzászólás.
Köszönöm szépen a figyelmet,remélem lesz olyan,aki szívesen segítene nekünk és csatlakozna egy jó társasághoz.
Sziasztok!

European MTA csapatot keres
« Válasz #1 Dátum: 2014. Június 28. - 18:47:25 »
0
Hali ha vissza jelölnél skype-on megköszönném!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal