Szerző Téma: Samp World,tiranon és facebook  (Megtekintve 2831 alkalommal)

Samp World,tiranon és facebook
« Dátum: 2014. Április 15. - 22:26:53 »
0
Idézetet írta: Zolee_D date=1397509579\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47721\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Anno a fórum írt arról, hogy tervez együtt mûködni a samp-wordel, most meg egy bannerért kell könyörögnûnk. Igaz, a fórum már nem is a játékról szól, hanem arról, hogy ki milyen  zenét hallgat, mi a helyzet Ukrajnában, ki milyen házban szeretne lakni, stb. Aztán csodálkoznak, hogy kevés a játékos. Na hagyjuk a fenébe. A Triatlon 2 játékossal is meg lesz tartva, bár hiszem, hogy a fórum segítsége nélkül is ismét tele lesz a szerver, mert ugye az elsõn se kaptunk segítséget és összejött a dolog.
 
Jogos a dolog.
Ki kéne találni erre egy rendszert vagy valami hasonlót hogy népszerûsíteni lehessen az ilyen rendezvényeket, mert ezek is segítenek életbentartani a SA:MP-ot, tehát végsõ soron a fórumot.
Elsõ körben kiírom õket facebookra.
Ez amúgy lehetne az elsõ lépés. A facebook kihasználatlan, pedig több mint ezer lájkolója van és sokan látják a bejegyzéseket.
A komoly rendezvényeket írjuk ki és legalább hetente egy két frissítést hogy mi van a rendezvénnyel.
Csabesz, ez egy jó felhasználás lenne a szervernek.
Ellenvetés?
Ötletek a facebookhoz?

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Április 15. - 22:28:36 )

UI: Csabesz, ez egy jó felhasználás lenne a szervernek, nem?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 15. - 22:28:36 írta ChuckNorris »

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #1 Dátum: 2014. Április 15. - 22:30:20 »
0
trianon?! :D
Most ezt miért írta neked?  ???

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #2 Dátum: 2014. Április 15. - 22:32:54 »
0
Nem nekem. Ez egy téma :DDDD
http://sampforum.hu/index.php?topic=52149.msg494491
Csak beidéztem az utsó hszt :D

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #3 Dátum: 2014. Április 16. - 21:42:39 »
0
Az a nagyigazság, hogy a fórum nagy többsége már nem játszik SA:MP al. Ezért beszélnek másról.

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #4 Dátum: 2014. Április 16. - 23:01:05 »
0
Az a vicces hogy beszélnek, elég sokat, csak nem olyan egyértelmû, mindjárt levezetem.
A hivatalos fórumon van egy General nevû fórum. Ugye ez lenne az általános.
Itt zajlik a legtöbb beszélgetés a SA:MP-ról általában.
Ez azért van mert egyszerûen nincs máshol beszélni a SA:MP-ról.
Nekünk is van egy Általános fórumrészünk de ez sosem volt népszerû. Elõször is nagyon hátul van és a neve nem sarkal arra hogy itt dumálni kéne, másodszor olyan témák vannak benne amikhez nem nagyon lehet hasonlót nyitni és folyamatban lévõ beszélgetések sincsenek.
Harmadszor pedig a mi fórumunkon sokkal jobban tagolva van mi hova tartozik, sokkal több a fórumrész, ezért igazából mindenhol beszélnek a SA:MP-ról csak nagyon témaspecifikusan.
De, van egy másik fórum amit eredetileg nem ezzel a céllal hoztam létre de tulajdonképpen az lett a SA:MP beszélgetések helye, ott van minden ami nem fér máshova. Ez a szerverek fórum Társalgó alfóruma.
Ez a harmadik legnépszerûbb fórum a kategóriában!
Több hozzászólás egyedül magában a Szerverek fórumban van, több téma pedig csak a képek/videóknál. (Jó a szervereknél is de csak egy kicsivel)
Tehát a javaslatom:
Az egész általános fórumrészt törölni kéne. Nem jó semmire és ami a legfontosabb, NEM fórumként funkcionál, igazából nem lehet beszélgetni az ott lévõ dolgokról
Persze tartalmaz értékes infókat, tehát a Verziók és az Alap információk alfórumokat inkább a fenti menübe kéne átszervezni. (Pl. \"A játékról\")
A maradék öt oldalért nem kár a fõfórumban. ( Úgyis csak arhiválva lesz, nem tûnik el örökre )
Az Általános helyére a társalgót kéne rakni.
A társalgó helyére pedig egy átirányító fórumot az új társalgóra :D
Meg egy kiírás sem árt sem árt nem csak a közleményekbe de pár napig akár ilyen figyelemfelkeltõ dobozba is témák felé, linkkel a közleményhez.
Ezzel egy idõben a menüt is logikusabbra lehetne tagolni:
Fõoldal | Fórum (az almenük jók így) | Wiki (itt is jók)
Utánuk sorban (félkövér a fõmenüpont, utána gondolatjelekkel az almenük, mögöttük magyarázat)
Szerverek
- Magyar szerverek <-- Ez ugyan oda vinne mint  most a Szerverek menü. Ide be lehetne építeni a mostani szerver infó lekérõt, mert az jobban mutatja a részleteket ha rákattintasz egy szerverre, ezzel együtt szerintem a menübõl kikerülhetne és ebben a menüpontban kéne oda egy link hogy \"Információ lekérése bármilyen szerverrõl\" és ide kéne rakni a szerver hozzáadása linket is.
- Szerver készítése <-- Ide valamilyen alap infót kéne rakni, tényleg csak egy max két mondat hogy mit talál itt és egy szép felület ahol elindulhat a szerver készítés útján,nagyobb képekkel ilusztrálva (thumbnailként) és egy-egy szóval leírva ide lehetne berakni a következõ menüket: ZCMD konverter, Object lista,Object konverter, Gangzóna készítõ , mapicon készítõ, színpaletta, Leírások (leírás listázó). A host követését lehet törölni.
-Letöltések (szerverhez) <- Itt le kéne tudja tölteni a szervert és ide kéne rakni a szkriptek/pályák letöltések részt is.
A játékról
- Letöltés <- A játék letöltése, igazából az ami most a Letöltések menüpont, bár bevalom, szerintem is nagyon szépen meg van csinálva, elég hosszú. Talán lehetne tömörebb és nagyobb gombbal kirakni a letöltést.
- Mi a SA:MP? <- Az általános fórumrész ide migrált változata.
Ez sokkal átláthatóbbá tenné a menüt, de ami a legfontosabb: sokkal egyértelmûbb a teljesen újaknak.
És lenne SA:MP beszélgetések rész, hivatalosan is :)
Amivel munka lenne: A Szerver készítése menüpont szép kidolgozása, a Szervereknél a migrálás. Semelyik nem szerves része a dolognak csak opcionális szépítés, késöbb is megoldható. A többi csak rakosgatás.
Illetve az általános rész migrálása. Ez egy pár órás dolog lenne szerintem igényességtõl függõen.
Ez a kiindulási gondolat, további javaslatok/észrevételek/dolgok amikre nem gondoltam vagy szerintetek lehetne jobban is megoldani?
U.I: Most jut eszembe, nem biztos a dolog, nem tudom hogy a Wiki használja-e ezt a fórumot. Bár elméletileg nem lehet gáz belõle ha csak áthelyezõdik az arhívumba. Ezt lecsekkolná az elsõ szerencsés aki ezt olvassa?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 16. - 23:14:25 írta ChuckNorris »

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #5 Dátum: 2014. Április 17. - 13:53:03 »
0
Ha az alfórumokat (témástól) akarjuk átszabni az óriási munka. De most a szünetbe idõm mint tenger tehát tudok benne segíteni.

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #6 Dátum: 2014. Április 17. - 16:46:29 »
0
Magához a Szerver listához nem nyúl senki? Jó? Köszi.  :-* <3
Fõleg nem basszuk bele a infó lekérõt. :D még hogy szebb  :-X
Az h a menüket összesûríted nem hiszem, hogy hûdejó lenne...
Viszont a társalgósat támogatom...  ;)
A wiki csak az alap információk fórumot használja.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 17. - 16:48:27 írta Jeтняо »

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #7 Dátum: 2014. Április 21. - 02:38:45 »
+1
Csabesz, én csak azt mondom lehet hogy jobban is át tudjuk gondolni a fõmenüt. Nem összesûrítés hanem egyértelmûsítés. A fõmenü arra való hogy 1, a leggyakrabban használt dolgokat összesûrítse 2, segítse az újakat kiigazodni.
Szerintem a mostani menü az elsõt még elláthatja de a másodikban totál megbukik. Ha idejön egy új potenciális játékos, pont le fogja sz*rni a gang zone készítõt, a színkeverõt vagy az object listázót,attól függetlenül hogy mennyire hasznosak. Ezek bizonyos csoportnak hasznosak (ha a példáknál maradunk ez a scriptereknek). De mivel ez a fórum tudja egyedül képviselni az egész SA:MP-ot magyarországon ( mármint komolyan képviselni ) ezért olyan felépítés kell ami nem egy célcsoportot célóz meg, hanem benne van minden olyan részlet amin elindulva bárki megtalálja a neki szánt információkat.
Valamint ha belegondolsz, csak egy klikkeléssel kerülnek beljebb. A fõmenü eddig úgy épült hogy lett valami új és az be lett **szva egy félig véletlen helyre. Nem összesûríteni akarom, fõleg nem én egymagamban, én egy vitát/megbeszélést kezdeményeztem errõl a dologról mert szerintem kis erõfeszítéssel fejleszthetnénk rajta, nem én, nem egy kecske, hanem együtt megtervezve, megbeszélve. Ez úgy nem megy ha csak annyit válaszoltok hogy nem, vagy egyáltalán semmit. Javaslatok lennének a legjobbak, de már az is nagyon jó ha csak szerintetek felmerülõ problémákat leírjátok (tehát hogy miért gondoljátok hogy nem, vagy miért hogy igen) mert azokra lehet reagálni és észérveket mondani.


Meg azért ne mond már hogy szerinted a szerver listázót sem lehetne jobban megcsinálni :D
Félre ne érts, nyilván nem azt akarom mondani hogy nem jó, én csak azt mondom mindig van hova fejlõdni. Én speciel a kliensbõl kivágott képre gondoltam. Ne mond már hogy az rosszabb mint az SMF táblázat :P  (de azt meg én nem mondom hogy annak a helyére sem lehetne jobbat csinálni)


Gentle: Igazából ha megnézed 35 téma összesen a két alfórum, az annyira nem sok, fõleg hogy azokban van szabályzat/információ téma/beszélgetések, azokat ugye kivágjuk. Ezen felüle pár magyarázó bekezdést kell írni.
UI: Annyira ne ragaszkodjatok a megszokott dolgokhoz, azért mert eddig x dolog így nézett ki attól még holnaptól lehet kék (best elvont példa evör). A régi értékek jók és fontosak, de ha a fórum nem képes a dinamikus megújulásra idõrõl idõre, akkor nem igazán beszélhetünk jövõrõl.
UI2: Bocs a késõi válaszért, el voltam havazva :)

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #8 Dátum: 2014. Április 21. - 09:41:58 »
0
Idézetet írta: ChuckNorris date=1398040725\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47721\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
UI2: Bocs a késõi válaszért, el voltam havazva :)
 
Ez a nagy comeback? :D ajajj.. eljátszottam már én is ezt párszor  :hmmm:
A menüre várom a javaslatod.. mert fingom sincs hogy-hogy képzeled el  :-X
Szerverlistával kapcsolatos ötleteket is várok, azt majd eldöntöm milesz :D  ^-^

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #9 Dátum: 2014. Április 21. - 20:30:04 »
0
Facebook oldalunk amúgy szerintem is jót tenne ha aktívan lenne posztolva rajta.
Esetleg feliratos SA:MP képeket megosztani (azok amúgy is menõk az ilyen mém alapúak). Sõt ha lenne szervere a sampforumnak akkor még több infó mozoghatna rajta.

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #10 Dátum: 2014. Április 22. - 00:32:33 »
+1
Idézetet írta: Jeтняо date=1398066118\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47721\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


UI2: Bocs a késõi válaszért, el voltam havazva :)
 
Ez a nagy comeback? :D ajajj.. eljátszottam már én is ezt párszor  :hmmm:
 
[/quote]
Egy szóval sem írtam hogy ez egy nagy comeback :D (direkt)
Azt mondtam hogy próbálok 1-2 órát fórumozni naponta, nem azt hogy garantálom :P


Menü:
                                                            
Fõoldal 
 
Fórum 
 
Wiki 
 
Szerverek               
 
A játékról 
 
  Globális szabályzat
 
  Magyar szerverek
 
Mi a SA:MP?
 
  Partnerek&Bannercsere
 
  Szerver készítése
 
Letöltés
 
  keresés,fórumcsapat
 
  Letöltések
 
 
Fõoldal
hátizé. Ugyanez.
Fórum
azis.
Wiki
ezis.
Szerverek
Magyar szerverek
A mostani szerver lista. Felülre bekerülhetne két link, pl.
 
Nincs itt a szerver amit kerestél? Add hozzá a listához itt vagy kérd le a szerver minden publikus adatát itt (játékmód neve, online játékosok, stb)
[/quote]
Szerver készítése
 

Szerver készítése
A SA:MP-ben számtalan szerver közül lehet választani és mind más játékélményt kínál. Szervert készíteni bárkinek van lehetõsége. Csak pár dolgokra kell figyelj mielõtt elkezded. Ez valójában csak annyi, hogy letöltöd a szervert, beállítasz 1-2 dolgot majd elindítod. Ennyi elindítani egy saját szervert.
Ha elindítod a SA:MP-ot és beírod ezt az IP címet a kedvencekbe: 127.0.0.1 akkor Te már játszhatsz is. Csak te, senki más. Ha szeretnéd tudni hogyan futtasd a szervert olvass tovább.
Szerver letöltése Windows XP,7 vagy 8-hoz.
Szerver letöltése Linuxhoz. (Ubuntu, stb)
Szerver futtatása
A szervert jól futtatni már nehezebb. Elõször is, ha router mögött vagy, kicsit hosszabb a folyamat.
Mi a router? Honnan tudom hogy router mögött vagyok?
A router oszta szét az internetet az eszközök közt a lakásban. Tehát ha egynél több számítógépetek van, vagy van wifitek, biztos hogy router mögött vagytok. Ha a szervered router mögött van, akkor senki más nem fog tudni csatlakozni amíg be nem állítod a routert. Kövesd ezt a leírást: Szerver beüzemelése router mellett
Szervert futtatni ingyenes?
Igen. Ha elindítasz egy szervert otthon, azt bármeddig futtathatod teljesen ingyen. Ezzel csak az a gond, hogyha azt akarod hogy a szervered éjjel nappal fusson, akkor a gépedet is éjjel-nappal futtatnod kell, illetve ha mást csinálsz amíg fut a szervered, akkor elõfordulhat hogy a szerver \"laggolni\" fog ( tehát úgy akadoznak rajta a játékosok hogy nem lehet jól játszani). Ha azt akarod hogy a szervered éjjel nappal fusson és ne laggoljon, akkor fizethetsz egy ezzel foglalkozó cégnek. Ezek az úgynevezett hosting cégek. A fórumon gyûjtjük a megbízható hosting cégeket: Magyar hostingok Érdemes elolvasni a hozzászólásokat, ahol mások írják le a véleményüket. Ha egy ilyen cégnél fut a szervered, akkor úgynevezett \"hostos\" vagy \"hostolt\" szerver lesz.
Hogyan tudnak mások csatlakozni?
Minden szervernek van egy IP címe és egy portja. Ez valójában vagy a te géped IP címe vagy a cégé ami biztosítja a szervert. A port az amit beállítasz/beállítanak. Ezt kell megadd másoknak. Pl. 127.0.0.1:7777
Ez a te géped HELYI IP címe és a SA:MP alap portja. Ezzel csak te mehetsz fel a szerverre, senki más. Ha ki akarod deríteni az IP címed, látogass el ide:
http://www.whatismyip.com/
Itt a \"Your IP\" utáni pontokkal elválasztott számokat kell nézned. Ez az IP címed. Ez után kettõsponttal írva a szerver portját (általában négy szám pl. 7777) kapod a szervered IP címét.
Vigyázat! Ha otthonról futtatod a szervered, megeshet hogy ez az IP cím néha néha (naponta, hetente, stb) változik. Ilyenkor újra meg kell add az új IP címedet másoknak és a régi nem fog mûködni. Ha ezt el akarod kerülni, elviheted a szervered egy hosting céghez.
Parancsok, tartalmak a szerveredre
Ehez már programozni kell, de nem nehéz. Amikor parancsokat, játékmódokat írunk a szerverekhez, azt scriptelésnek (szkriptelésnek) nevezzük. Scriptelést tanulni könnyen elkezdhetsz a fórumon. A \"programozási nyelvet\" (vallójában scriptnyelvet) PAWN-nak, a programot amiben készítjük ezeket a kódokat PAWNO-nak nevezik. Itt találsz rengeteg leírást: Magyar SA:MP PAWN leírások , itt megnézheted mások miben kérdek segítséget és te is kérhetsz ha elakadtál (de elöbb nézd meg nincs-e már hasonló téma): Szerver készítés/scriptelés segítségkérés Valamint ha mások által készített példákat szeretnél tanulmányozni, vagy egyszerûen berakni a szerveredbe, itt találsz sok publikus scriptet és pályát: Magyar scriptek és pályák
Hasznos eszközök scriptereknek
ZCMD konverter, Object lista,Object konverter, Gangzóna készítõ , mapicon készítõ, színpaletta, Leírások (leírás listázó)
( Na ezt kéne szépen megformázni, esetleg képekkel illusztrálni, tábázatféleségbe rakni stb de az is lehet hogy ez a sok szöveg itt is mehetne egy ilyen alblokkba, csak itt próbáltam általános lenni )
 
[/quote]
Letöltések
 

Jelenlegi legfrissebb SA:MP verzió: 0.3z | Kiadva: 2017.04.25
Szerver letöltése Windows XP,7 vagy 8-hoz.
Szerver letöltése Linuxhoz. (Ubuntu, stb)
Itt olvashatod el hogy mik a szerverek illetve hogyan készítheted el a sajátodat. ( <---- Ez egy link a felette lévõ menüre)
 
[/quote]
A játékról
Mi a SA:MP?
 

A San Andreas Multiplayerrõl
A San Andreas Multiplayer ( röviden SA:MP vagy SAMP vagy samp ) a népszerû, de mára régebbi GTA:San Andreas többjátékos változata. A többjátékos módban nincsen lehetõség az alapjátékban megtalálható küldetéseket végigjátszani többen. Ha letöltöd a többjátékos módot akkor választhatsz több ezer úgynevezett szerver közül, ahol játszani szeretnél. Tehát ha szigorúan vesszük nem csak egy többjátékos mód van, hanem rengeteg, mivel minden szerver más és más. Van ahol ugratni lehet, kocsikat tuningolni, van ahol egymással harcolni, van ahol kamiont vezetni, van ahol a való életet szimulálják és még rengeteg féle variáció létezik. A többjátékos mód ingyenes, de szükséged van a San Andreas alapjátékra hogy mûködjön. Ha a játékot Steamen vagy Direct2Driveon vetted meg akkor nem játszatsz a többjátékos móddal. Ha a játékodat patchelted vagy alapból patchelt verziót vettél (grafikai javítások, stb), akkor elõször le kell törölni a patcheket. Ez nagyon egyszerû, csak fel kell rakni egy kis programot ami megcsinálja neked.
Patchek letörlése varázsló letöltése
Játék letöltése ( <--- link az alatta lévõ menüre )
Töltsd le a játékot és telepítsd fel. Elsõ indításnál egy üres listát látsz. Ez a szerver listázó. Jelenleg azért üres mert alapból a \"Favorites\" (kedvencek) fül jelenik meg. Az ablak aljánál láthatod a füleket: Favorites | Internet | Hosted
Az internet fülön van minden szerver ami elérhetõ. A hosted fül pár ajánlott szervert tartalmaz.
Figyelem! A játékból idõközönként kiadnak újabb verziót. Ekkor újra le kell töltsd és fel kell telepítsd a szervert.
A te verziód: Nézd meg hogy az ablak ikonja mellett, a bezáró X-tõl balra mit ír a szöveg. Pl. San Andreas Multiplayer 0.3z
Ez azt jelenti hogy neked a 0.3z verziód van. Ha rákattintasz egy szerverre, jobb alul kiír pár információt róla. Ha a \"version\" rész nem 0.3z, akkor nem tudsz játszani a szerveren. Ha 0.3z-VALAMI akkor igen. Például: 0.3z-R2 verziós szerveren tudsz játszani 0.3z játékkal.
 
[/quote]
Letöltés
 

Ha csak játszani szeretnél, ezt töltsd le!
Figyelem:
 
  • Szükséged van a GTA:San Andreas (PC) 1.0 alapjátékra.

  • Ha a játékod 2.0-ás, akkor ezt is le kell töltsd: 1.0 Patch

  • A Steamen és a Direct2Driveon vásárolt alapjátékkal nem lehet játszani és patchelni sem.


Töltsd le a SA:MP-ot valamelyik linkrõl (ha az egyik nem jó/lassú próbálj másikat) és telepítsd fel a San Andreas mappájába.
 

 
[/quote]


Na ezt kéne finomítani.


Az Általános/Társalgó fórumos gondolatról még nem nagyon írtatátok le a gondolataitokat, azt is kérem :P
( Jó Csabesz írta hogy támogatja de ötlet hogy lehetne még jobb? )

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #11 Dátum: 2014. Április 25. - 17:12:33 »
+1
Emberek, bármi reakció?

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #12 Dátum: 2014. Április 25. - 17:34:31 »
0
Én mint mondtam nekem8 a dolog még tudok segíteni benne, de nekem hamarosan érettségi és akkor kevésbé leszek aktív.

Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #13 Dátum: 2014. Április 15. - 22:26:53 »
0
Idézetet írta: Zolee_D date=1397509579\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47721\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Anno a fórum írt arról, hogy tervez együtt mûködni a samp-wordel, most meg egy bannerért kell könyörögnûnk. Igaz, a fórum már nem is a játékról szól, hanem arról, hogy ki milyen  zenét hallgat, mi a helyzet Ukrajnában, ki milyen házban szeretne lakni, stb. Aztán csodálkoznak, hogy kevés a játékos. Na hagyjuk a fenébe. A Triatlon 2 játékossal is meg lesz tartva, bár hiszem, hogy a fórum segítsége nélkül is ismét tele lesz a szerver, mert ugye az elsõn se kaptunk segítséget és összejött a dolog.
 
Jogos a dolog.
Ki kéne találni erre egy rendszert vagy valami hasonlót hogy népszerûsíteni lehessen az ilyen rendezvényeket, mert ezek is segítenek életbentartani a SA:MP-ot, tehát végsõ soron a fórumot.
Elsõ körben kiírom õket facebookra.
Ez amúgy lehetne az elsõ lépés. A facebook kihasználatlan, pedig több mint ezer lájkolója van és sokan látják a bejegyzéseket.
A komoly rendezvényeket írjuk ki és legalább hetente egy két frissítést hogy mi van a rendezvénnyel.
Csabesz, ez egy jó felhasználás lenne a szervernek.
Ellenvetés?
Ötletek a facebookhoz?

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Április 15. - 22:28:36 )

UI: Csabesz, ez egy jó felhasználás lenne a szervernek, nem?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 15. - 22:28:36 írta ChuckNorris »

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Samp World,tiranon és facebook
« Válasz #14 Dátum: 2014. Április 15. - 22:30:20 »
0
trianon?! :D
Most ezt miért írta neked?  ???

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal