Szerző Téma: Grand Theft Auto Online  (Megtekintve 1520 alkalommal)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Dátum: 2014. Február 04. - 06:32:42 »
+4

[hs width=1000 height=200]
   
\"maxresdefault.jpg?feature=og&jq=100\"
[/hs]
 


Röviden a szerverrõl
 


A szervert még 2013 -ban kezdtem írni November környékén amikor még BoOy barátommal együtt dolgoztunk, olyan pár hétre már meguntuk a mód tovább fejlesztését és vége lett ennek a projectnek is. :-[ A mód elsõ verzióját publikáltam a fórumra de nem tudom miért a code tagok közül törölték vagy nem tudom és elveszett az egész mód. A módot újra kezdtem írni December elején amit mai napig is fejlesztek nektek. A szerver nem csak CNR szerverre épül hanem leginkább egy apró RPG szerverre is. Most nem kell félni mivel nem RPG szervert szeretnék ebbõl kihozni hanem egy normális szervert egy rendes közösséggel. A szerver azért neveztem el leginkább Grand Theft Auto Online nevûnek mivel sok olyan dolgot csináltam a módban amit a Grand Theft Auto V nevû játékból néztem ki.  ;) A nyítást még nem nagyon tervezem majd olyan Április környékén mivel nekem is van magánéletem illetve muszálj tanuljak fõleg, hogy most külföldön is vagyok, mód írását már csak hobbiból írom nem játékosok miatt vagy nagy szerver emlékezés miatt csinálom. Minden apró ötleteket le lehet írni nekem ide, mivel szívesen megcsinálnám nektek, hogy minél jobb rendõrõs szerver legyen belõle. Elég sok projectbe bele kezdtem már sok fórumozóval de nem lett belõle semmi csak beszélgetés illetve elképzelés. Régebben olyan 2010 körül elsõ rendõrõs szerveremet megnyítottam edit szerverbõl ami RCB módja volt. Még mai nap is elég emlékezetes mivel elég sok fejlesztést végeztem a módon pár felhasználó szerintem emlékezik is a szerverre mivel sok idõt eltöltött rajta, remélem ez a szerver is olyan lesz mint a régi csak több fejlesztéssel.  :)


Kezdés
 


Minden játékos egyenlõ kezdéssel kezd, nincs kivételezés adminok illetve moderátorok között sem. Regisztrálsz a szerverre, kapsz kezdésnek pénzt és megprobálod saját magadat feltalálni a szerveren a többi játékossal. Minden lelépéskor a statisztikád mentésre kerül és bejeletkezésnél minden lementett statisztikád betöltésre kerül, ez lehet körözési színt, rablási idõ, büntetés, regisztráció, admin színt, pénz, pontok és sorolhatnám még sok-sok meglepetést is. :D A szerveren jelenleg 4 munka érhetõ el.. ez a rendõr munka, mentõs, civil és a kedvencem amit remélem jól megcsináltam a pilóta. 8) A regisztrációnál mikor megadtad a belépési jelszód akkor automatikusan lehet választani milyen frakcióba szeretnél belépni! De figyelem ezek a frakciók nem kerülnek lementésre minden belépésnél más és más frakciót lehet kiválasztani.


Rablás
 


A szerveren elérhetõ a civil frakcióknak a rablás funkció. Minden rablásért random pénzt kapsz, de ez attól függ, hogy melyik bizniszt rabolod ki. A rablás lehet ATM, bank, fegyverbolt, Tim Hortons, cégek, játékos vagy akár rendõr is! Viszont vannak pár alapvetõ szabályok, hogy a mentõst nem szabad kirabolni mivel neki teljesen más a feladata amivel ha megölöd vagy kirabolod megszakítod a saját munkáját, így sok pénz neki vesztésre kerül. Ezért elég nagy büntetést adunk ki ha valaki tényleg kirabolna egy mentõst, ezt kérlek vegyétek figyelembe.


Öltözék
 


A szerveren nem kell mindenkinek ruhát váltani mivel a rendszer automatikusan megadja nektek választáskor.. mindenki halálkor más karakterrel kezd, meghaltál szóval az az ember már halott. :D ( Persze idõvel újra megkapod ha megölnek megint de jelen esetben más skint kapsz a rendszertõl! ). Szóval akkor nem lesz elérhetõ ruha rendszer a szerveren? Nem szeretnék ilyen kérdéseket kapni azért gondoltam más ötletre, hogy ha nem lehetséges váltani a skineket akkor másat kéne kitalálni mert ez így teljesen nem lesz jó játék. :D A szerveren elérhetõ lesz a ruhák szerkesztése viszont a skinek módosítása illetve megváltoztatása NEM! Ha belépsz egy ruha boltba tudsz a skinednek rakni sapkát vagy más tárgyat ami nem kerül mentésre simán ingyenes lesz az egész, \"mivel ez egy használt ruha bolt lesz\". :D


Képek
 



[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140217/gallery8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/hs]


[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140204/gallery2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/hs]


[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140217/gallery9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/hs]


[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140217/gallery10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/hs]


[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140217/gallery11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/hs]


[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140204/gallery6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/hs]


[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140217/gallery12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/hs]


[hs width=600 height=300]http://kepfeltoltes.hu/140217/71336640sa-mp-000_www.kepfeltoltes.hu_.png[/hs]


 
 
A leírást holnap illetve a héten folyamatosan bõvítem szóval megkérek minden moderátort, hogy ne zárja a témát! :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 17. - 01:39:50 írta ZyZu. »

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #1 Dátum: 2014. Február 04. - 09:52:07 »
0
Not bad, Good Luck! :)

Grand Theft Auto Online
« Válasz #2 Dátum: 2014. Február 04. - 11:49:24 »
0
Tetszik! :)
Sok sikert ;)

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #3 Dátum: 2014. Február 04. - 12:59:31 »
0
Ötlet az tetszik, csak a sok 3D szövegek jármûveken szúrja a szememet.

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #4 Dátum: 2014. Február 04. - 14:53:07 »
0
Sok sikert hozzá, ha bármiben kell segítség, írj rám. :)

Grand Theft Auto Online
« Válasz #5 Dátum: 2014. Február 04. - 15:01:08 »
0
Szép, sok sikert! :)

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #6 Dátum: 2014. Február 04. - 15:13:53 »
0
Hát zyzu :D Nem mintha én már ezekrõl ne tudtam volna de sok sikert :D

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #7 Dátum: 2014. Február 04. - 23:06:59 »
0
Köszönöm mindenkinek.. a leírást hamarosan frissítem több képekkel illetve leírással.  ;)

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #8 Dátum: 2014. Február 04. - 23:12:33 »
+1
Tudtam, hogy készül már az a mód, és hogy már nagyon akartál témát nyitni, s lásd, meg is nyitottad, szóval sok sikert hozzá :) Én még sosem CNR-eztem egyébként. Na meg egyszerre egy szerveren nem is nagyon maradtam még fél óránál többet, de majd talán itt :D

Grand Theft Auto Online
« Válasz #9 Dátum: 2014. Február 04. - 23:51:12 »
+1
Sok sikert Zyzy!  :thumbsup:

Grand Theft Auto Online
« Válasz #10 Dátum: 2014. Február 06. - 18:11:25 »
+1
Jajj ZyZu mibe fogtál már bele :D Aztán szép legyen nekem. Addig is sok sikert hozzá. Addig is meglöklek egy + al

Nem elérhető Beckham

  • 1693
  • Noresz
  • Discord: Noresz#4265
    • Profil megtekintése
    • OctansV Alt:v szervere
Grand Theft Auto Online
« Válasz #11 Dátum: 2014. Február 11. - 20:19:01 »
+1
Sok sikert Zyzu :)

Grand Theft Auto Online
« Válasz #12 Dátum: 2014. Február 14. - 06:29:52 »
0
A belépõ textdraw az tetszik, de a sok 3D-s text szerintem is kicsit idegesítõ :D De azért szép munka

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #13 Dátum: 2014. Február 17. - 01:33:35 »
0
FRISSÍTÉSEK
 
Mivel sok jelentést kaptam a sok 3D szövegre, ezért úgy döntöttem tényleg kitörölöm a módból és idõvel jobb fejlesztést fogok csinálni a rendõr jármûveken. A képek frissítve lettek a szerver leírásában illetve több funkciókat/rendszereket raktam be a szerverre:
 
  • Adminisztráció - FEJLESZTÉSBEN

  • ATM rendszer - FEJLESZTÉSBEN

  • Lecsukás - NINCS

  • Pilóta szállítás - NINCS

  • Mentõ munka - FEJLESZTÉSBEN

  • Rendõrségi parancsok - FEJLESZTÉSBEN

  • Jármûvek letétele - FEJLESZTÉSBEN

  • Regisztráció - KÉSZ

  • Bejeletkezés - KÉSZ


Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Grand Theft Auto Online
« Válasz #14 Dátum: 2014. Február 19. - 22:12:30 »
0
Sok sikert ;)!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal