Szerző Téma: SQL Mezőből FÜGGVÉNY betöltés.  (Megtekintve 673 alkalommal)

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
SQL Mezőből FÜGGVÉNY betöltés.
« Dátum: 2015. Július 17. - 00:55:20 »
0
Üdvözlet fórumlakók!
Sokak által eléggé \'érdekesnek\' tűnő kérdéssel állok most az úriemberek előtt!
Minap megírtam az én csodálatos, csúcs szuper leltár rendszeremet, dialógusra alapozva, és töprengtem azon, hogy hogyan lehetne még dinamikusabbá tenni, a jelenlegi állapotától, és megfordult a fejemben egy olyan felvetés, hogy meg-e oldható lenne az, hogy például In-Game létre hozok itemeket, és beállítom hogy miket tudjon?
Például van egy meglévő tárgyam amit a szerveren hoztam létre, amit külön tábla tárol,
és annak az `Ertek` mezőnek az értéke például \'SetPlayerArmour(playerid, 666);
Tehát egy dialóguson keresztül lenne megadható a tárgynak a \'specialitása\', például egy szendvics esetén (saját általam létrehozott függvény) GivePlayerHealth(playerid, 15);, és akkor ezt végre hajtaná a tárgy használatakor.
#remélemérthetővolt.


Nem megy a fogalmazás késői órákban, megkérném a kedves \'kezdőket\', vagy akik csak \'hsz\' hántőrködni akarnak, hogy olyat ne írjanak hogy \'szerintem\', vagy \'én úgy gondolom\', csak a helyes megfejtést! Köszöntem!
 

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( [time]2015. július 17. 00:56:08[/time] )

Lehetne olyat csinálni, hogy külön típusokra bontva működne a rendszer, de az akkor se olyan nagy rendszer...
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 21. - 12:04:26 írta Flash »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal