Szerző Téma: Re:Red County Role Play  (Megtekintve 11531 alkalommal)

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Re:Red County Role Play
« Dátum: 2015. Március 14. - 13:15:34 »
+2
Köszönjük, nem.

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Re:Red County Role Play
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 15. - 11:42:36 »
0
Hamarosan megnyitjuk a jelentkezéseket egyéb pozíciókra is.

Re:Red County Role Play
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 15. - 12:02:12 »
+1
Háháhááh :D

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Re:Red County Role Play
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 19. - 22:03:16 »
+3
Nos, egy új scripttel bővült a repertoárunk.



\"xpjpJG7.png\"Kecske
  • Igazán meglepő lehet, viszont igen, az egyediségünket tükrözve nálunk, Magyarországon egyedül, fellelhető egy bizonyos \'kecske-script\'. A script egyszerű, lényege, hogy minél több játékost nevezzünk meg kecskeként, de ám nem alaptalanul. Hogyha egy játékosnak van egy cége, méltán hívhatjuk kecskének, és ezt feljegyezhetjük magunknak a /kecske <id/név> paranccsal. Fontos, hogy hamis kecskéket ne jelöljön meg, mert ebben az esetben akár bant is kaphatunk!

Re:Red County Role Play
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 19. - 22:04:21 »
0
Idézetet írta: krook date=1426798996\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53384\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nos, egy új scripttel bővült a repertoárunk.



\"xpjpJG7.png\"Kecske
  • Igazán meglepő lehet, viszont igen, az egyediségünket tükrözve nálunk, Magyarországon egyedül, fellelhető egy bizonyos \'kecske-script\'. A script egyszerű, lényege, hogy minél több játékost nevezzünk meg kecskeként, de ám nem alaptalanul. Hogyha egy játékosnak van egy cége, méltán hívhatjuk kecskének, és ezt feljegyezhetjük magunknak a /kecske <id/név> paranccsal. Fontos, hogy hamis kecskéket ne jelöljön meg, mert ebben az esetben akár bant is kaphatunk!
Te hülye barom  :D
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Re:Red County Role Play
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 19. - 23:37:00 »
0
Idézetet írta: BLKDMND$ date=1426795282\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53384\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

(2015.03.19)A leírás egy opcióval bővült!
Spoiler for Gyárak:
\"factory2_www.kepfeltoltes.hu_.png\"Gyárak
 
  • Nos talán mondhatjuk úgy is hogy ezek az épületek lesznek az élet alapkövei, ugyan is mindent itt lehet elkészíteni. Minden gyárat meg lehet majd vásárolni, legyen az élelmiszer üzem, elektronikai üzem vagy más egyéb. Itt az általad felvett munkásokkal, csináltathatod meg a munkát. Miután megvettél egy gyárat, a gépsorhoz öt, míg a gyárhoz egy kulcsot kapsz. E mellé három fénymásolt példányt is kap. A gyártás nagyon egyszerű. A gépsorban lesznek CP-k amikbe majd be kell állni és ott kiválasztani hogy milyen terméket kívánsz elkészíteni. Ha kész vagy a termékkel a kész árut automata a gyár raktárába helyezi , amit majd egy fuvarozó (Fuvarozó igazolvánnyal) tud megvásárolni egy NPC-től. És onnan kifuvarozza az üzletekbe , megrendelésre. Természetesen az áru kitermelése nem ingyen lesz mert a gyárak energia ellátást a tulajdonos fizeti.

 
Ez nagyon tetszik be indította a fantáziám[
quote author=krook link=topic=57741.msg534225#msg534225 date=1426798996]
Nos, egy új scripttel bővült a repertoárunk.



\"xpjpJG7.png\"Kecske
  • Igazán meglepő lehet, viszont igen, az egyediségünket tükrözve nálunk, Magyarországon egyedül, fellelhető egy bizonyos \'kecske-script\'. A script egyszerű, lényege, hogy minél több játékost nevezzünk meg kecskeként, de ám nem alaptalanul. Hogyha egy játékosnak van egy cége, méltán hívhatjuk kecskének, és ezt feljegyezhetjük magunknak a /kecske <id/név> paranccsal. Fontos, hogy hamis kecskéket ne jelöljön meg, mert ebben az esetben akár bant is kaphatunk!

 
 
E :shocking: what??

Re:Red County Role Play
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 20. - 17:56:20 »
0
Idézetet írta: PeterHale date=1426870316\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53384\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Sziasztok!

Először is sok sikert kívánok nektek! Jó ideje letöröltem már a játékot és abba hagytam az RP-t, de valószínűleg a nyitással én is visszatelepítem és újrakezdem.


A másik, hogy weboldalatok van már és én siklottam el fölötte vagy még nincsen?

 
Ember!
Téged égen földön kereslek, tudom hogy nem vagyunk tegeződő viszonyba, de már nagyon sok helyen kerestelek.
Esetleg PM-ben egy skype nevet kaphatnák PM-ben?


A weboldal ezekben a percekben készül el. Most a fórumot kezdjük el feltelepíteni, estére kint lesz az a cím is  :mistrust:
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Re:Red County Role Play
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 20. - 20:27:03 »
0
Idézetet írta: Cannonn date=1426879087\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53384\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Pedró, ha írsz nekünk egy fórum motort, szívesen elfogadjuk! ;) :)
 
Mikorra kell?

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Re:Red County Role Play
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 20. - 20:29:02 »
0
majd írok ha kész lesz. script nem kell?

Re:Red County Role Play
« Válasz #9 Dátum: 2015. Március 20. - 20:36:48 »
0
Idézetet írta: Pedró date=1426879742\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53384\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
majd írok ha kész lesz. script nem kell?
 
Ideje lenne felnőnöd ehhez a közösséghez Pedrókám  ;)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Re:Red County Role Play
« Válasz #10 Dátum: 2015. Március 20. - 20:40:18 »
0
miért, ti mivel vagytok tőlem nagyobbak?
vagy te?
miért kellene nekem felnőnöm?
azért, mert nem veszlek titeket komolyan?
röhej, hogy még 100. ilyen témára is be etetik a népet az ilyen igéretekkel.
kitaláltok hogy szervert csináltok, aztán még 1 normális képet nem tudtok feltenni, de már kiteszitek a témát.
valamit fel kellene mutatni, és úgy kellene kitenni a témát.
de a csapatot be tudjátok mutatni, vagytok jó sokan.
legyetek az elsők, akik elindítják valóban a szervert.
amúgy meg ha ti fel lennétek nőve, tudnátok, hogy egy komoly rp szeró megírása nem 1, és nem 2 hónap. tehát félévre előre kár így ki publikálni a terveket.
de én nem osztok észt inkább.
neked meg szívből gratulálok hogy moderátor lettél.

Re:Red County Role Play
« Válasz #11 Dátum: 2015. Április 15. - 22:50:45 »
0
Idézetet írta: Adal date=1429130480\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53384\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Kerekes Adalhard  :D
 
poén volt, röhögjünk. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
nope

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Re:Red County Role Play
« Válasz #12 Dátum: 2015. Április 18. - 16:36:10 »
0
Idézetet írta: WHADEZ date=1429367206\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53384\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Reméljük hogy tetszeni fog a szerver a leendő játékosainknak.
 
Tekivagy?

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Re:Red County Role Play
« Válasz #13 Dátum: 2015. Április 24. - 13:16:56 »
0
BŐZSI NÉNI IT A TYÚK MEG A KAKAS !! HÓZATÓK KÍS KŐVET !!!

Re:Red County Role Play
« Válasz #14 Dátum: 2015. Április 25. - 22:39:40 »
0
Én mindenkinek pluszt adok, nekem meg a minuszok jönnek. :c

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal