Szerző Téma: Re:Magyar Prison RPG  (Megtekintve 146 alkalommal)

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Dátum: 2012. Július 21. - 18:17:03 »
0
meg gondoltam :)

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #1 Dátum: 2012. Július 21. - 18:19:00 »
0
szívük joga publikus...

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #2 Dátum: 2012. Július 22. - 08:31:40 »
0
http://www.solidfiles.com/d/c716b0edde/
ezzel a pawnoval próbáljátok
 
Idézetet írta: Amf date=1342895047\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57931\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ja... a mód 75%-án én írtam! :d
 
Ez nem igaz és ezt te is tudod de ha téged ez boldogít h ezt híreszteled hát rajta :D
Nem mondom h semmi közöd nem volt hozzá mert az is hazugság lenne de NEM TE ÍRTAD A 75% ÁT.

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #3 Dátum: 2012. Július 22. - 10:57:07 »
0

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #4 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 08:51:55 »
0
Idézetet írta: DrAkE date=1343769924\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57931\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ilyen móddal, inkább újat írnék.
 
Akk mutasd h te mit tudsz, ne csak a szád járjon...
Ezt az összes \"k*rv* kemény kritikus\" tudja magyarországon, a pofájukat jártatni...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 01. - 08:55:19 írta quer »

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #5 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 12:15:25 »
0
ok ez mind szép és jó de hol a gaeme mód?

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #6 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 12:22:42 »
0
na had lássuk....

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #7 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 13:32:27 »
+2
nem számoltam... de nem tök mind 1 akk is mi a f***nak kell leszólni? vagy akk mutass jobbat... publikál az ember valamit jószándékból és le kell ugatni nemhogy megköszönnétek ez a magyar színvonal grat....
Pont ez miatt hagytam abba a samp-ot a magyar színvonal miatt a sok beképzelt 20-30 éves fasz miatt akik nemhogy családot alapítanának meg dolgoznának a gép elõtt verik a faszukat egész nap és ilyenbe látják örömüket ha egy másik ember munkáját leszólhatják...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 01. - 13:34:47 írta quer »

quer

  • Vendég
Re:Magyar Prison RPG
« Válasz #8 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 16:23:10 »
0
Idézetet írta: DrAkE date=1343822463\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57931\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


nem számoltam... de nem tök mind 1 akk is mi a f***nak kell leszólni? vagy akk mutass jobbat... publikál az ember valamit jószándékból és le kell ugatni nemhogy megköszönnétek ez a magyar színvonal grat....
Pont ez miatt hagytam abba a samp-ot a magyar színvonal miatt a sok beképzelt 20-30 éves f*** miatt akik nemhogy családot alapítanának meg dolgoznának a gép elõtt verik a f***ukat egész nap és ilyenbe látják örömüket ha egy másik ember munkáját leszólhatják...
 
Hopp, hopp hopp, szerintem itt áljunk meg egy kis idõre. Én is publikálok dolgokat, és nincs a k*rv* szabályzatba sehol se hogy a közösségnek muszáj ezt pozitív hozzászólással megtoldani, illetve ez egy fórum, a kritikákat fogadni kell. Egy ilyen fostalicska módot, amit ti ketten ossze**sztatok, én ehhez csak ahhoz tudok gratulálni, hogy milyen sz*r módot publikáltok, ami 75%ban bughalmaz. Amódban olyan idõzítõk vannak, amik szinte meg se hívódnak, olyan funkciók, amihez nem kell playerid. Illetve elegem van abból, hogy mindenki kisparaszt felbassza a sz*r publikált dolgait, és minden fórumozót lenéz, hogy hát ezt miért szóljátok le, azt minek szóljátok le. Itt szabadon ki lehet nyilvánítani a dolgokat, és mivel én át nyálzatam a k*rv* módodat, (amit õszintén szólva, idõpocsékolás volt) csak sírni tudtam rajta, hogy te ehhez a ki**szott módhoz hordod fel a fejed, és azt hiszed, hogy most menõ leszel a fórumon. Illetve nekem az ilyen egoista tahó parasztokból van elegem mint te. Ennyi erõvel, én is levehetném a dolgaimat, meg más is, mert csak \"kritizálni\" tudnak, és semmi pozitív hozzászólás. Én lesz*rom, aki használja használja, aki kritizálja figyelembe veszem, mivel akkor tudok min javítani. Jah, illetve az én dolgaimat hivatalos fórumon is közzéteszem, ha te ezt a módot felraktad volna, csak sírtak volna rajta, milyen sz*r az egész. Én ezzel a móddal azt csinálnám, amit Chuck mondott nekem kritikát a webadminomra: \"tedd rá az egészet egy régi 10GB-s vinyóra, vidd ki a kertbe/parkba, gyújtsd fel, ess neki egy baltával, haverjaiddal taposd össze, a maradékokat meg vidd ki a szeméttelepre és ne is gondolj rá soha többé.\" Na körülbelül nekem is ez jutott eszembe, mikor megláttam a kódot. Illetve miután írta nekem Chuck ezt a mondatot, én nem duzzogtam, mint egy f*** mint te, hanem odamentem, megkérdeztem, min kellene javítanom, õ el is mondta.
 
[/quote]
Tudod mit? B  A  Z  D     M  E  G ! Pontosan ezt fogom csinálni csak elõtte leveszem innen és aki még használta volna az most miattad nem fogja tudni!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal