Szerző Téma: [MAP]Autószalon by:Hörry  (Megtekintve 1838 alkalommal)

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Dátum: 2015. Április 21. - 16:56:00 »
+8
Nem írom le ugyan azt amit az előző témám elején spolierbe írtam remélem ez az illető akit most nem nevezem meg nem jön rá megint a \"trollkodhatnék\".
Na, de nem is ez a lényeg. Elkészült a következő alkotásom ez már tény és való kicsit sivárabb, mert végülis egy autószalont nem pakolhatunk tele minden \"rasz\"-ral ezért sok mindent nem fogtok benne látni. Nos maga az építmény. Nem akartam túlzásba vinni, de próbáltam mégis kicsit egyedi lenni. Valószínűleg fel fog tűnni nektek, hogy ugyan az a belső mint a banknál mármint gondolok itt a falakra bár ez kívűl s belül is olyan. Ennek egyszerű a magyarázata. Ez az egyetlen olyan ami nekem tetszik és jól is néz ki habár a padló/plafon már lehet sablanos(még nekem is), de szerintem ez a legszebb. Vannak olyanok akik direkt megkérnek, hogy lehetőleg a belső ilyen és ilyen legyen, de amikor szabadkezet kap az ember azt ugye ki kell használni és alkotnia kell ebben az esetben egy olyat ami nem csak maga a készítőnek hanem annak is tetszeni fog akinek készül és akik használni fogják. Nem pofázok többet íme a végeredmény:
 
\"wP9l325.jpg\"
 

\"xf4a84h.jpg\"
 

\"Fq9wEuY.png\"
 

\"o5uIYgd.png\"
 

\"TzQQFCa.jpg\"
 

\"54gAtLs.jpg\"
 

\"oOiwjAQ.jpg\"
 
Úgy érzem, hogy ezt még átfogom alakítani főleg a \"garázs\" részét ahol a megvásárolt járműveket \"szállítják\" és ahonnan elviheti a tulajdonos mivel az ott nem kóser és kicsit kopár. És mellesleg a 6. képen a tetőn látszik baloldalt, hogy az egy külön \"rész\" sajnos azt nem igazán tudtam eltüntetni, de mentségemre szóljon az első rész teteje alapból magasabban van mint a többi. Lehet picit csúnya, de ha úgy vesszük magasítva lett és azért kelt ilyen hatást(,mert igen magasítva lett azért látszik így).
Véleményeket szintúgy várom és köszönöm, hogy elolvastad a témát és megtiszteltél azzal, hogy megtekintetted a munkámat. További jó fórumozást.
U.I.:ha esetleg valaki nem érti melyik szoba/terem mire szolgál nyugodtan kérdezze meg. :)

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 21. - 18:23:25 »
0
Szépen kidolgozzot map! :)  :thumbsup:

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #2 Dátum: 2015. Április 21. - 18:28:52 »
0
Köszönöm. Várom a többiek véleményét is. :)

Nem elérhető Lofoli

  • 296
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #3 Dátum: 2015. Április 21. - 18:51:09 »
+1
Idézetet írta: Hörry date=1429633732\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53925\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Köszönöm. Várom a többiek véleményét is. :)
 
Eddig miért nem mapoltál ??

Nem elérhető MotI

  • 185
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #4 Dátum: 2015. Április 21. - 19:34:29 »
+1
Személy szerint a tetejére még tettem volna valamit hogy ne legyen annyira üres. Egyébként tetszik!

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #5 Dátum: 2015. Április 21. - 19:39:48 »
0
Idézetet írta: LoFoLi. date=1429635069\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53925\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Köszönöm. Várom a többiek véleményét is. :)
 
Eddig miért nem mapoltál ??
 
[/quote]
Hogy érted, hogy eddig miért nem mappoltam?  :wub:
 

Személy szerint a tetejére még tettem volna valamit hogy ne legyen annyira üres. Egyébként tetszik!
 
[/quote]
Gondolkodtam feltesezk három napelemet, de az már sablonos lenne. Úgy gondoltam, hogy majd később teszek rá pár szellőzőt, de köszönöm, hogy észrevételedet megírtad.

Nem elérhető Lofoli

  • 296
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #6 Dátum: 2015. Április 21. - 19:42:26 »
0
Idézetet írta: Hörry date=1429637988\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53925\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Köszönöm. Várom a többiek véleményét is. :)
 
Eddig miért nem mapoltál ??
 
[/quote]
Hogy érted, hogy eddig miért nem mappoltam?  :wub:
 
[/quote]
Hát nincs fent mapod :|
       
  
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 21. - 19:44:10 írta LoFoLi. »

Nem elérhető MotI

  • 185
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #7 Dátum: 2015. Április 21. - 19:43:10 »
+1
Én is szellőzőre gondoltam! :) de akkor az oldalára is lehetne tenni légkondit. :)

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #8 Dátum: 2015. Április 21. - 19:44:46 »
0
Mappolgatok én csak eddig nem sokan vagy egáltalán nem kértek tőlem munkát ha meg mappolgatok akkor is csak magamnak unalmamból azokat meg gyakorlás képpen csinálom nem pedig publikálásra. Az meg, ha valaki megkér, hogy csináljam meg neki azt megcsinálom ez egy másik dolog, de csak, hogy boldogítsalak feltöltök majd egy-két munkát ide :D

Nem elérhető Lofoli

  • 296
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #9 Dátum: 2015. Április 21. - 19:46:11 »
0
Idézetet írta: Hörry date=1429638286\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53925\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Mappolgatok én csak eddig nem sokan vagy egáltalán nem kértek tőlem munkát ha meg mappolgatok akkor is csak magamnak unalmamból azokat meg gyakorlás képpen csinálom nem pedig publikálásra. Az meg, ha valaki megkér, hogy csináljam meg neki azt megcsinálom ez egy másik dolog, de csak, hogy boldogítsalak feltöltök majd egy-két munkát ide :D
 
Az jó Mint a zene :D

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #10 Dátum: 2015. Április 21. - 19:46:23 »
0
Idézetet írta: MotI date=1429638190\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53925\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én is szellőzőre gondoltam! :) de akkor az oldalára is lehetne tenni légkondit. :)
 
Egyértelmű. Bár engem az zavar, hogy még mindig nemtaláltam rendes lámpa objektet amit feltudok tenni a plafonra világítás képpen. És ez marhára frusztrál.

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #11 Dátum: 2015. Április 21. - 20:08:57 »
0
Szép lett úgyszint mint az előző munkád. Csak gratulálni tudok! Ne hagyd abba.   :thumbsup:

Nem elérhető MotI

  • 185
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #12 Dátum: 2015. Április 21. - 20:20:27 »
0
Még egy dolog az eszembe jutott, a számítógépet le lehetne cserélni laptopra. :)
Spoiler for OFF:
Nem kötözködni akkarok! :)

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[MAP]Autószalon by:Hörry
« Válasz #13 Dátum: 2015. Április 22. - 05:52:49 »
0
Köszönöm Thomas.
Moti azért nem azt raktam le, mert az egy új verzióban van és akinek mappolok megkert, hogy két fajtát csináljak. Egyet az új objektekbol egyet meg a régiekből. Mindig a régit mappolom meg az új objekteket reaerek később is lerakni.


Mobilról írok.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 22. - 05:57:23 írta Hörry »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal