Szerző Téma: ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -  (Megtekintve 1441 alkalommal)

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Dátum: 2015. Április 12. - 17:41:20 »
0 Show voters
Sziasztok! Béreltem a Syn-Hosting-tól egy mta szervert,amikor csatlakozok az ftp-re azt írja \"port failed,trying to pasv mode\".És semmilyen mappát nem ad ki,az lehet baj hogy laptopról próbáltam csatlakozni? Valaki le bírná írni hogy hogy telepítsem fel a Zero módot?

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 12. - 18:19:41 »
0 Show voters
Szerintem akkor valami elírási hiba lehet mert ha normálisan adod meg akkor annak még passiv módban is fel kellene hogy engedjen.
Nincsen köze hozzá hogy Laptop vagy sima Pc .

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Válasz #2 Dátum: 2015. Április 16. - 10:48:30 »
0 Show voters
Neked is úgyan azt tudom le írni mint a többieknek keresgélj kicsit a fórumon hiddel nem kellesz napokat /heteket várnod míg valaki megválaszolja itt a leírás hogyan tudod feltelpíteni a zero modot https://mtaforum.net/index.php?topic=733.0 amit máshogy kell csinálnod ha hostról béreled nem kell xamp (mert már majdnem minden \'NORMÁLIS\' hosting add a bérlőjének phpmyadmin elérést oda feltőltőd az sql-t és a mysql/sql mappába bele írod az eléréseket és ezek uttán menni is fog (amire figyelj oda esetlegesen gondot okozhat hogyha linux a rendszered akkor a modules mappába .so-fileket tölts fel ha windows akkor .dll ha az izze01 által le írtakat és az én általam itt leírt javításokat használod a szerverednek mükődnie kell .

UI:Picit szúrja a szemem hogy kezdő \'scripter\' vagy de mégis zero-mod fejtőrést okoz neked de mind1  . 
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 16. - 10:50:13 írta Alukard »

ZeroMTA - Bérelt szerverre berakása -
« Válasz #3 Dátum: 2015. Április 16. - 21:49:04 »
0 Show voters
[mod]A választ Alukard-tól megkaptad. Zárom, helyezem.[/mod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal