Szerző Téma: GTA Vice City Stories PC Edition  (Megtekintve 886 alkalommal)

GTA Vice City Stories PC Edition
« Dátum: 2014. December 04. - 17:09:22 »
0

Sziasztok! Aki ismert a GTA világában nyilván már hallott a GTA Vice City Stories-ról mely csak PlayStation 2-re jelent meg. Én személy szerint nagyon szerettem/szeretem a Vice City-t, magát a pályát, a karaktereket, rádió állomásokat, szerintem nagyon hangulatosra sikeredett, visszaadja azt a jó kis 80-as évek Miami-ját. Sokat játszottam vele, aztán még régebben az egyik barátom, akinek volt PS 2-ese az mutatta a GTA VCS-t. Nagyon tetszett, viszont nekem nem volt PS 2-őm, ezért inkább nem is foglalkoztam vele nagyon. Viszont valamelyik nap eszembe jutott hogy rákeressek, hátha van PC-re is. És sikerrel jártam, viszont nem egy eredeti játékként jelent meg PC-re, hanem egy GTA SA modifikáció ként. Ha jól tudom már minden küldetés, modellek, a pálya készen van, játszható a játék, pontosabban mod. Nagyon örülök hogy megcsinálták PC-re is, nekem nagyon tetszik. Nem is húznám tovább a szót, aki még nem hallott róla javaslom hogy tüstént nézzen utána, aki pedig már hallott róla és/vagy játszani szeretne vele az ne habozzon!
Kattints ide ha tovább szeretnél menni arra az oldalra ahol olvashatsz a modról és le is töltheted. Instant letöltési link: kattints ide a letöltéshez
A weboldalon találhattok képeket, videókat is a modról.


Az miatt nem kell aggódni hogy a GTA SA dolgokat felül kell írni, egyszerű a telepítés, van két stádium, amikor meg kell adni hogy hova legyen telepítve (
egy külön mappát válasszatok/csináljatok neki, ne a GTA SA főkönyvtárába telepítsétek!!), és amikor ki kell választani a GTA SA főkönyvtárat hogy érzékelje a mod azt a programot amivel el kell indítani az egész modifikációt (jelen esetben a gta_sa.exe miatt kell kiválasztani a főkönyvtárat). Nagyon fontos hogy a GTA SA teljesen natúr legyen, SEMMILYEN mod ne legyen telepítve (kocsi módok, hud, térképek, cleo modok, semmi)!

Remélem segítettem valamennyit, jó szórakozást!
\"sig1.png\"
A képre kattintva is tovább navigálhatsz a GTA VCS PC Edition főoldalára.
 
.

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
GTA Vice City Stories PC Edition
« Válasz #1 Dátum: 2014. December 04. - 23:47:36 »
0
Szerencsére PS2-n alkalmam volt végigvinni. Nagyon hangulatos játék és a Vice Cityvel összekapcsolva elég érdekes sztorit kaphatunk. Nagyon tetszett A Vice City Storiesban hogy lehet benne úszni, ami a Vice Cityből kimaradt. :c

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
GTA Vice City Stories PC Edition
« Válasz #2 Dátum: 2014. December 05. - 06:31:28 »
0
Valahol olvastam pár hete, hogy még nincs kész teljes egészében se a map, se a küldetés.

GTA Vice City Stories PC Edition
« Válasz #3 Dátum: 2014. December 05. - 09:38:45 »
0
@Legend ez esetben rosszul tudtam, viszont attól lehet vele játszani, az elején még legalábbis.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal