Szerző Téma: KisHP  (Megtekintve 921 alkalommal)

KisHP
« Dátum: 2014. Június 19. - 16:23:35 »
0
Sziasztok!
 
KisHP vagyok, mint látszik, ebből már azoknak lejöhet, akik ismernek engem, hogy Zharko öccse vagyok. 16. életévemet töltöttem be, egy kis faluban élek, Sárvár mellett, Vas megyében. Kilencedik osztályba járok jelenleg, informatikai rendszergazdának tanulok, és majd a későbbiekben szeretnék \'Grafikus\'-ként dolgozni. Két nyelvet tanulok, német és angol, a német inkább általánosban volt jellemzőbb, jelenleg pedig az angollal küszködöm. Grafikai munkáim Cinema4D-ben végzem, általában 3D modelleket készítek tárgyakról (TV, Monitor, Szék, stb).

Hobbik:


  • Grafikai munkák készítése (Cinema4D, 3DS Max, Blender)


  • Néha foci, kosárlabda, biciklizés


  • Kockulás


  • Túrázgatás, sétálgatás


  • Csocsó (nagy kedvenc)


SA-MP pályafutásom:
 

  • 2008 körül kezdtem el játszani egy FUN szerveren, közel egy évig toltuk ott a haverokkal. Később alapítottunk egy klánt, én és tesóm, meg még pár arc, \'HpT\' jelzőt raktunk ki a nevünk elé, jelentése \'Hungarian Party Team\' akart volna lenni. Be kell valljam, rengeteg, jó élményem volt a régebbi időkben, még SA-MP pályafutásom kezdeténél.. A HpT klán rá egy évre kezdett felbomlani, a tagok mind kezdtek köddé válni, ezért mi is úgy döntöttünk, hogy áttérünk valami más műfajra, ekkor jött képbe az RP. Első RP szerverem Littletown RPG volt, még csatari és Zharko idejében, mikor elsőként volt adminom a multiplayer világában. Rá egy, vagy másfél évre volt egy kis nézeteltérés az admincsapatban, ezért elvesztettem az adminom, és egyenesen egy instant bant kaptam. A Littletown után szóba jött a PDRP, ahol szintén admint kaptam, ott ismertem meg pár jó arcot (Kick, Nyuszi, krook, WolverinZ, Epsilon, Pampa). PDRP otthagyása után még megfordultam pár RP szerveren, a pontos vándorlási útvonalaimra nem emlékszem, de ismertebb szerver nevekre igen. (Szokolai féle LT, újranyílt PDRP, WRP, Palomino RPG, MysticRP).
    Illetve ami megemlítendő, és amire büszke vagyok az az MTA DayZ szerverem, amit Kick és Wes vezetésével hoztam létre (HunDayZ), nagy sikereket aratott mind játékosszámban, mind a játékmódban. 77/77-es playerszámot elértük, amiről készült is pár kép, hamarosan kirakom.

Amit még érdemes tudni:
 

  • Kedvenc játékok: Assassin\'s Creed széria, GTA SA, Dirt 2-3, Banished, Call of Duty 4, Battlefield 3, Project Zomboid


  • Kedvenc zenei műfajok: Dubstep, drum & bass, edm, meg pár rap szám


  • Kedvenc sorozataim: Low Winter Sun, The Walking Dead


  • Kedvenc kaják: Minden, ami nem máj, és egyéb belsőségek


  • Kedvenc italok: Nemigazán van, mindent megiszom


                                                                                                                                                                                                                               
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 19. - 16:25:34 írta KisHP »

KisHP
« Válasz #1 Dátum: 2014. Június 19. - 21:34:32 »
0
\"Teliszerver_www.kepfeltoltes.hu_.png\"

KisHP
« Válasz #2 Dátum: 2014. Június 19. - 21:37:24 »
0
Őmm, igen. Köszönöm. :D

Nem elérhető Xenius

  • 668
    • Profil megtekintése
KisHP
« Válasz #3 Dátum: 2014. Június 20. - 11:37:47 »
0
\"Kedvenc italok: Nemigazán van, mindent megiszom\"
\"00333.jpg\"

KisHP
« Válasz #4 Dátum: 2014. Június 20. - 11:40:26 »
0
Kifogtál rajtam.  ;D

KisHP
« Válasz #5 Dátum: 2015. Február 21. - 16:47:24 »
0
Xenius ezen besírtamXD

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal