Szerző Téma: Apokalipszis, világvége, összeesküvés elméletek.  (Megtekintve 1437 alkalommal)

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Apokalipszis, világvége, összeesküvés elméletek.
« Dátum: 2015. Április 14. - 14:51:51 »
0
Hey!
Három téma, amiről én speciel szívesen beszélek / hallgatok meg elméleteket.
Leírhatja mindenki az álláspontját a dolgokról, szerinte mi hogyan történne / történt, mit tenne.
Kezdem is:
Apokalipszis: bár egy zombi apokalipszist elég esélytelennek tartok, de pár hónapja láttam egy apokalipszis dokumentum filmet a NatGeo-n. Az volt a lényege, hogy a veszettség vírus mutálódna, könnyebben fertőzne, nem lenne rá gyógymód. Ugyebár ettől a vírustól az ember elveszíti a tudatát, agresszív lesz, illetve borzasztó erős (nem, nem úgy, hogy 2× akkorára duzzadnak az izmai), majd a végén belehal( agy- és gerincvelő gyulladás ). Bár ez sem túlzottan esélyes, de ha esetleg kitörne egy nagyobb háború, akkor elképzelhető lenne (szerintem), hogy egy laborban módosítanák vírust, majd fegyverként vetnék be.
Világvége: ettől sem parázok, mire eljön, már rég elföldelték az unokáimat is. Talán amitől felgyorsulnának az események, az előbb említett vírus / háborúban bevetett vegyi fegyverek. Hogy mitől lesz azonban vége a teljes földnek, lövésem sincs.

Nem elérhető Blez

  • 202
    • Profil megtekintése
Apokalipszis, világvége, összeesküvés elméletek.
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 14. - 15:11:36 »
0
Érdekes témákat vetettél fel. Szívesen hozzászólnék majd később. Esetleg az Illuminatiról nem szeretnénk beszélni ? :D Engem ez foglalkoztat nagyon.

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Apokalipszis, világvége, összeesküvés elméletek.
« Válasz #2 Dátum: 2015. Április 14. - 15:13:36 »
+6
Nyugodtan írd le az álláspontod, azért nyitottam a témát :)

Apokalipszis, világvége, összeesküvés elméletek.
« Válasz #3 Dátum: 2015. Április 14. - 15:20:35 »
+1
Rég kommenteltem :D
Apokalipszis:Nehezen képzelnék el egy olyan zombi apokalipszist mint a filmekbe.Viszont a vírus amit írtál sokkal valószínűbb(és nem is lehetetlen).
Világvége:Szerintem egyszer csak bekövetkezik(valószínű,hogy még van 1-2(akár több)millió év).Véleményem szerint,nagyobb az esély,hogy valamilyen természeti katasztrófa kapcsán következik majd be.Félni nem kell tőle,hiszen ahogy írtam valószínű, hogy még rengeteg időnk van. :)

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
Apokalipszis, világvége, összeesküvés elméletek.
« Válasz #4 Dátum: 2015. Április 14. - 19:18:02 »
+9
\" post=\"537082\" timestamp=\"1429017635\"]
Világvége:Szerintem egyszer csak bekövetkezik(valószínű,hogy még van 1-2(akár több)millió év).Véleményem szerint,nagyobb az esély,hogy valamilyen természeti katasztrófa kapcsán következik majd be.Félni nem kell tőle,hiszen ahogy írtam valószínű, hogy még rengeteg időnk van. :)
 
[/quote]
Amikor megnéztem a videóid, rájöttem hogy mi az igazi világvége.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal