Szerző Téma: SA-MP script segédezköz: \\"Sorkezelő\\"  (Megtekintve 1298 alkalommal)

Nem elérhető Wiliam Levy

  • 594
  • Wiliam Levy
    • Profil megtekintése
SA-MP script segédezköz: \\"Sorkezelő\\"
« Dátum: 2014. November 06. - 23:26:43 »
+1
Egy talán ritka, de elképesztően idegesítő problémát oldottam meg ma a közösség és a saját magam számára:
Ismerős a /save a játékban gondolom mindenkinek. Nos ha én a lementett pozíciókat szerettem volna bemásolni helyekre, nem tudtam gyorsan csinálni, mert egyenként kellett kijelölgetni, stb. Nos most ez megváltozik:
Írtam egy programot, mellyel megvághatom a szöveget, illetve az elejére vagy a végére hozzá tudok adni kapcsos zárójelet, vagy bármi mást. Ezzel nagyjából elmondtam mindent, de azért lássuk mit tud:
-Sorok elejéről x DARAB karaktert levágni
-Sorok végéről ugyanezt
-Sorok elejére szöveget hozzáadni
-Sorok végére ugyanezt
-FONTOS, HOGY MINDEN A BEVITELI MEZŐBE BEVITT SORRA VONATKOZNAK A FENT EMLÍTETT PONTOK!!!
Forráskódot NEM ÁLL MÓDOMBAN kirakni, és ezt nem is követelheti meg senki, mert ez nem testreszabhatóságra tervezett program.
A program tesztelve, és tökéletesen MŰKÖDIK.
Letöltési link(Legutóbb frissítve: 2014.11.17. 15:25)
https://mega.co.nz/#!0AUlDazR!p1gqRao6MwPG4O3lmudIsMFSS77FiTnMbdScroDV_G0
KÉP(készítése óta két szöveg lett változtatva, semmi egyéb): \"r90h1f8ln2h7yizdulmm.png\"
dFoglalo: Ikon eltávolítva, mellesleg Notepaddal nem lehet sorok szövegéről karaktert levágni, vagy minden sor eljére/végére szöveget hozzáadni....
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 07. - 15:29:41 írta Peti134 »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
SA-MP script segédezköz: \\"Sorkezelő\\"
« Válasz #1 Dátum: 2014. November 07. - 00:35:22 »
0
[gmod]Link egyenlőre eltávolítva. Forráskód kirakása kötelező. Nem valószínű, hogy káros programot írtál volna, illetve azt is megértem, hogy sokat dolgoztál vele és most örülsz, hogy megoszthatod velünk. Na meg nem igazán szeretnéd megosztani a befektetett munkád teljes anyagát, de a forráskód nélkül nem rakhatsz ide ki semmit. Ami ezzel kapcsolatos, azt ne hozzászólás, hanem PM formájában írd le![/gmod]
Közben saját felelősségemre kipróbáltam a programot. Maga az exe nincs normálisan megcsinálva (alap VS-es ikon, WindowsFromApplocation a részleteknél, stb.). Csakis kizárólag integer típusú számokat tudott kezelni. Ha megadtam egy koordinátát, vagy egy szöveget, azt már nem tudta és kiírta, hogy \"Számot pls...\". Aztán csináltam egy cserét számmal, eléggé furcsa eredményt adott ki, majd második próbálkozáskor összeomlott a program. Szerintem ezt gondold át és csináld meg normálisan, mert nagyon nem működik a cucc...
[gmod]Értesíts, ha sikerült normálisan megírnod, mivel nem működő dolgokat sem szabad kitenni.[/gmod]
Egyébként a Notepad++ csere funkciójával 100x egyszerűbb elvégezni azt, amit a program csinálna meg, ha persze működne.
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 07. - 00:52:22 írta Dfoglalo »

Nem elérhető Wiliam Levy

  • 594
  • Wiliam Levy
    • Profil megtekintése
SA-MP script segédezköz: \\"Sorkezelő\\"
« Válasz #2 Dátum: 2014. November 07. - 15:00:50 »
0
Én és egy haverom teszteltük és tökéletesen működött, szerintem félreértetted a mezők beviteli lényegét. A felső 2 mezőbe csakis számot, az alsó két mezőbe bármit beírhatsz..
És ha nem haragszol forráskódot nem áll módomban kirakni, szerintem ezt nem igazán követelhetitek meg egy olyan programnál, ami nem testreszabásra ajánlott mint például egy gamemode.
Így kell működnie, és így is működik:
\"r90h1f8ln2h7yizdulmm.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 07. - 15:07:51 írta Peti134 »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
SA-MP script segédezköz: \\"Sorkezelő\\"
« Válasz #3 Dátum: 2014. November 07. - 15:30:53 »
0
Ugyanezt csináltam, csak savedpoints.txt-s koordinátákkal. Egyszer átszerkesztette valahogy, másodjára már összeomlott a program hibajelzéssel. \"Számot pls...\" \"hibaüzenetet\" pedig még mindig nem túl megnyerő egy programba tenni. Az az állítás pedig továbbra is él, hogy egy csere funkciós szövegszerkesztővel ennél 100x egyszerűbben, gyorsabban és hatékonyabban lehet csereberélni és nem csak az elejéről és a végérő. Nem igazán van sok értelme a programnak ebben a formájában.
Azt pedig külön kiemeltem, hogy a szabálytalanságokkal kapcsolatban PM intézményét vedd igénybe, ne hozzászólásban írj róla. Én is ott foglak téged értesíteni, nem itt.

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
SA-MP script segédezköz: \\"Sorkezelő\\"
« Válasz #4 Dátum: 2014. November 07. - 16:41:39 »
0
Gratulálok!
Elégé hasznos :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal