Szerző Téma: ZeroRoleplay mod Interior Invertory Bug  (Megtekintve 839 alkalommal)

  • Vendég
ZeroRoleplay mod Interior Invertory Bug
« Dátum: 2014. Szeptember 12. - 12:29:40 »
0
Sziasztok Elkezdtem a Zero Roleplay mod buggjainak javítását sikerült össze hozni a bann-rendszert a kick rendszert a resourcet le állitó  indító rendszert a kocsi tuning rendszert de 2 bugg-ba elakadtam  :( ezért szeretnék tõletek segítséget kérni mert a hosting konfigosaitól is megpróbáltam segítséget kérni õk azt mondták nem tudják mitõl lehet ez hátha itt valaki tudja 1.Bugg Nem tudok Interiort Le idézni      ( Megpróbáltam úgy hogy kicseréltem a valhalla interior system ére akkor engedte hogy le idézem de amint beléptem nem engedett sehova se csak a nyílban álltam  ) 2 Invertory bugg nem tudok se pénzt se cuccokat adni se magamnak se adminak se playernek mert ha itemet akarok adni  ezt írja: \" Nem tudom odaadni Sergei Katsov-nek a Hot-dog-t: nil\"  Ha pénzt szeretnék adni akkor pedig ezt : \"Az õ zsebében már nem fér el semmi.\"pedig tök üres az invertory-m  ebben a két buggban elakadtam és nem tudok velük sehova se haladni   Ezért gondoltam  hogy megkérdezlek titeket is hátha ti tudjátok elõre is köszönöm a válaszotok 

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Szeptember 13. - 13:38:21 )

senki se tudja ? :( :(
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 13. - 13:38:21 írta kaszás »

ZeroRoleplay mod Interior Invertory Bug
« Válasz #1 Dátum: 2014. Szeptember 13. - 13:58:04 »
0
Valószinüleg SQL hiba. Ellenõrizdd.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal