Szerző Téma: staffordshire terrier  (Megtekintve 1450 alkalommal)

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
staffordshire terrier
« Dátum: 2014. Augusztus 02. - 17:35:51 »
0
Sziasztok!
Szeretnék egy kutyát, de elõtte lenne pár kérdésem. Staffordshire terrier-rõl lenne szó. Mennyi anyagi vonzata van? Kint vagy bent? Kajának mit? Írhatnátok róla pár sort. Köszönöm.

staffordshire terrier
« Válasz #1 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 09:53:24 »
0
Hello.Nekunk az van.Kint tartjuk.A fulet ne vagassatok le,mivel igen csunya ugy szerintunk.Igazan jambor,gyerekbarat es jatekos.Am de megugatja a szomszedban elo mas borszinnel rendelkezoket,es igazan vedi a hazat.Mi hazikosztal,es kutyatappal etetjuk egyszerre.Csak ajanlani tudom a tokfejeket:D
 http://kutyafajtak.hu/amerikai-staffordshire-bullterrier-kutya
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/140803/20140608_125129_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
Nincs versenysulyba,se levagva a fule,de meg nem is tiszta izom.De oblegalabb nem erdekbol szeret,hu marad feled egy eleten at,es megadja azt a kolcsonos tiszteletet .Minden csak neveles kerdese.
(a lanc csak azon indokbol van rajta,hogy edesanyam hatul volt az allatoknal,es nem egyszeri alkalom volt mar hogy berohant,kihozott egy csirket es a nyakanal fogva rohangalt vele korbe es korbe az udvaron.persze 10-15 perc kergetes utan megmentettuk a csirket.ra 2 honapra jo kis husleves lett belole:DDDD)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 03. - 10:05:08 írta Larceny »

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
staffordshire terrier
« Válasz #2 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 12:09:45 »
0
Köszönöm válaszod. Hallottam, hogy nagyon családbarát tud lenni és meglehet tanítani,hogy ki jó, ki nem. A fül levágása úgy tudom illegális is, plusz 10ezer forint. Azért vágták le,hogy mikor harcoltatták(undorító) ne tépjék le egymás fülét, vagy valami ilyesmi, na meg kicsit \"pitbullosabb\" lesz. Az mennyire igaz, hogy 5-6 hónaposan szabad csak venni, mert egy gazdát fogad el elsõszámúként?

staffordshire terrier
« Válasz #3 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 15:55:59 »
0
Szerintem ez hulyeseg.Nevelo faterom pwr hetesen vette,es az elejetol az udvarra szoktatta.Kicsit dinka is,azaz nagyon jatekos.Szerintem nyugodtan vegyetek kicsit.Aztan szoktassatok hozza a fontosabb csaladtagokat,rokonokat :)

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
staffordshire terrier
« Válasz #4 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 17:42:17 »
0
Azt mondom, hogy kicsit vennénk.

staffordshire terrier
« Válasz #5 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 18:52:04 »
0
akármilyen állatot veszel / kapsz / lesz, csak kicsit, hogy hozzádszokjon..
én megsz0ptam a foxival, mert nehéz volt hozzám szoktatni (kb 2 évesen került hozzám), illetve természetével adódóan bunkó geci és nem szeret tanulni. :)

Nem elérhető The

  • 4384
    • Profil megtekintése
staffordshire terrier
« Válasz #6 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 23:19:46 »
0
Nagyon szép kutya fõleg barna-fehérben. Én is tartanék szívesen csak panelba nem nagyon való kutya. :(

staffordshire terrier
« Válasz #7 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 22:35:34 »
0
Idézetet írta: Daviid date=1407100786\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49806\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nagyon szép kutya fõleg barna-fehérben. Én is tartanék szívesen csak panelba nem nagyon való kutya. :(
 
panelban is tarthatod, ha naponta legalább 2x lemész vele :D

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
staffordshire terrier
« Válasz #8 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 22:52:34 »
+1
szerintem a kutyáknak egy kínszenvedés, hogy panelban van fent.. egy kutyának az való, hogy ha rájön, szaladgál a nagy udvarba, természetes helyen elkaparja az ürüléket.. ugat ha jön valaki, és a többi.. panelba nem vinnék kutyát semmi pénzért

Nem elérhető The

  • 4384
    • Profil megtekintése
staffordshire terrier
« Válasz #9 Dátum: 2014. Augusztus 05. - 07:37:57 »
0
Idézetet írta: TengeriMalac date=1407184534\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49806\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Nagyon szép kutya fõleg barna-fehérben. Én is tartanék szívesen csak panelba nem nagyon való kutya. :(
 
panelban is tarthatod, ha naponta legalább 2x lemész vele :D
 
[/quote]
Én is meg tesóm is csak este érünk haza, elég necces lenne. Amire hazaérnék nem maradna meg semmi. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal