Szerző Téma: Vaszilij  (Megtekintve 919 alkalommal)

Vaszilij
« Dátum: 2015. Október 26. - 15:29:03 »
0
Sziasztok!  :wave:
Kezdjük pár sorral a valósággal!  ;)
Márknak hívnak Nagykanizsán élek, 22 éves vagyok, jelenleg 6 éve foglalkozom a testépítéssel, ebből 3 éve komolyabban!
Jövőre szeretnék indulni egy versenyen is! :) 3 éve fejeztem be az iskolát, Ács a végzettségem :)
Nem dolgozom sehol, nem is tanulok. :angel:
Akkor a SAMP:
Vaszilij vagyok! Elgondolkodtok hogy biztos egy új játékos bemutatkozója, de nem...
A nevem új csak, de akkor lássuk a kis sztorimat:
Az Én történetem úgy 6-7 évvel ezelőtt kezdődött valamilyen stunt szerveren a fene se tudja hol!
Akkoriban talán valami Márk94, vagy BuLLDoG volt a nevem, nem is tudom..
Éppen a Las Venturas utcain autózgattam amikor a Kalóz Hajó közelében pár srác NRG-500-al ugráltak.
Nemis értettem mi a franc ez hogy nekimegy a bokornak és elrepül a tető felé.
Ez a kettő srác nemvolt más mint Wehy, és Notya, akik bizony stuntoltak.
Egyből megtetszett a dolog, elkezdtem Én is gyakorolgatni, beszélgetni a srácokkal.
Notyával nagyon jóba lettünk, azóta is tartjuk a kapcsolatot! Wehy-vel is viszonylag sokáig beszéltünk xfire-n
(nem tudom emlékszel e rá Cimbi llmarkeeell volt a nevem asszem)
Majd ahogy fejlődtem viszonylag, megtanítottak ezek a srácok sawn-al glicselni bekerütem az EkG klánba, BaliBoy volt a leader..
Örültem magamnak meg minden, de nem volt hosszú távú mert kiléptem, vagy megszünt nemis tudom.
Ezek után valami FcR klánba kerültem be asszem! Ezek után jártam minden merre, mindenhol mint zsidóba a fájás!
Amikor kicsit \"megkomolyodtam\" LazNo92 néven kezdtem el veretni a DM ipart, majd később simán LazNo.
Ekkora bekerültem a BpG-be Fe4ar volt az akkori leader, DM-be jók voltak a srácok, de soha nem szerettem a társaságot.
Majd egy idő után ráuntam a DM-re, és nekiálltam RP-zni a WRP-n, erről részletesebben nem írnék.
Lloyd Houst, Alonzo Fields, ezek voltak az ismertebb neveim, ja meg Marco Abruzzi.
Rengeteg ismerős néven akadt meg a szemem itt a fórumon! Nem tudom egykét ember emlékszik e rám, de remélem igen! :)
Vissza gondolva az egész SAMP-os karieremet, rengeteg klánba besem léptem volna, sok dolgot megbántam!  :facepalm:
Annak idején nagy mafla voltam, sok ökörséget megcsináltam, értelmetlen voltam stb..
De mentésgemre szóljon hogy emberek vagyunk, és hibázunk!  :thumbsup:
Most pedig 1 hónapja újra elkezdtem sampozgatni a StuntLife szerveren! :)  :cool2:
Akikkel biztos hogy beszéltem, és játszottunk is együtt:
Wehy, Notya, Gergő1352, Losi, Gumikacsa, StaR, Lolko, RusH, Sheet.
Remélem lesz aki emlékszik rám is! Nem csak Én rá! :o

Vaszilij
« Válasz #1 Dátum: 2016. Május 22. - 13:46:18 »
0
áh szia üdv

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal