Szerző Téma: Real Map Editor Használata.  (Megtekintve 5730 alkalommal)

Nem elérhető kiswajas

  • 1685
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #15 Dátum: 2013. Július 20. - 20:48:58 »
+2
Forgatás: CTRL + Jobbra, Balra nyíl

Emelés, Süllyesztés: CTRL + Le, Fel nyíl


Persze én ezeket csak a Movement-nél az elsõ irányítási beállítással teszteltem, a többi szerintem egész máshogy van.


Érdemes lenne mindenkinek az elején az irányítást átnyálazni ... egy kis angol tudás szükséges, de nem vészes.


Egyébként ennek a programnak a neve JernejL\'s Map Editor.

Real Map Editor Használata.
« Válasz #16 Dátum: 2013. Július 20. - 21:03:00 »
0
Helyes de mikor el inditor van olyan hogy movement katt rá
Mi a rövid nevét használjuk RME (Real Map Editor)
Én csak ajánlani tudom hála JernejL nek hogy megcsinálta

Real Map Editor Használata.
« Válasz #17 Dátum: 2013. Szeptember 05. - 22:09:23 »
0
Nos nekem olyan problémám van hogy win 8 alatt nekem nem fut hibát ír ki de friss driver van fent a videó kártyához
\"1080358074N_vtelen1_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
\"675174632N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png\"

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #18 Dátum: 2013. Szeptember 05. - 22:17:30 »
0
Ez nem a real map editor hibája.. kér valami telepítést a driverra..  ::|

Nem elérhető scripter01

  • 1035
  • Ex Moderálisan Globális
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #19 Dátum: 2013. Szeptember 12. - 08:28:22 »
0
Szép, kezdõknek a használati utasítás jól fog jönni :)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #20 Dátum: 2013. Szeptember 13. - 11:41:50 »
0
Idézetet írta: Flash date=1357999208\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"32308\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ezzel 3-4x annyi idõ megcsinálni egy jó mapot + szaggat (nálam), alig töltenek be az objectek, szóval szerintem semmi értelme nincs ennek.
 
Nem erõs akkor a géped.. mivel ide azért jó gép is kell + ha tudod és ismered akkor jobban tudod csinálni vele a dolgokat.

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #21 Dátum: 2013. Szeptember 13. - 16:54:04 »
0

Nos nekem olyan problémám van hogy win 8 alatt nekem nem fut hibát ír ki de friss driver van fent a videó kártyához
 
[/quote] Kompatibilitással próbáld meg ha úgy se akkor nem jó win 8 -ra

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #22 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 18:53:31 »
0
Szép leírás, ám én már jó ideje ismerem a programot, de sajnos nekem is szaggat és eléggé lassú is. Azonban ha van az embernek elég türelme ezzel is lehet mappolni :D, de egyszer nagyon felcseszte az agyam ez a program, mert vagy 4 órát mappoltam, és fokozatosan lementettem egyszer csak kifagyott a gép, a fájlok pedig eltûntek, azóta hanyagolom a mappolást :smokin:.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #23 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 19:11:48 »
0
Idézetet írta: Loren date=1379436811\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"32308\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szép leírás, ám én már jó ideje ismerem a programot, de sajnos nekem is szaggat és eléggé lassú is. Azonban ha van az embernek elég türelme ezzel is lehet mappolni :D, de egyszer nagyon felcseszte az agyam ez a program, mert vagy 4 órát mappoltam, és fokozatosan lementettem egyszer csak kifagyott a gép, a fájlok pedig eltûntek, azóta hanyagolom a mappolást :smokin:.
 
Én mindig úgy csinálom, hogy lementem minden 30 percben a mappot.. majd van egy kis biztonsági mentésem a mappról.. :D de egyébként ha beállítod rendesen akkor nem szaggad.. ;)( HA JÓ GÉPED VAN .. )

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #24 Dátum: 2013. Október 13. - 20:01:12 »
0
LOL, még csak most találtam rá erre a témára. Pedig Skypeon sokszor magyaráztam az editor használatát egyes mapper társaimnak órákig, mire végre beletanultak a dologba. Azonban mostantól végre elintézhetem a dolgot azzal, hogy belinkelem nekik ezt a témát :D Jó lett ZyZu.


Ez a rész pedig azoknak szól, akik s*@rnak tartják ezt a programot. Szerintem ez a legjobb SA Map Editor a világon. Az MTA nehezen kezelhetõ, lassú vele dolgozni, és az objectek is máshogy vannak benne. Maximum stunt mapokat lehet vele csinálni, ahol több ugyanolyan objectbõl kell kialakítani egy ívelt utat, vagy ilyenek. Ezzel szemben ez az editor sokkal de sokkal jobb, könnyebben kezelhetõ, és gyorsabb. Akinek pedig laggol, vegyen jobb gépet... Nekem egy f*s vidikarival is elfut, lagg mentesen, és akár egyszerre több százezer objectet is betöltve egy .pwn fájlból...


Amúgy nálam folyamatosan nyitva van a módom, és amikor úgy gondolom, hogy \"Hmm, hozzá lett adva precízen 30-40 object a maphoz.\", akkor fogom a kódot, kimásolom, és bele teszem a módoba, illetve frissítem a régi kódot, majd mentem a dolgot. És még konvertálni sem kell, azonnal adja a streameres kódot, hozzáteszem, hibátlanul.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #25 Dátum: 2013. Október 14. - 11:26:19 »
0
Azért egyszerû, mivel elõkészíti egybõl a kódot milyenre szeretnéd.. :)

Nem elérhető Destroyer

  • 673
  • Ryan_Sanchez.
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #26 Dátum: 2013. Október 27. - 16:39:52 »
0
Nem szeretem , szar az irányíthatósága... Lehet, hogy precíz meg minden, de mta val is meglehet csak kicsit nehezebb..
Ami tetszik benne, hogy nem kell ide oda konvertálgatni. De am inkább mta :D

Nem elérhető BigTics

  • 1573
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #27 Dátum: 2013. Október 29. - 12:40:52 »
0

Nem szeretem , sz*r az irányíthatósága... Lehet, hogy precíz meg minden, de mta val is meglehet csak kicsit nehezebb..
Ami tetszik benne, hogy nem kell ide oda konvertálgatni. De am inkább mta :D
 
[/quote]
MTA a legkönnyebb.

Real Map Editor Használata.
« Válasz #28 Dátum: 2013. November 18. - 16:49:35 »
0
Szerintem is könnyebb az MTA. Ez nem olyan jó vagy hibás azt irja hogy zárjam be a gta_sa.exe fájlt közbe be van csukva.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Real Map Editor Használata.
« Válasz #29 Dátum: 2013. November 19. - 00:03:07 »
0
Szerintem nálad a hiba .. :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal