Szerző Téma: Driver Booster Program  (Megtekintve 1565 alkalommal)

Driver Booster Program
« Dátum: 2015. Június 20. - 15:04:50 »
0
\"iobit-driver-booster-scans-windows-for-driver-updates.jpg\"
 
Üdv mindenkinek!
Minap böngésztem az Internet világában,és rátaláltam a Driver Booster nevű kis program-ra.Ez a program lényegében felderíti a számítógépeden lévő Driverek,és amik elavultak,azaz nagyon régiek azokat ezzel a programmal letudod frissítetni,nem kell egyik oldalra sem felmenni,csak ott lesz,hogy frissítés és ő magának letölti,és feltelepíti.Szerintem nagyon hasznos program,és ajánlom mindenki figyelmébe.Sok sikert a használatban,a nyelv magyar.
Üdvözlettel: Darell.
Program letöltés: http://data.hu/get/8867152/driver_booster_setup.exe
Aktiváláshoz kulcs: http://data.hu/get/8867144/kEy.txt

Driver Booster Program
« Válasz #1 Dátum: 2015. Június 20. - 15:38:24 »
0
Én ezzel nem updatelnék.. Én is használtam, felnyomta a rossz Thinkpad LCD drivereket..

Driver Booster Program
« Válasz #2 Dátum: 2015. Június 20. - 16:34:21 »
0
Akkor valami sz*rt töltöttél le barátom,mert ez teljesen normális drivereket dob fel,báttyám 5-6 éve ilyennel foglalkozik és Ő ajánlotta! (Már ne haragudj)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 20. - 16:35:56 írta Darell. »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Driver Booster Program
« Válasz #3 Dátum: 2015. Június 20. - 17:03:11 »
0
Idézetet írta: Darell. date=1434810861\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"54777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Akkor valami sz*rt töltöttél le barátom,mert ez teljesen normális drivereket dob fel,báttyám 5-6 éve ilyennel foglalkozik és Ő ajánlotta! (Már ne haragudj)
 
Az esetek 60 százalékában téglát csinál a rendszerből. Az összes preview és pre-alfa drivereket felrakja. Warezt meg felejtsd el.

Driver Booster Program
« Válasz #4 Dátum: 2015. Június 20. - 17:07:49 »
0
Idézetet írta: Darell. date=1434810861\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"54777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Akkor valami sz*rt töltöttél le barátom,mert ez teljesen normális drivereket dob fel,báttyám 5-6 éve ilyennel foglalkozik és Ő ajánlotta! (Már ne haragudj)
 
Na most akkor a neten böngészve találtad, vagy a bátyád ajánlotta? :D
Miért ne fordulhatna elő hogy rossz drivereket rak fel? Most azért mert 2-3 embernél működik nem fog mindenkinél...
Amúgy meg az ilyeneket mindig elkerülöm, inkább felrakom manuálisan, mert az is biztos hogy ez nem csak drivereket rak fel.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Driver Booster Program
« Válasz #5 Dátum: 2015. Június 20. - 17:18:07 »
+2
Bátyád 6 éve driver telepítéssel foglalkozik? Én már biztos meguntam volna, bár lehet, hogy ebben van a biznisz. Méltányolom a szorgalmát.

Driver Booster Program
« Válasz #6 Dátum: 2015. Június 20. - 18:14:15 »
0
Ő is ajánlotta,de meg is találtam. :)

Driver Booster Program
« Válasz #7 Dátum: 2015. Június 20. - 18:33:56 »
0
Idézetet írta: Darell. date=1434810861\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"54777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Akkor valami sz*rt töltöttél le barátom,mert ez teljesen normális drivereket dob fel,báttyám 5-6 éve ilyennel foglalkozik és Ő ajánlotta! (Már ne haragudj)
 
Az a szar amit letöltöttem, az ez a \"Driver Booster\". IOBIT-ban amúgy se éri meg időt fektetni, Advanced System Care is egy nagy baromság, ugyanazt csinálja mint a Windows feladatkezelője, és a lemez töredezettség mentesítője... Drivereket bármikor le tudsz tölteni, és frissíteni. A legtöbb már rendelkezik frissítés ellenőrzéssel.

Driver Booster Program
« Válasz #8 Dátum: 2015. Június 20. - 19:31:10 »
0
Idézetet írta: Hulkster date=1434818036\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"54777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Akkor valami sz*rt töltöttél le barátom,mert ez teljesen normális drivereket dob fel,báttyám 5-6 éve ilyennel foglalkozik és Ő ajánlotta! (Már ne haragudj)
 
Advanced System Care
[/quote]
Maga az alapötlet hogy letilt pár felesleges szolgáltatást nem lenne rossz, hisz a laikusokat sok szenvedéstől óvja meg, viszont nálam akárhányszor futtatva lett, mindig elcseszte a fájl hozzárendereléseket.
A töredezettségmentesítő meg annak jó, aki win7-et használ, és szeretné látni a kis színes rubrikákat.

Driver Booster Program
« Válasz #9 Dátum: 2015. Június 20. - 19:48:11 »
0
Idézetet írta: Darell. date=1434810861\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"54777\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Akkor valami sz*rt töltöttél le barátom
 
Igazad van, egy szart töltöttem le.

Driver Booster Program
« Válasz #10 Dátum: 2015. Június 21. - 10:47:06 »
0
Nem a legmegbízhatóbb program. Van amikor sokkal régebbi drivert-fel mint amit kéne neki. Van egy közepesen öreg laptopom amibe egy ATI Mobility Radeon HD4200-van. A legfrissebb driverja 2014-be jött ki ha minden igaz. A Driver Booster pedig egy 2010-eset tölt le.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal