Szerző Téma: \'Kolegáimnak\'  (Megtekintve 231 alkalommal)

\'Kolegáimnak\'
« Dátum: 2015. Május 23. - 19:10:20 »
+4
Sziasztok!
Távol álljon tőlem hogy én itt most okítsak, vagy akármit is tegyek. Csak szólni szeretnék. Amikor én ide kerültem a G.Moderátor-nak, akkor engem úgy tanítottak meg, hogy ha egy jelentés érvényes, jobb szóval mondva, jogos akkor a \'Jelentés elintézve\' gomb után adnunk kell egy \'+\'-t a jelentőnek a jelentésére, ezzel tudatjuk vele, hogy jó az amit csinál. És hogy a jelentése jogos volt. Ezt csak az új pirosaknak kívánom mondani, hogy hátha nem tudják. Remélem megértettétek a mondanivalómat.
U.I.: Az általatok elintézett témákat átnéztem és megadtam a \'+\'-okat.
Üdv, Martin
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
\'Kolegáimnak\'
« Válasz #1 Dátum: 2015. Május 23. - 19:26:06 »
+2
Köszönöm, hogy jelezted, nálunk ez nem volt divatban 2011 és 2013 között, de így kívánjátok... :)

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
\'Kolegáimnak\'
« Válasz #2 Dátum: 2015. Június 07. - 11:23:43 »
0
Nem vagyok oda ezért a pluszolgatásért, a pluszt azért találták ki anno HPetiék hogy tükrözze a tudást, nem pedig a jelentgetésekre lett használva... jelent a srác ezret, és máris azt hiszik hogy ő nagyobb arc a fórumon, mint egy Veterán.

\'Kolegáimnak\'
« Válasz #3 Dátum: 2015. Június 08. - 18:16:13 »
0
Van benne valami igazság, de nem tudom, hogy ha ezt is \'elvesszük\' akkor mi lesz itt :hmm:
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
\'Kolegáimnak\'
« Válasz #4 Dátum: 2015. Június 08. - 18:45:49 »
0
Mégis mi? Semmi, régen sem volt, most sem kell, felesleges feladat számunkra. A tisztelet nem így tükrözi azt, hogy ki milyen személyiség!

\'Kolegáimnak\'
« Válasz #5 Dátum: 2015. Július 24. - 18:25:07 »
0
Idézetet írta: ScreaM date=1433781949\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"54429\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Mégis mi? Semmi, régen sem volt, most sem kell, felesleges feladat számunkra. A tisztelet nem így tükrözi azt, hogy ki milyen személyiség!
 
Most már tényleg elhagyhatjuk ezt a dolgot. Sokak már ezer tiszteletet kaptak a semmire, hagyjuk abba a pluszadást!
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal