Szerző Téma: Sony Vegas Editing Test  (Megtekintve 1023 alkalommal)

Sony Vegas Editing Test
« Dátum: 2012. December 14. - 20:03:59 »
0
oké hogy nem tudok editelni, de kipróbáltam a vegast és szerintem egész elfogadható lett, bár még nem találtam meg a legjobb effekteket. kérdezném tõletek, hogy milyen effektet ajánlotok pl drift videókhoz, vagy úgy általánosságban. na meg hogy milyen lett :D
http://www.youtube.com/watch?v=oLPwz09x0Wg

Penzykee.

  • Vendég
Sony Vegas Editing Test
« Válasz #1 Dátum: 2012. December 15. - 12:12:50 »
0
zenére próbálj, ne össze-vissza. meg van ilyen editing pack féleségek, azokban vannak jó effektek.
és tanulj meg numozni, mert egérrel elég érdekesen szar lesz az edit drifted. ;)

Sony Vegas Editing Test
« Válasz #2 Dátum: 2012. December 15. - 12:51:49 »
0
nem tudok numozni, mert ha pl nyomom a num4-et, jelen esetben éppen a szóközt és a W valamint A/D betût, rohadtul nem fogja az egyiket érzékelni az én laptop billentyûzetem, szóval az egész sajnos megvalósíthatatl,an. ha összeszámolo, ez így összesen 4 billentyû, hát nemtudom mennyit várjak, de nem tudok mit csinálni. mellékesen megjegyzem hogy nem túl régi gép, felvétel nélkül 100fps megvan, dehát ja. amúgy ha megnézed akkor egykét basszusra próbáltam idõzíteni, hát nemtudom mennyire sikerült megvalósítani

Penzykee.

  • Vendég
Sony Vegas Editing Test
« Válasz #3 Dátum: 2012. December 15. - 18:21:19 »
+1
nehogy már ezért ne tudj meg tanulni numozni.. szerinted, csak neked lehet 4 betût nyomni egyszerre?
nem kell folyton nyomni a w,s,a,d-t..
szerintem neked jó az egér kamera nézet, és leszarod a num-ot. még hellboy is meg tudott tanulni numozni, pedig Õ tényleg idióta. :D

Sony Vegas Editing Test
« Válasz #4 Dátum: 2012. December 15. - 20:16:25 »
0
hát figyelj. gáz, ez alapértelmezett. mivel a num 4 illetve 6-ot elõbb kell megnyomni hogy jól nézzen ki, ezért ez már a 2. gomb. kell egy iránygomb, A/D, és kell a space az ív megkezdéséhez. neked ez hány gomb? ha nem tudom megkezdeni az ívet akkor örjöngjek hogy ezzaazzz tudok menni egyenesen nummal.? ne. légyszi.

Penzykee.

  • Vendég
Sony Vegas Editing Test
« Válasz #5 Dátum: 2012. December 15. - 21:05:17 »
0
persze, hogy több 4 gombnál.
tegyük fel, nyomod a w-t folyton, esetenként az a,d-t, de azt sem folyamatosan, space (kézifék, alt (nitró) meg a num4,num6, ezt is ritkán tartod nyomva.
kéziféket sem kell a spot beadásáig nyomva tartani, legalábbis szerintem.
ha driftelsz is akkor max. 4 gomb. (w,a/d,space, nitró folyamatos, num4/num6)
de ha nem próbálod meg úgysem sikerül.. szarakodj a kurva egereddel. már felbaszol xd

Sony Vegas Editing Test
« Válasz #6 Dátum: 2012. December 15. - 22:40:46 »
0
ha egyidõben nyomom a 4 gombot az egyiket nem fogja érzékelni... valami hihetetlen értetlen vagy. mivel én elõbb nyomom az a-t num használata közben pl nem használja a spacet. így kell értelmezni. és space nélkül hogy is kezdjem meg az ívet? JA SEHOGY.

Penzykee.

  • Vendég
Sony Vegas Editing Test
« Válasz #7 Dátum: 2012. December 15. - 22:44:44 »
0
értetlen vagyok bocs. nem akartam le buktatni magam, de csak sikerült. :noexpression:

Sony Vegas Editing Test
« Válasz #8 Dátum: 2012. December 16. - 09:56:48 »
0
nem akartam rosszabbat mondani. és úgytudom nem is szabad

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal