Szerző Téma: [HUN] West Life Roleplay @ sunwell.hu  (Megtekintve 1102 alkalommal)

[HUN] West Life Roleplay @ sunwell.hu
« Dátum: 2014. Június 06. - 19:08:02 »
0
Sziasztok. Beszeretném mutatni nektek a West Life Roleplay szervert.
A szerver RP(szerepjáték) alapon fut.
- Férõhely: 30 (Ha sokan leszünk bõvítés lesz)
Admin Tagfelvétel nyitva.
Tulajdonos[T]-TársTulajdonos:
- James_Northstar [T]
- David_Northstar
Admin:
Jelenleg nincs. (majd a fórumon lehet jelentkezni!)
Alap munkák:
- Rádiós
- Szerelõ
- Taxi
- Postás
Frakciók:
- NAV
- Rendõrség
- TEK
- Mentõ
Bandák:
- Grove Street Families
- Varios Los Aztecas
Maffia:
- Lesz!
Sok a a szabad frakció! De, ha frakciót akarsz vállalni, akkor egy Tulajdonosnál/TársTulajdonos-nál jelentkezz! Aki ezzel a szöveggel jön, hogy Én leader akarok lenni, jó vagyok, ez autómatikus elutasításra kerûl.
Folytonos szerver felügyelet van!
Fórum hamarosan.
Gyere fel és nézd meg!
Jó játékot!
IP: -
Ezt a szervert azért hoztuk létre kedves barátommal, David_Northstar-ral, mert megdöbbenve tapasztaltuk egy szerveren, aminek a jó a gamemodja, hogy még a tulaj is nonrp-s! A mód jó, viszont nagyon elrontották azzal, hogy egy fiatal (9,vagy 11 éves, nem tudom pontosan) gyerek kezébe került. Ezen a szerveren nincsenek olyan leaderek, akik nonrp-sek, felvesznek akárkit, stb. Ezt azzal értük el, hogy nem úgy mûködik a jelentkezés, hogy: \"Csõ, lehetek leader? Csõ, betettelek!\", hanem a fórumon egy \"önéletrajz\" beküldésével kivizsgálva a szókincset, kort, IC, illetve OOC paramétereket megnézve sorsoljuk ki a szerintünk megfelelõ személyt! Gyertek fel, mondjátok meg, hogy jó-e vagy sem, illetve, hogy mi mindent kell javítani! Elsõdlegesen nem a sok playerre hajtunk, hanem hogy egy jó RP-s társaság tagjai legyünk!
                                                              BY: [LOL]Adam_HUN Szerver név: James_Northstar

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Június 06. - 19:12:59 )

A szerver ideiglenesen lezárva, mivel egy apró hiba történt! Pontosabban nem tölti be a mapokat.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 06. - 19:13:46 írta ZyZu. »

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
[HUN] West Life Roleplay @ sunwell.hu
« Válasz #1 Dátum: 2014. Június 06. - 19:13:16 »
0
[gmod]Kiírtad a szerver elérhetôségét! Zárok[/gmod]

[HUN] West Life Roleplay @ sunwell.hu
« Válasz #2 Dátum: 2014. Június 06. - 19:08:02 »
0
Sziasztok. Beszeretném mutatni nektek a West Life Roleplay szervert.
A szerver RP(szerepjáték) alapon fut.
- Férõhely: 30 (Ha sokan leszünk bõvítés lesz)
Admin Tagfelvétel nyitva.
Tulajdonos[T]-TársTulajdonos:
- James_Northstar [T]
- David_Northstar
Admin:
Jelenleg nincs. (majd a fórumon lehet jelentkezni!)
Alap munkák:
- Rádiós
- Szerelõ
- Taxi
- Postás
Frakciók:
- NAV
- Rendõrség
- TEK
- Mentõ
Bandák:
- Grove Street Families
- Varios Los Aztecas
Maffia:
- Lesz!
Sok a a szabad frakció! De, ha frakciót akarsz vállalni, akkor egy Tulajdonosnál/TársTulajdonos-nál jelentkezz! Aki ezzel a szöveggel jön, hogy Én leader akarok lenni, jó vagyok, ez autómatikus elutasításra kerûl.
Folytonos szerver felügyelet van!
Fórum hamarosan.
Gyere fel és nézd meg!
Jó játékot!
IP: -
Ezt a szervert azért hoztuk létre kedves barátommal, David_Northstar-ral, mert megdöbbenve tapasztaltuk egy szerveren, aminek a jó a gamemodja, hogy még a tulaj is nonrp-s! A mód jó, viszont nagyon elrontották azzal, hogy egy fiatal (9,vagy 11 éves, nem tudom pontosan) gyerek kezébe került. Ezen a szerveren nincsenek olyan leaderek, akik nonrp-sek, felvesznek akárkit, stb. Ezt azzal értük el, hogy nem úgy mûködik a jelentkezés, hogy: \"Csõ, lehetek leader? Csõ, betettelek!\", hanem a fórumon egy \"önéletrajz\" beküldésével kivizsgálva a szókincset, kort, IC, illetve OOC paramétereket megnézve sorsoljuk ki a szerintünk megfelelõ személyt! Gyertek fel, mondjátok meg, hogy jó-e vagy sem, illetve, hogy mi mindent kell javítani! Elsõdlegesen nem a sok playerre hajtunk, hanem hogy egy jó RP-s társaság tagjai legyünk!
                                                              BY: [LOL]Adam_HUN Szerver név: James_Northstar

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Június 06. - 19:12:59 )

A szerver ideiglenesen lezárva, mivel egy apró hiba történt! Pontosabban nem tölti be a mapokat.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 06. - 19:13:46 írta ZyZu. »

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
[HUN] West Life Roleplay @ sunwell.hu
« Válasz #3 Dátum: 2014. Június 06. - 19:13:16 »
0
[gmod]Kiírtad a szerver elérhetôségét! Zárok[/gmod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal