Szerző Téma: The Forest  (Megtekintve 685 alkalommal)

The Forest
« Dátum: 2014. Május 28. - 18:35:29 »
0
\"The-Forest-Logo.png\"
 



Trailer 1
 

 

 


A The Forest egy új Unity-ben írt túlélõ horror játék lesz mi Május.30.-án fog megjelenni Steam-en várhatóan 15€ körül. Bemutatók alapján nagyon ígéretesnek tûnik de a cég elég titokzatos és kevés adatot ad ki a játék felõl. Szóval véleményeket kérek kinek, hogy tetszik? Megfogja valaki venni? :D
Mivel lényegében ennyi infót adtak a játékról, hogy egy survival horror játék lesz egy repülõgép szerencsétlenség után ezért sokat nem tudok mondani.
De amit elárultak:
A mutánsokat ki lehet kapcsolni
Betegség rendszer van beépítve szóval ha nincs mutáns(vagy ha van) akkor is nehéz a játék mert az erdõ nehézségeivel kell megbirkóznod.
((Hamarosan frissítem csak wikizek egy kicsit :D ))
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 28. - 18:41:22 írta Peter »

The Forest
« Válasz #1 Dátum: 2014. Május 31. - 17:04:51 »
0
Szerintem a kész játék egész jó lesz, de a jelenlegi alpha játékmenet.. De a megvalósítás egész jó.

The Forest
« Válasz #2 Dátum: 2014. Május 28. - 18:35:29 »
0
\"The-Forest-Logo.png\"
 



Trailer 1
 

 

 


A The Forest egy új Unity-ben írt túlélõ horror játék lesz mi Május.30.-án fog megjelenni Steam-en várhatóan 15€ körül. Bemutatók alapján nagyon ígéretesnek tûnik de a cég elég titokzatos és kevés adatot ad ki a játék felõl. Szóval véleményeket kérek kinek, hogy tetszik? Megfogja valaki venni? :D
Mivel lényegében ennyi infót adtak a játékról, hogy egy survival horror játék lesz egy repülõgép szerencsétlenség után ezért sokat nem tudok mondani.
De amit elárultak:
A mutánsokat ki lehet kapcsolni
Betegség rendszer van beépítve szóval ha nincs mutáns(vagy ha van) akkor is nehéz a játék mert az erdõ nehézségeivel kell megbirkóznod.
((Hamarosan frissítem csak wikizek egy kicsit :D ))
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 28. - 18:41:22 írta Peter »

The Forest
« Válasz #3 Dátum: 2014. Május 31. - 17:04:51 »
0
Szerintem a kész játék egész jó lesz, de a jelenlegi alpha játékmenet.. De a megvalósítás egész jó.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal