Szerző Téma: Játékhiányban szenvedek.  (Megtekintve 2686 alkalommal)

Játékhiányban szenvedek.
« Dátum: 2014. Március 26. - 19:06:04 »
0
Sziasztok! Szeretnék tõletek kérni pár játék ajánlást a számomra.. Lehetõleg olyan legyen mint a Gatesofandaron(4story), tehát hogy fejlõdni keljen, lehessen fejleszteni, stb.. tehát mmorpg. Nem feltétlen csak mmorpg lehet, bármi más is jól jönne, amivel eltudnám ütni az idõt.

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #1 Dátum: 2014. Március 26. - 19:54:45 »
0
Skyrim, Fallout.

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #2 Dátum: 2014. Március 26. - 23:43:58 »
0
Alpha Protocol (Nem csak több végponttal, hanem több történettel operál, a döntéseid függvényében. Imádom. :D Újrajátszás érték: Infinite)

Nem elérhető mefi88

  • 312
    • Profil megtekintése
Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #3 Dátum: 2014. Március 27. - 06:25:05 »
0
Fallout 3, Skyrim nálam is best, irtóra szeretem.
League of Legends esetleg? Ott is fejlõdni kell, MOBA típusú játék.

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #4 Dátum: 2014. Március 27. - 06:44:49 »
0
Nekem a Payday 2 és a Call of Duty Modern Warfare 3 a kedvencem. És még a Counter Strike az, ami bejön.

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #5 Dátum: 2014. Március 27. - 06:50:39 »
0
Mount&Blade széria.

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #6 Dátum: 2014. Március 27. - 18:52:32 »
+1
Binary Domain
A történetszál középszerû, a játékmechanika Gears of War copy... kivéve EGY újítást: Hangvezérlés. :D Mikrofonon, élõ parancsot adhatsz az AI csapattársadnak (Kikapcsolható funkció, de sokat ront az élvezeten, ha megteszed). :D
Jóanyám idegbajt kapott a \"Cover me!\" és \"Charge!\" felkiáltásaimtól. xD

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #7 Dátum: 2014. Március 27. - 18:55:36 »
+5
Ööö.. ajánlanám az \"Élet\" nevû játékot, melyet bármikor, nagyon gyorsan letölthetsz, legélvezetesebb játék, különbözõ stílusok, illetve kalandok, típusok állnak rendelkezésedre, nagyon ajánlanám, ezzel igen eltudod ütni az idõt.. Letöltéshez menj ki az utcára

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #8 Dátum: 2014. Március 27. - 19:35:19 »
+8
Idézetet írta: Asdelon date=1395942936\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ööö.. ajánlanám az \"Élet\" nevû játékot, melyet bármikor, nagyon gyorsan letölthetsz, legélvezetesebb játék, különbözõ stílusok, illetve kalandok, típusok állnak rendelkezésedre, nagyon ajánlanám, ezzel igen eltudod ütni az idõt.. Letöltéshez menj ki az utcára
 
De ahhoz rohadt drága a \"Barátnõ\" DLC és eléggé Hard maga a játék is. A \"Komcsa\" arénában csúnya debuffokat lehet összeszedni a \"Rövid ital\" nevû potionbõl ami keményen aggrózza az ottani mobokat.

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #9 Dátum: 2014. Március 27. - 19:59:52 »
0
Idézetet írta: Asdelon date=1395942936\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ööö.. ajánlanám az \"Élet\" nevû játékot, melyet bármikor, nagyon gyorsan letölthetsz, legélvezetesebb játék, különbözõ stílusok, illetve kalandok, típusok állnak rendelkezésedre, nagyon ajánlanám, ezzel igen eltudod ütni az idõt.. Letöltéshez menj ki az utcára
 


Asdelon rendkívül kreatív és  fantáziadús nevével megpróbált vicces lenni, és majdnem sikerült neki. De komolyan srácok, egy webszerkesztõ, szervertulajdonos, vice citys srác ajánlja nekem az életet?:DdD:dD vegem.
 
Amúgy köszönöm, játék probléma megoldva, nem vetek véget az életemnek, lassan kezdek kijönni a depresszióból is már

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #10 Dátum: 2014. Március 27. - 20:19:28 »
0
Én nem szóltam be senkinek. Kértem pár játékot amivel néha elfoglalhatnám magam, erre idejön ez a srác és vicceskedik:DD

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #11 Dátum: 2014. Március 27. - 21:39:26 »
0
khm. Nem igazak azok az állításaid, amelyeket írtál, viszont szó sem volt arról, hogy nem él az, aki játszik, csupán kért, és válaszoltam, és igenis jól tenné - ha már annyira unatkozik, hogy nem tud mivel játszani -, hogy kint keres, szerintem legjobb játékok a szabadlevegõn vannak.. Ráadásul nem viccnek szántam, egész komolyan írtam. Elég baj az, hogy már a \"kinti\" játékok nem sorolhatóak egyesek szemeiben \"játék kategóriába\".
Spoiler for #:
E: Szánalmas dolog az, hogy már viccnek tekintik a szabadlevegõt.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 27. - 21:42:32 írta Asdelon »

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #12 Dátum: 2014. Március 28. - 01:05:35 »
0
Vas kemény kocka és gamer vagyok, de ma délutántól meghatározhatatlan ideig vadkempingre megyek. :D So?

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #13 Dátum: 2014. Március 28. - 16:47:45 »
+1
Idézetet írta: Asdelon date=1395952766\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
és igenis jól tenné - ha már annyira unatkozik, hogy nem tud mivel játszani -, hogy kint keres, szerintem legjobb játékok a szabadlevegõn vannak..
 
mondja ezt egy webszerkesztõ szervertulajdonos. no offense.. ne sampforumon emberkedj már, köszi.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 28. - 16:51:53 írta Terrance »

Játékhiányban szenvedek.
« Válasz #14 Dátum: 2014. Március 28. - 17:51:43 »
+1





Idézetet írta: Terrance date=1396021665\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


és igenis jól tenné - ha már annyira unatkozik, hogy nem tud mivel játszani -, hogy kint keres, szerintem legjobb játékok a szabadlevegõn vannak..
 
mondja ezt egy webszerkesztõ szervertulajdonos. no offense.. ne sampforumon emberkedj már, köszi.
 
[/quote]
Mint írtam, hogy kicsit félreértettél néhány dolgot.. és ez így van. Az ilyen emberek miatt tart ott a világ, ahol jelenleg tart.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal